Boston – Philadelphia 6:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 4:2 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 6:3 (kon.) | Chicago – Detroit 6:2 (kon.) | Washington – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.)
Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Washington Capitals
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 24.01.2021, 21:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (00:20:11)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 31:48 (9:16, 9:19, 9:8 – 4:5)
    Zblokované střely – 16:15
    Vyhraná vhazování – 34:36
    Trestné minuty – 10:6
    Hity – 16:11

V nájezdech byli šťastnější hráči Buffala, kteří díky trefě kapitána Jacka Eichela hned z první série vrátili Washingtonu páteční porážku. Pro Šavle je to teprve druhá výhra v sezóně.

Celkově jsme sledovali zajímavé utkání, v němž padlo hned pět gólů v přesilovkách. Domácí dvakrát vedli, ovšem Šavle vždy dorovnaly a ve třetí třetině šly po přesilovkovém zásahu Erica Staala dokonce do vedení 3:2. Domácí ale rychle srovnali, když si nahození Nicklase Bäckströma ze záporného úhlu srazil do vlastní branky gólman Ullmark. Ten však svůj tým podržel v prodloužení a poté neinkasoval ani v nájezdech.

Jack EICHEL - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    Autorem vítězné branky je JACK EICHEL.
    Nicklas BÄCKSTRÖM

3. série
    0:1
    Nicklas Bäckström vystřelil jen do lapačky Ullmarka. Buffalo vítězí!
    Casey MITTELSTADT

2. série
    0:1
    Mittelstadt udělal rovněž bekhendovou kličku. Vaněček ještě udržel Capitals ve hře.
    T. J. Oshie

2. série
    0:1
    Oshie to zkusil bekhendovou kličkou, Ullmark však zakročil vyrážečkou.

1. série
    0:1
    Jack Eichel proměňuje. Před Vaněčkem zamíchal a zamířil nad lapačku.
    John CARLSON

1. série
    0:0
    John Carlson to zkusil forhendovou kličkou, Ullmarka nepřekvapil.

Samostatné nájezdy začínají.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. J. Schultz, 32. Oshie (J. Schultz, Bäckström), 50. Bäckström (J. Vrána, Carlson) – 31. C. Miller (Ristolainen, Mittelstadt), 34. Olofsson (S. Reinhart, Eichel), 48. E. Staal (Ristolainen, C. Miller), rozh. náj. Eichel