Katar – Bahrajn 28:23 (kon.) | Uruguay – Španělsko 23:38 (kon.) | Kapverdy – Angola 0:10 (kont.)
Tunisko – Kongo 38:22 (kon.) | Argentina – Chorvatsko 23:19 (kon.) | Polsko – Maďarsko 26:30 (kon.)
Japonsko – Dánsko 27:34 (kon.) | Německo – Brazílie 31:24 (kon.)
Katar
28:23 (13:14)
Bahrajn
Sobota 23.01.2021, 15:30 • Cairo Stadium Hall 1, Káhira • Mistrovství světa

Katar otočil duel s Bahrajnem ve druhém poločase, kdy možná až dominoval. Výrazně zlepšil obranu. Bahrajn udělal obrovské množství útočných faulů. Katařané si dali pozor na Mírzu a As-Sajjada na spojce. Do toho Šarič zavřel bránu. Vlastně za prvních 19 minut druhé půle se Bahrajn prosadil jen třikrát a to bylo asi pro výsledek zápasu klíčové. Papírově domácí celek si poté pohlídal závěr duelu a může se radovat z vítězství. (16:58:04)

Konec zápasu. (28:23)
    60
    Agilní As-Salátna ještě upravil skóre čtyři sekundy před koncem pokořením Šariče. (28:23)
    60
    Osamocený Dhijáb na pivotu využil toho, že obrana Bahrajnu už rezignovala. (28:22)

60
    As-Salátna pokazil nahrávku z levé spojky, Katar následně nikam nespěchá a tohle utkání už na 99 % zvládne. (27:22)
    59
    To Marzo oběhl soupeře a z levé strany k brankářově pravé tyči uklidnil Katar. (27:22)

59
    V obrovské šanci po pasu do běhu naskočil Mírzá na šestce, ale Šarič pravou rukou zaznamenal nesmírně důležitý zákrok. (26:22)

58
    Pasivita Kataru .Ten si docela zbytečně komplikuje závěr, přitom vedl o sedm branek. (26:22)
    58
    V závěru postupného útoku nahrál As-Salátna z levé spojky na pivota al-Fardána a ten v pádu snížil. (26:22)

57
    Posléze rozhodčí viděli průraz na levé spojce, hraje Bahrajn. (26:21)
    57
    Džalál si seběhl na delší křižnou nahrávku na pravou stranu za obranu a z úhlu překonal Šariče. (26:21)
    56
    Po převzetí nahrávky vypálil As-Salátna o zem z levé spojky na vzdálenější tyč. (26:20)
    55
    Marzo vyskočil na pravé spojce proti Mírzovi a zakončil na přední tyč. (26:19)

55
    Binalí je na nohou a v doprovodu katarského realizačního týmu se přesune na lavičku. Nechme se překvapit, zda se vrátí do boje. (25:19)
    55
    As-Salátna se zbavil na středu prvního hráče a přes dalšího soupeře propasíroval míč křížem zleva do sítě. Na zemi ještě zůstává ležet Binalí a bude muset být ošetřen. (25:19)

55
    Birrašíd se z pravého křídla dostal na střed, ale z hranice brankoviště minul branku. Posléze se ohlížel na rozhodčího, ten nepískal. (25:18)

54
    As-Sajjad dohrál do levého křídla ze střední spojky na Saada, ten obešel soupeře, ale Šarič vyrážel balón rukama. (25:18)

53
    Nepřesná nahrávka na pravou stranu znamená, že ani útok Kataru neměl dlouhého trvání. (25:18)