Boston – Philadelphia 6:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 4:2 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 6:3 (kon.) | Chicago – Detroit 6:2 (kon.) | Washington – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.)
Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.)
Arizona Coyotes
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 24.01.2021, 22:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

59:45
    Arizona to samozřejmě zkouší bez brankáře v šesti.
    59:17 William KARLSSON - 0:1

59:17
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tak to je fantazie, neboť v poslední minutě základní hrací doby hosté dávají gól a vedou 1:0! Jonathan Marchessault za bránou vybojoval kotouč, který posunul před svatyni Kuempera a tam zakončil pod víko WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Alex Tuch.
    43:42 Johan Larsson napálil brankovou konstrukci!

43:42
    A další šance Arizony, ale rána Johana Larssona z levého kruhu pouze orazítkovala tyč!
    43:06 Kessel neprostřelil Fleuryho při úniku!

43:06
    Phil Kessel se dostal do největší šance utkání, ale opět z toho není branka! Domácí útočník ukradl kotouč Whiteclouodovi a řítil se sám na bránu, kde se snažil procedit puk mezi betony Fleuryho, ale ten kotouč dokázal zastavit!

39:54
    Jakob Chychrun se v závěru třetiny opřel do kotouče naprosto sám, ale Marc-Andre Fleury betonem vyrazil puk!
    39:18 Šance Arizony gólem neskončila.

39:18
    Posléze přišla velmi dobrá šance ze strany domácích, když Marc-Andre Fleury nedokázal udržet kotouč, ale pohotový obránce Vegas odpálil puk před bránou.

36:53
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Tyler Pitlick – 2 min., podrážení).

34:10
    Tentokrát už se velmi hlasitě volalo po gólu, ale Darcy Kuemper předvedl naprosto fantastický zákrok po střele z pravé strany!

24:22
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Conor Garland – 2 min., nedovolené bránění).

22:13
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (2 min. pro hráčskou lavici – nedovolené bránění). Trest odpyká Keegan Kolesar.

16:08
    Darcy Kuemper musel být opět ve střehu a poradil si také s dorážkou z pravého kruhu! Po sérii neproměněných šancí tady máme komerční přestávku.

15:07
    Následně přišlo přečíslení Golden Knights 3 na 1, ale hosté této možnosti nedokázali využít a poslali puk jen vedle brány Kuempera!

14:36
    Málem se Arizona dostala do vedení, ale rána Johana Larssona z pravého kruhu pouze orazítkovala tyč!

11:37
    Hosté si ovšem posléze vypracovali velmi dobrou šanci, ale pokus z levého kruhu vyrazil Darcy Kuemper!