Líšeň – Jihlava 1:1 (kon.) | Ústí n/O – Chrudim 0:0 (zruš.) | Tychy – Třinec 5:1 (kon.)
Pohronie – Púchov 3:0 (kon.) | Wisla Krakov – Termalica 2:1 (kon.) | Podbeskidzie – Levski 0:1 (kon.)
Wisla Krakov – Trnava 0:0 (zruš.) | Vyšehrad – Vlašim 2:4 (kon.) | Cracovia – Žilina 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Zabrze 2:2 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:4 (2:2)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 23.01.2021, 13:00 • Slavoj Vyšehrad UMT, Praha 4 (Nusle) • Přípravný zápas

Je dohráno! První poločas nabídl přestřelku, v tom druhém si pak Vlašim dvěma zásahy zajistila vítězství. (14:45:37)

90

80
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Dost možná je rozhodnuto, deset minut před koncem se trefuje MICHAL VRÁNA!

61
    Hosté jdou poprvé v zápase do vedení, pod jejich třetí gól se podepisuje MARVIS OGIOMADEH!

46

45

39
    Přestřelka v Nuslích pokračuje dál, tentokrát se na střeleckou listinu zapisuje DAVID BROUKAL!

35
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Pražané se znovu ujímají náskoku, pokutový kop proměnil MILAN KRÁLÍČEK!

30
    Je vyrovnáno, z penalty se prosazuje FORTUNE BASSEY! Začínáme od začátku!

14
    Domácí se v jedenácté minutě ujímají vedení, střelcem první branky je PAVEL HEZOUČKÝ!

1

Příjemnou sobotu u sledování fotbalu! V rámci přípravy na blížící se jarní část druhé nejvyšší soutěže dnes domácí Vyšehrad poměří síly s Vlašimí. Bude se jednat o bitvu posledního, tedy čtrnáctého celku tabulky Fortuna národní ligy, se týmem okupujícím sedmou pozici. Hosté tak plní roli papírového favorita.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky: 14. Hezoučký, 35. Králíček (pen.) – 30. Bassey (pen.), 39. Broukal, 61. Ogiomadeh, 80. Vrána

FC Slavoj Vyšehrad: Babka – Burda (46. Topol), Stropek (82. Borka), Alhassan (46. Vaněk, 70. Kubeš), Schneider – Šandera, Kříž (63. Kuchař) – Procházka, Hezoučký, Kubeš (60. Zaradny) – Králíček.
    FC Sellier & Bellot Vlašim:
    1. poločas: Řehák – Breda, Havel, Broukal, Radimský – Veselý, Salašovič, Průcha, Zeman, Janda – Bassey.
    2. poločas: Řehák – Kozel, Sváta, Zukal, Svoboda – Vrána, Zinhasovič, Dias, Ogiomadeh – Červenka, Firbacher.

Rozhodčí: Radina – Vyhnanovský, Krejsa.