Boston – Philadelphia 6:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 4:2 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 6:3 (kon.) | Chicago – Detroit 6:2 (kon.) | Washington – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.)
Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.)
Arizona Coyotes
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 24.01.2021, 22:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (00:32:21)

Darcy Kuemper (ARI) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,3%, odchytal 59:28
    Marc-Andre Fleury (VEG) – 16 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
    Tomáš Nosek (VEG) – 0+0, +/- 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 12:41

1. William Karlsson (VEG) 1+0
    2. Darcy Kuemper (ARI) 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,3%, odchytal 59:28
    3. Marc-Andre Fleury (VEG) 16 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Je konec. Zdálo se, že toto utkání půjde do prodloužení, ale nakonec jsme se v základní hrací době přece jenom dočkali gólu, který dali Golden Knights a zvítězili 1:0! Hostující mužstvo si v tomto zápase vytvořili více šancí a zaslouženě tak vyhrálo. O rozhodující a jedinou branku utkání se postaral v 60. minutě hrdina William Karlsson.

59:53
    Následná rána zpoza modré ovšem letěl pouze vedle hostující svatyně.

59:45
    Arizona to samozřejmě zkouší bez brankáře v šesti.
    59:17 William KARLSSON - 0:1

59:17
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tak to je fantazie, neboť v poslední minutě základní hrací doby hosté dávají gól a vedou 1:0! Jonathan Marchessault za bránou vybojoval kotouč, který posunul před svatyni Kuempera a tam zakončil pod víko WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Alex Tuch.

58:58
    Vegas opět drží kotouč v útočném pásmu a snaží se rozhodnout utkání, ovšem Coyotes se podařilo vyhodit puk.

58:22
    Nyní přichází chyba na domácí straně, neboť se Arizona dostala do útočného pásma příliš brzo a rozhodčí odpískali ofsajd.

57:50
    Shea Theodore se dostal do zakončení bekhendem z pravé strany, ale kotouč skončil pouze v lapačce připraveného Darcyho Kuempera.

57:03
    Posléze se hra opět přerušila a následuje tak komerční přestávka.

56:38
    Tomáš Nosek mohl být hrdinou, ale jeho pokus z levé strany neprošel až na bránu.

55:35
    Reilly Smith se snažil najít spoluhráče před bránou, ovšem ten podklouzl a kotouč znovu skončil vedle svatyně Kuempera.

55:13
    Vegas Golden Knights se následně navíc dopustilo jen ofsajdu a následuje komerční přestávka.

55:00
    Momentální střely na bránu jsou 16:24.

54:36
    Tempo nyní šlo rozhodně dolů a nevidíme šance jednu za druhou jako na začátku této periody.

53:34
    Arizona se snažila něco vymyslet z levé strany, ovšem přihrávka spoluhráči byla nepřesná.

52:49
    Darcy Kuemper si následně připsal další úspěšný zákrok a oba gólmani tak jsou nadále stoprocentní.