Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Francie (kon.) |
Sjezd žen, Crans Montana | Vítězka: S. Goggiová (ITA) (kon.) |
Týmový závod žen HS94, Ljubno | Vítěz: Slovinsko (kon.) | | | Týmový závod mužů HS130, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Lahti | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Lahti | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko I (Gruber, Seidl) (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Norsko I (Graabak, J. Riiber) (kon.) |
Snowboardcross žen, Chiesa in Valmalenco | Vítězka: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
konec
SP - Týmový sprint mužů, skoky HS130, Lahti
Vítěz: Rakousko I (Gruber, Seidl)
Jan Vojkůvka
Pořadí po skokanské části
1. Rakousko I (Gruber, Seidl)
2. Německo II (Weber, Frenzel) +0:01
3. Japonsko I (A. Watabe, Jamamoto) +0:04
4. Německo I (Riessle, Geiger) +0:04
5. Norsko I (Graabak, J. Riiber) +0:27
6. Norsko II (Oftebro, Björnstad) +0:30
7. Rakousko II (Jöbstl, Klapfer) +0:52
8. Finsko I (Hirvonen, Herola) +1:09
9. Itálie I (Costa, Pittin) +1:16
10. Japonsko II (Kimura, Jači) +1:22
11. Francie I (Gerard, Muhlethaler) +1:26
12. Finsko II (Mäkiaho, Niittykoski) +1:30
13. Francie II (Blondeau, Baud) +2:11
14. Česko (Pažout, Vytrval) +2:21
15. Itálie II (Kostner, Buzzi) +5:16
16. USA (Good, T. Fletcher) +5:28
Startovní listina
1. Francie II (Blondeau, Baud)
2. Itálie II (Kostner, Buzzi)
3. Japonsko II (Kimura, Jači)
4. Finsko II (Mäkiaho, Niittykoski)
5. Rakousko II (Jöbstl, Klapfer)
6. Norsko II (Oftebro, Björnstad)
7. Německo II (Weber, Frenzel)
8. Francie I (Gerard, Muhlethaler)
9. Česko (Pažout, Vytrval)
10. USA (Good, T. Fletcher)
11. Itálie I (Costa, Pittin)
12. Japonsko I (A. Watabe, Jamamoto)
13. Finsko I (Hirvonen, Herola)
14. Rakousko I (Gruber, Seidl)
15. Norsko I (Graabak, J. Riiber)
16. Německo I (Riessle, Geiger)
1. Rakousko I (Gruber, Seidl)
2. Německo II (Weber, Frenzel) +0:01
3. Japonsko I (A. Watabe, Jamamoto) +0:04
4. Německo I (Riessle, Geiger) +0:04
5. Norsko I (Graabak, J. Riiber) +0:27
6. Norsko II (Oftebro, Björnstad) +0:30
7. Rakousko II (Jöbstl, Klapfer) +0:52
8. Finsko I (Hirvonen, Herola) +1:09
9. Itálie I (Costa, Pittin) +1:16
10. Japonsko II (Kimura, Jači) +1:22
11. Francie I (Gerard, Muhlethaler) +1:26
12. Finsko II (Mäkiaho, Niittykoski) +1:30
13. Francie II (Blondeau, Baud) +2:11
14. Česko (Pažout, Vytrval) +2:21
15. Itálie II (Kostner, Buzzi) +5:16
16. USA (Good, T. Fletcher) +5:28
Startovní listina
1. Francie II (Blondeau, Baud)
2. Itálie II (Kostner, Buzzi)
3. Japonsko II (Kimura, Jači)
4. Finsko II (Mäkiaho, Niittykoski)
5. Rakousko II (Jöbstl, Klapfer)
6. Norsko II (Oftebro, Björnstad)
7. Německo II (Weber, Frenzel)
8. Francie I (Gerard, Muhlethaler)
9. Česko (Pažout, Vytrval)
10. USA (Good, T. Fletcher)
11. Itálie I (Costa, Pittin)
12. Japonsko I (A. Watabe, Jamamoto)
13. Finsko I (Hirvonen, Herola)
14. Rakousko I (Gruber, Seidl)
15. Norsko I (Graabak, J. Riiber)
16. Německo I (Riessle, Geiger)
1. Rakousko I (Gruber, Seidl)
2. Německo II (Weber, Frenzel) +0:01
3. Japonsko I (A. Watabe, Jamamoto) +0:04
4. Německo I (Riessle, Geiger) +0:04
5. Norsko I (Graabak, J. Riiber) +0:27
6. Norsko II (Oftebro, Björnstad) +0:30
7. Rakousko II (Jöbstl, Klapfer) +0:52
8. Finsko I (Hirvonen, Herola) +1:09
9. Itálie I (Costa, Pittin) +1:16
10. Japonsko II (Kimura, Jači) +1:22
11. Francie I (Gerard, Muhlethaler) +1:26
12. Finsko II (Mäkiaho, Niittykoski) +1:30
13. Francie II (Blondeau, Baud) +2:11
14. Česko (Pažout, Vytrval) +2:21
15. Itálie II (Kostner, Buzzi) +5:16
16. USA (Good, T. Fletcher) +5:28 (12:24:43)