Pardubice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Litvínov – Zlín 3:2 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 4:0 (kon.)
Olomouc – Plzeň 3:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 3:2 (kon.)
Třinec – Motor ČB 9:7 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 24.01.2021, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 39. kolo

51:34
    Obránce Tomáš Dvořák (SPA) dostává dvouminutový trest za podržení. Bruslaři posílají na ledovou plochu elitní lajnu, která se formuje na vhazování.

45:45
    To bylo něco! Petr Šidlík (MBL) s Lukášem Pechem (SPA) svedli pěstní souboj. Rozhodčí oba kohouty poslali na trestnou lavici za hrubost. Obránce Mladé Boleslavi navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest.

33:41
    Dalším hříšníkem v tomto utkání je obránce Marek Hrbas (MBL), jenž vyfasoval od rozhodčích menší trest za podrážení. Sparta hraje další přesilovku.

26:11
    Sotva se sparťané ubránili, nyní budou čelit další přesilovce Bruslařů. Na trestnou lavici usedá útočník Jan Buchtele (SPA), který se provinil hákováním.

23:34
    Hosté mají dobrou šanci na vyrovnání. Obránce Petr Kalina (SPA) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za krosček. Sparťané se musí bránit.

19:02
    Poslední minuta první třetiny a zároveň se bude znovu vylučovat. Za držení protihráče odjel na lavici hanby pykat obránce Ondřej Dlapa (MBL).

12:56
    Po komerční přestávce se bude vylučovat. Obránce Jan Košťálek (SPA) vyfasoval dvě trestné minuty za zdržování hry. Hosté hrají přesilovou hru.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 21. Košťálek (Sobotka, Tomášek), 35. Tomášek (Horák), 62. Řepík – 37. Dlapa (Šťastný, Jääskeläinen), 50. Lunter

HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Tomáš Dvořák, Jurčina (A), Košťálek, Němeček, Kalina, Polášek, M. Jandus – Rousek, Sobotka, Řepík (C) – Kudrna, Horák, Tomášek – Buchtele, Pech (A), Říčka – Vitouch, Sukeľ, Dvořáček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Bernad, Dlapa, Šidlík, Allen, Moravec – Lunter, A. Zbořil (A), Šťastný – Jääskeläinen, Cienciala, Kotala – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Lederer, Rožánek