Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Francie (kon.) |
Sjezd žen, Crans Montana | Vítězka: S. Goggiová (ITA) (kon.) |
Týmový závod žen HS94, Ljubno | Vítěz: Slovinsko (kon.) | | | Týmový závod mužů HS130, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Lahti | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Lahti | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko I (Gruber, Seidl) (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Norsko I (Graabak, J. Riiber) (kon.) |
Snowboardcross žen, Chiesa in Valmalenco | Vítězka: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
konec
SP - týmový závod mužů HS130, Lahti
Vítěz: Norsko
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Norsko 1024,2
2. Polsko 1018,3
3. Německo 1014,4
4. Rakousko 1003,0
5. Japonsko 957,3
6. Slovinsko 938,0
7. Švýcarsko 792,8
8. Finsko 772,0
9. USA 310,1
Startovní listina:
1. USA (Andrew Urlaub, Patrick Gasienica, Casey Larson, Decker Dean)
2. FINSKO (Antti Aalto, Eetu Nousiainen, Jarkko Määttä, Niko Kytösaho)
3. ŠVÝCARSKO (Andreas Schuler, Sandro Hauswirth, Dominik Peter, Gregor Deschwanden)
4. JAPONSKO (Jukija Sato, Juken Iwasa, Keiči Sato, Rjoju Kobajaši)
5. SLOVINSKO (Bor Pavlovčič, Peter Prevc, Žiga Jelar, Anže Lanišek)
6. RAKOUSKO (Michael Hayböck, Stefan Kraft, Philipp Aschenwald, Daniel Huber)
7. NĚMECKO (Pius Paschke, Martin Hamann, Markus Eisenbichler, Karl Geiger)
8. POLSKO (Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
9. NORSKO (Marius Lindvik, Daniel-André Tande, Robert Johansson, Halvor Egner Granerud)
Pořadí Světového poháru národů:
1. Norsko 2874
2. Polsko 2840
3. Německo 2273
4. Rakousko 1945
5. Slovinsko 1488
6. Japonsko 1363
7. Rusko 259
8. Švýcarsko 250
9. Finsko 222
10. Kanada 105
11. Estonsko 34
12. Itálie 9
13. Česko 6
14.-15. Bulharsko 3
14.-15. USA 3
1. Norsko 1024,2
2. Polsko 1018,3
3. Německo 1014,4
4. Rakousko 1003,0
5. Japonsko 957,3
6. Slovinsko 938,0
7. Švýcarsko 792,8
8. Finsko 772,0
9. USA 310,1
Startovní listina:
1. USA (Andrew Urlaub, Patrick Gasienica, Casey Larson, Decker Dean)
2. FINSKO (Antti Aalto, Eetu Nousiainen, Jarkko Määttä, Niko Kytösaho)
3. ŠVÝCARSKO (Andreas Schuler, Sandro Hauswirth, Dominik Peter, Gregor Deschwanden)
4. JAPONSKO (Jukija Sato, Juken Iwasa, Keiči Sato, Rjoju Kobajaši)
5. SLOVINSKO (Bor Pavlovčič, Peter Prevc, Žiga Jelar, Anže Lanišek)
6. RAKOUSKO (Michael Hayböck, Stefan Kraft, Philipp Aschenwald, Daniel Huber)
7. NĚMECKO (Pius Paschke, Martin Hamann, Markus Eisenbichler, Karl Geiger)
8. POLSKO (Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
9. NORSKO (Marius Lindvik, Daniel-André Tande, Robert Johansson, Halvor Egner Granerud)
Pořadí Světového poháru národů:
1. Norsko 2874
2. Polsko 2840
3. Německo 2273
4. Rakousko 1945
5. Slovinsko 1488
6. Japonsko 1363
7. Rusko 259
8. Švýcarsko 250
9. Finsko 222
10. Kanada 105
11. Estonsko 34
12. Itálie 9
13. Česko 6
14.-15. Bulharsko 3
14.-15. USA 3
1. Norsko 1024,2
2. Polsko 1018,3
3. Německo 1014,4
4. Rakousko 1003,0
5. Japonsko 957,3
6. Slovinsko 938,0
7. Švýcarsko 792,8
8. Finsko 772,0
9. USA 310,1 (17:57:38)
O vítězství Norska rozhodla především velká vyrovnanost výkonů, ani jeden z osmi pokusů nebyl vyloženě pokažený a první Granerudův skok byl zdaleka nejlepší v celém závodě.
Celkově zaznamenal nejlepší individuální výkony Němec Geiger před Rakušanem Kraftem a Polákem Stochem, Granerud byl po slabším druhém pokusu až čtvrtý.
1. Norsko 901,5
2. Polsko 889,5
3. Rakousko 875,9
4. Německo 874,6
5. Japonsko 829,0
6. Slovinsko 813,7
7. Švýcarsko 668,6
8. Finsko 663,6