Nové Zámky – Trenčín 0:8 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 2:3 (0:2 po s.n.) | Michalovce – Detva 4:0 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Nitra 0:7 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:1 (kon.) | Poprad – Miskolc 5:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 24.01.2021, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Dukle Trenčín vysoko 0:8 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:20:08)

Čo k dnešnému zápasu napísať. Domáci sú radi, že je zápas za nimi, hostia si naopak užívajú čisté konto Anttiho Karjalainena a prvý hetrik Martina Chromiaka medzi seniormi.

59:42
    Na ľadovej ploche ešte menšia roztržka medzi Clarkeom a Oliverom Okuliarom. Všetko je však zažehnané.

59:14
    Lukáš Paukovček ešte mohol zaznamenať deviaty gól hostí, v nájazde však recept na frustrovaného Kiviaha nenašiel. Nuž, dnes je mi skvelého domáceho gólmana skutočne ľúto. Ale i takéto zápasy bývajú.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:33
    Trenčania si stále robia v obrane Nových Zámkov čo len chcú, Býci už by boli najradšej v šatni.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:33
    Domáci Patrik Števuliak sa snažil o útočnú akciu, puk mu však zobral Enrik Švec.

57:10
    Trenčania sa ešte snažia smerom dopredu niečo vymyslieť, ale prišli o puk v strednom pásme.

56:22
    Trenčín dal gól!
    Kiviaho len bezmocne krúti hlavou. Hostia absolútne vyšachovali obranu hostí, Lemcke z ľavej strany našiel ideálne KRUISEA REDDICKA a ten už sa nemohol mýliť. Asistencie: Justin Lemcke, Aaron Berisha.

55:34
    Hokejisti Dukly aj napriek jasnému stavu zápasu pokračujú vo výbornom výkone, dnes im jednoducho hokej chutí. Nuž, ak budú Trenčania v takýchto výkonoch pokračovať, tak budú v play-off nočnou morou viacerých popredných tímov.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, v tomto prípade je však isté, že i celého zápasu.

54:30
    Martina Chromiak teda dnes s bilanciou 3+1. Medzitým prečíslenie domácich v pomere 4 na 2, Zahradník však prihrával rukou.

54:00
    Štvrtá formácia Dukly je dnes pri streleckej chuti. Chromiak z ľavej strany našiel Sojčíka, ktorého pokus ešte Kiviaho vyrazil, na dorážku JOZEFA ŠVECA však už bol prikrátky. Asistencie: Peter Sojčík, Martin Chromiak.

52:22
    Treba však povedať, že Karjalainen má v tejto časti hry viac práve než za obe tretiny predtým dokopy.

52:10
    Antti Karjalainen pri svojom debute v tíme Dukle Trenčín rázne kráča za čistým kontom, ešte asi nevie koľko ho to bude stáť peňazí v kabíne Trenčanov.

52:02
    Juraj Jurík sa šikovne predral až pred bránku hostí, recept na pozorného Karjalainena však nenašiel!

51:49
    Majdan si nakorčuľoval na prihrávku, ale nemohol pokračovať, nakoľko by bol v postavení mimo hru.

51:05
    Clarke potiahol útok svojho tímu, následne sa okamžite zaparkoval pred Karjalainena. Ten puk napriek šikovnému cloneniu dokázal zastaviť.

50:29
    Pokiaľ domáci hrajú v kombinácii jednoducho, tak sa dokážu dostať pred Karjalainena. Potvrdil do i Peter Mikuš, ktorý strelou preveril pozornosť fínskeho brankára Dukly Trenčín.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky prehrávajú s Duklou Trenčín 0:6.

49:45
    Dnes si novozámockí Býci musia vypiť kalich horkosti až do dna, zajtra je však nový deň a domáci musia začať tvrdo pracovať na náprave sezóny, pretože sa ešte stále môžu dostať do play-off.

49:21
    Fereta poľahky stráca puk v útočnom pásme, ale k puku sa ešte dostal Holenda. Skúsil strelu, ale zlomil hokejku. Nuž, ako sa hovorí, na ...... aj WC spadne.

48:55
    Majdan nahadzoval puk pred bránku Trenčína, bolo to však veľmi nepresná.

48:19
    Västilä dnes v obrane Nových Zámkov takisto dnes nemá úplne ideálny deň. Tentoraz však našiel prihrávkou Janneho Seppänena, ktorý strelou preveril Karjalainena v bránke Dukly Trenčín.

47:39
    V Nových Zámkoch nasleduje opäť reklamná prestávka, domácim padne len a len vhod. Vo výkonoch domáceho tímu zo začiatku súťaže a v tejto fáze sezóny je obrovský rozdiel. Je fakt, že Býkov chýbajú viacerí zranení hráči, ale to ako argument pri dnešnom výkone veľmi neobstojí.

47:24
    Strelecký pokus Rajnohu končí v lapačke Henriho Kiviaha.

47:05
    Kiviaho rozohrávka za vlastnou bránkou, následne sa však domácim nedarí prechod do útočného pásma.

46:10
    Nuž, u Kiviaha nie sme veľmi zvyknutí na prejav akýchkoľvek emócií, dnes už toho je však aj na Fína priveľa.

45:48
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kiviaho – 10 min. osobný trest, nešportové správanie). Trest odpyká Bajtek.

45:48
    Obrovská chyba v rozohrávke Nových Zámkov, Slater Doggett našiel ideálne MARTINA CHROMIAKA, ktorý z ideálnej palebnej pozíciu zavŕšil prvý hetrik v kariére medzi seniormi! Nuž a Henri Kiviaho už len od zlosti hodil hokejku o zadný mantinel, dostane za to osobný trest. Asistencia: Branislav Rehuš.

45:45
    Ďalšia útočná snaha hostí je zastavená pre postavenie mimo hru.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 0:5.

44:44
    Z ničoho nič útočná akcia domácich, Ondrušek sa predral cez Mareka Hecla, no Karjalainen jeho nájazd bravúrne zneškodnil!

44:19
    Hostia z Trenčína znovu kombinujú v útočnom pásme.

44:02
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., držanie).

44:02
    Marek Hecl nabral rýchlosť a dostal sa do útočného pásma, pred Kiviahom bol však faulovaný a Dukla bude hrať presilovú hru.

43:57
    Ďalší strelecký pokus domácich a opäť ho rieši Karjalainen.

43:48
    Na opačnej strane strela Samuela Feretu, Karjalainen bol pozorný, skryl puk do svojej lapačky a prerušil hru.

43:29
    Martin Chromiak dostal kopu priestoru v obrane Nových Zámkov, napokon skúsil strelu, ale Kiviaho bol pozorný.

42:59
    Aaron Berisha bol v dobrej pozícii, namiesto strely však ešte volil prihrávku na spoluhráča.

42:23
    Holovičov strelecký pokus od červenej čiary bol zblokovaný, snahy domácich v niektorých momentoch pôsobia dosť zúfalo.

41:49
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia hry, Ondrušek sa z ničoho nič dostal do dobrej pozície, ale Karjalainen bol pozorný.

41:19
    Västilä získal puk za vlastnou bránkou a po aktivite hostí sa snaží upokojiť situáciu.

40:44
    Domáci sa dostali do útočného pásma, Clarke mal v tandeme Doggetta, no namiesto strely volil prihrávku a tá ku spoluhráčovi neprešla.

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech hostí z Trenčína.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine prehrávajú Nové Zámky na domácom ľade s Duklou Trenčín už 0:5: Tretia časť hry sa začne približne o 17:44.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:45
    Následne Bezúch dobrou strelou preveril pozornosť Kiviaha.

39:33
    Juraj Majdan skúsil strelu z otočky, nemieril presne.

39:19
    Ondrušek skúsil strelou z ľavej strany z veľkého uhla prekvapiť Karjalainena, fínsky brankár sa len pousmial.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:48
    Hostia v plnom počte.

38:35
    Presilová hrá domáceho celku sa pomaly blíži ku svojmu záveru, Býci v nej absolútne nič nevymysleli.

38:13
    Domácim Býkom ani presilové hry nevychádzajú podľa predstáv.

38:01
    Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:44
    Domáci kombinujú pred Karjalainenovou bránkou, Trenčania sa však poľahky bránia.

37:11
    Juraj Jurík sa odvážne vrhol medzi obrancov Trenčína, no pomerne rýchlo prišiel o puk a hostia ho okamžite posielajú cez všetky čiary.

36:48
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Reddick – 2 min., hákovanie).

36:45
    Marcel Holovič sa predral pred bránku hostí, bol však faulovaný Reddickom. Nové Zámky budú hrať presilovú hru.

36:31
    Slater Doggett preveril strelou pozornosť Antiho Karjalainena, no Fín v bránke hostí sa nenechal prekabátiť.

35:38
    Po strele Tomáša Starostu si pripisuje ďalší úspešný zákrok Henri Kiviaho. Ten sa následne veľmi škaredo pozerá na obrancu Holendu.

35:09
    Veľká šanca hostí z Trenčína, Branislav Rehuš však recept na Kiviaha nenašiel.

35:03

35:01
    Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny.

34:51
    Domáci stále kombinujú v útočnom pásme.

34:20
    Seppänenovi ušiel puk von z útočného pásma, krátko predtým pred Karjalainenom neuspel Holovič a ani spomínaný Janne Seppänen.

33:56
    Býci sa snažia aspoň o čestný gólový zásah, ale treba povedať, že hostia sa veľmi dobre bránia.

33:33
    Enrik Švec bojuje o puk za vlastnou bránkou, získali ho však domáci hokejisti.

33:03
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Paukovček – 2 min., krosček).

32:53
    Domáci v plnom počte.

32:44
    V týchto chvíľach však už Trenčania kombinujú v útočnom pásme.

32:19
    Domáci hokejisti znovu posielajú puk cez všetky čiary.

31:44
    Števuliak vo vlastnom oslabení preveril pozornosť Karjalainena v bránke Dukly Trenčín.

31:15
    Domácim sa vo vlastnom obrannom pásme podarilo získať puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

30:53
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., podrazenie).

30:39
    Trenčania veľmi jednoducho riešia situácie vo vlastnom obrannom pásme. Tentoraz sa im snažil zabrnkať na nervy Slater Doggett, ktorý sa pokúšal vyvolať roztržku.

30:01
    Máme za sebou polovicu zápasu, Nové Zámky prehrávajú s Duklou Trenčín už 0:5.

29:15
    Po akcii Richarda Ondrúšeka si Karjalainen pripisuje prvý vážnejší zákrok v dnešnom zápase. Následne si poradil aj so strelou Martina Andrisíka.

28:39
    V týchto chvíľach vidíme viacero nepresností na oboch stranách. Domácim sa absolútne nedarí, hostia už sa nepotrebujú príliš nahánať.

28:04
    Tvrdé boje o puk v útočnom pásme hostí, domáci však získali puk a následne ho poslali cez všetky čiary. Je z toho napokon zakázané uvoľnenie.

27:37
    Vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke hostí z Trenčína.

27:04
    Karjalainen v bránke Trenčína si užíva pohodlný debut, do týchto chvíľ nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

26:31
    Dukla znovu operuje v útočnom pásme, Paukovček hľadal prihrávkou Hecla, no neúspešne.

25:49
    Gergely Majoross však pôsobí na striedačke pomerne pokojným dojmom, jeho tím však prehráva už 0:5. Na druhej strane, z MAC Budapešť je na to možno aj zvyknutý.

25:49
    Kiviaho musel riešiť ďalší strelecký pokus hostí v podaní Bezúcha. Nasleduje reklamná prestávka a tá príde domácim určite vhod.

25:06
    Tak ani Kiviahovi sa nedarí zastaviť gólostroj Dukly Trenčín. Svoj druhý gól v dnešnom zápase vsietil MARTIN CHROMIAK! Asistencie: Matej Ilenčík, Jozef Švec.

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Trenčín už vedie v Nových Zámkoch 4:0.

25:00

24:44
    Hostia opäť točia puk pred Kiviahovou bránkou, Berishovu následnú strelu však domáci gólman kryl.

24:09
    Hecl našiel šikovnou prihrávkou Mareka Valacha, ktorý pálil z prvej bez prípravy, no Kiviaho bol pozorný.

24:01
    Trenčania kombinujú v útočnom pásme.

23:34
    Domáci sa v týchto momentoch vcelku dobre bránia, hostia sa nemôžu dostať do útočného pásma.

23:10
    Hneď v úvode presilovky preveril pozornosť Kiviaha od modrej čiary Carl Ackered.

23:00
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Rehák Samuel – 2 min., podrazenie).

22:55
    Jeff King sa oprel do strely od modrej čiary, puk obetavo zblokoval Jozef Švec.

22:41
    Domáci gólman Henri Kiviaho musel znovu zasahovať. Na hráčoch Nových Zámkov je obrovská psychická deka a je to vidieť pri každom dotyku s pukom.

22:13
    Lemcke sa dostal ku strele z dobrej pozície, v akcii bol betón Henriho Kiviaha.

21:33
    Domáci hokejisti sa snažia dostať do útočného pásma, Juraj Jurík sa však k teču puku pred Karjalainena nedostal.

21:00
    Hostia využívajú prvú presilovú hru v zápase, puk za Kiviaha na dvakrát prepasíroval MAREK VALACH! Asistencie: Juraj Bezúch, Marek Hecl.

20:49
    Slater Doggett sa šikovne natlačil pred bránku hostí, Karjalainen mu však šikovne zmenšil strelecký uhol.

20:22
    Juraj Bezúch sa dostal ku strele, mieril však hodne nepresne.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech Dukly Trenčín.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine prehrávajú Nové Zámky na domácom ľade s Trenčínom 0:3. Druhá tretina sa začne približne o 16:52.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:58
    Tomáš Starosta delovkou od modrej čiary trafil len Slatera Doggetta.

19:54
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (King – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

19:28
    Obrovská šanca hostí! Marek Hecl pálil z ľavého kruhu, Kiviahovi puk prepadol, ale číhajúci Bezúch sa už ku dorážke nedostal!

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:39
    Reddick po pravej strane vnikol do pásma, hľadal ešte prihrávkou Valacha, ktorý však v dobrej pozícii minul Kiviahovu bránku.

18:01
    Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:49
    Domáci operujú v útočnom pásme, zatiaľ je to však bez výraznejšej šance.

17:01
    Henri Kiviaho musel riešiť prvý nepríjemný puk pred svojou bránkou, na dvakrát ho dokázal skryť vo svojej lapačke.

16:37
    Hostia si už zápas užívajú, sú pri chuti a dnes sa im aj naozaj darí.

16:02
    Vhadzovanie po ľavej ruke Karjalainena.

15:30
    Nuž a v Nových Zámkov už teda máme súboj dvoch fínskych brankárov. Musím však povedať, že Jakuba Lackoviča je mi aj ľúto, pretože spoluhráči mu dnes na ľade absolútne nepomohli.

15:05
    Striedanie v tíme HC Mikron Nové Zámky: z ihriska odchádza Lackovič, prichádza Kiviaho.

15:05
    Lenže Dukla je v laufe! Po ľavej strane vletel do útočného pásma MARTIN CHROMIAK a klasickým teplomerom vyháňa z bránky Jakuba Lackoviča! Asistencie: Jozef Švec, Erik Rajnoha.

14:51
    Domáci kouč Gergely Majoross musí svojich hráčov poriadne prebrať k životu, momentálne sa im totiž vôbec nedarí.

14:15
    Zdá sa, že príchod Olivera Okuliara sa Dukle skutočne fantasticky vypláca, v 15. minúte prvej tretiny má tento mladý útočník v zápase bilanciu 1+1.

13:38
    Carl Ackered nahodil puk od modrej čiary na bránku domáceho tímu, LUKÁŠ PAUKOVČEK šikovným tečom zmiatol Jakuba Lackoviča a Dukla už vedie rozdielom dvoch gólov! Asistencie: Carl Ackered, Oliver Okuliar.

13:22
    Zdá sa, že Býci prišli o obrancu Martina Šeligu, ktorý zo striedačky zamieril do šatne svojho tímu. Pokiaľ sa jedná o zranenie, tak želáme skoré uzdravenie.

13:22
    Veľká šanca hostí! Urban nahodil puk pred bránku domáceho tímu na teč pre Paukovčeka, napokon všetko vyriešil pozorný Jakub Lackovič!

12:45
    Narodeninový oslávenec Martin Andrisík chyboval vo vlastnom pásme, na jeho šťastie sa však hostia k puku nedostali.

12:19
    Hra má celkom dobré tempo a spád, hostia sú v týchto chvíľach nasťahovaní pred Jakubom Lackovičom.

11:39
    Sojčík výborne zapracoval v útočnom pásme, vymenil si puk s Jozefom Švecom, ale v zakončení netrafil puk ideálne. Následne od modrej skúsil šťastie Ilenčík, no takisto nebol úspešný.

11:05
    Býci v útočnom pásme, Västilä si však zle prebral prihrávku a následne domáci prišli o útočné pásmo.

10:34
    Hostia sú v týchto momentoch opticky viac pri puku a sú aktívnejší než domáci hokejisti.

10:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky prehrávajú na domácom ľade s Duklou Trenčín 0:1.

09:37
    Prechod do útočného pásma hosťom nevyšiel, Lukáš Paukovček bol v postavení mimo hru.

09:10

08:54
    Tvrdé boje v útočnom pásme domáceho tímu, Lemcke však opäť posiela puk až ku Jakubovi Lackovičovi.

08:33
    Hostia spod hradu Matúša Čáka získali puk a posielajú ho cez všetky čiary.

08:02
    Pred Karjalainenon vzniklo menšie nedorozumenie, Fereta sa síce k dorážke nedostal, ale fínsky gólman Trenčína puk aj tak radšej skryl do svojej lapačky a prerušil hru.

07:39
    Domáci sú síce s pukom v útočnom pásme, po krátkom čase však strácajú nielen pásmo, ale i puk.

07:10
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Reddick – 2 min., podrazenie).

06:45
    Tomáš Starosta sa vydal na útočný výlet, no príliš sa mu nedarilo a navyše Dukla bude hrať v oslabení.

06:03
    OLIVER OKULIAR sa dostal ku strele z medzikružia, ktorú Lackovič vyrazil priamo pred Rehuša, ktorý ho poslal na ľavo znovu Okuliarovi, ktorý z veľkého uhla trafil odkrytú bránku domáceho tímu! Asistencia: Janne Kettunen, Branislav Rehuš.

05:59
    Na oboch stranách však vidíme viacero nepresností v kombinácii.

05:35
    Úvodná časť prvej tretiny má zatiaľ veľmi solídne tempo.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky hrajú s Duklou Trenčín zatiaľ nerozhodne 0:0.

04:52
    Ondrušek sa po ľavom krídle dostal do útočného pásma, tiesnený Ilenčíkom vystrelil, ale Karjalainen pohotovo chytá.

04:36
    Peter Ordzovenský začína ďalší útok svojho tímu spoza bránky Jakuba Lackoviča.

04:04
    Rajnoha stratil puk v súboji so Seppänenom, domáci sú v útočnom pásme, ale Karjalainen tentoraz nemusel zasahovať.

03:39
    Kettunen posielal dobrý puk pred bránku Jakuba Lackoviča, žiaden z jeho spoluhráčov sa však k puku nedostal.

03:10
    Elitná formácia domáceho tímu operuje v útočnom pásme, Bajtekov pokus Karjalainen pohodlne vyrazil do roku klziska.

02:39
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia. Dlhá kolmica na útočnú modrú pre Petra Sojčíka, hru však výborne čítal Västilä a puk včas zachytil.

02:00
    Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú, následne však majú problém s prechodom do útočného pásma.

01:29
    Ďalší dobrý útok hostí, tentoraz si úspešný zákrok na svoje konte pripisuje Jakub Lackovič.

01:05
    Útočná snaha novozámockých Býkov zastavená pre postavenie mimo hru.

00:33
    Carl Ackered pálil od modrej čiary, Paukovček tečom neuspel, no následne Marek Hecl strelou opečiatkoval tyč Lackovičovej bránky!

00:18
    Domáci hneď v úvode duelu pohrozili strelou Patrika Števuliaka, Karjalainen puk chytá.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech Trenčanov.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Lackovič (Kiviaho) – Västilä, Clarke, Fereta, King, Holenda, Mikuš, Ordzovenský, Šeliga – Bajtek, Doggett, Števuliak – Jurík, Seppänen, Majdan – Ondrušek, Holovič, Okoličány – Andrisík, Rehák S., Zahradník

Dukla Trenčín: Karjalainen (Valent) – Akcered, Lemcke, Starosta, E.Švec, Ilenčík, Rajnoha, J. Haščák, Urban – Hecl, Paukovček, Bezúch – Okuliar, Rehuš, Kettunen – M. Valach, Reddick, Berisha – Sojčík, J. Švec, Chromiak

Rozhodca: Konc st., Hronský – Konc D. ml., Konc J. ml..

Príjemný dobrý deň z Nových Zámkov, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 34.kola hokejovej Tipos extraligy, v ktorom hokejisti HC Nové Zámky privítajú na domácom štadióne hráčov HK Dukla Trenčín. Zápas sa začína o 16:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Novým Zámkom patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné deviate miesto so ziskom 36 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Gergelyho Majorossa prehrali pod Tatrami v Poprade 4:6. Naproduktívnejším hráčom Býkov je Janne Seppänen, ktorý má na svojom konte 20 kanadských bodov (8+12). Brankárskou jednotkou tímu je Henri Kiviaho, ktorého úspešnosť zákrokov je 91,42%.

Dukle Trenčín patrí v aktuálnej tabuľke Tipos extraligy priebežné siedme miesto so ziskom 50 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Jána Pardavého zvíťazili v Liptovskom Mikuláši 4:3. Najproduktívnejším hráčom tímu je Oliver Okuliar, ktorý má na svojom konte 33 kanadských bodov (12+21).

Zápas sa začína o 16:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Okuliar (Kettunen, Rehuš), 14. Paukovček (Ackered, Okuliar), 16. Chromiak (Švec Jozef, Rajnoha), 21. Valach (Bezúch, Hecl), 26. Chromiak (Ilenčík, Švec Jozef), 46. Chromiak (Rehuš), 54. Švec Jozef (Sojčík, Chromiak), 57. Reddick (Lemcke, Berrisha)

HC MIKRON Nové Zámky: Lackovič (Kiviaho) – Västilä, Clarke, Fereta, King, Holenda, Mikuš, Ordzovenský, Šeliga – Bajtek, Doggett, Števuliak – Jurík, Seppänen, Majdan – Ondrušek, Holovič, Okoličány – Andrisík, Rehák S., Zahradník
    HK DUKLA Trenčín: Karjalainen (Valent) – Akcered, Lemcke, Starosta, E.Švec, Ilenčík, Rajnoha, J. Haščák, Urban – Hecl, Paukovček, Bezúch – Okuliar, Rehuš, Kettunen – M. Valach, Reddick, Berisha – Sojčík, J. Švec, Chromiak

Rozhodčí: Konc st., Hronský – Konc D. ml., Konc J. ml.