Chelsea – Luton 3:1 (kon.) | Fulham – Burnley 0:3 (kon.) | Brentford – Leicester 1:3 (kon.)
Manchester Utd. – Liverpool 3:2 (kon.) | Everton – Sheffield Wedn. 3:0 (kon.)
Brentford FC
1:3 (1:0)
Leicester City
Neděle 24.01.2021, 15:30 • Griffin Park, Brentford • FA Cup • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (17:28:19)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:12.

Je dobojováno a z postupu se nakonec radují fotbalisté Leicesteru. Hosté ve druhém poločas předvedli naprosto bezchybný výkon a zcela zaslouženě zápas otočili. Jejich obrat načal ve 46. minutě Ünder, který těžil z dobré práce Maddisona. Krátce nato pak Tielemans proměnil pokutový kop a výhru The Foxes pečetil v 71. minutě již zmíněný Maddison.

90+4

90+3
    S poslední akcí zápasu přišel Barnes. Ten se snažil protáhnout kolem Roersleva, avšak přes dánského beka nepřešel.

90+2
    Forss se nedokázal prosadit přes Amarteye a navíc ještě svého soupeře fauloval. Hosté už samozřejmě s rozehrávkou nijak zvlášť nespěchají.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly ještě nastaveny tři minuty.

90
    Na druhé straně to z podobné pozice zkoušel Maddison, ale jeho rána neprošla přes obranný val Brentfordu.

89
    Z velké dálky to zkusil Jensen a jeho rána nebyla vůbec špatná. Ward s ní také měl menší potíže, nicméně napodruhé se mu podařilo balon zkrotit.

88
    Hosté rychle zakombinovali před vápnem a nebýt zásahu Pinnocka, tak Barnes by šel sám na Danielse.

87
    Albrighton se prodral přes dva protihráče, ovšem následně si míč příliš předkopl a ve vymezeném prostoru už ho nezastihl.

86
    Haygarth chtěl vyslat do útoku Pressleyho, avšak ten neměl šanci jeho nahrávku doběhnout.

85
    Fosu špatně rozehrál a jeho chybu musel napravit Roerslev, který po pár metrech zastavil rozběhnutého Iheanacha.

84
    Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Žambůrek, přichází Haygarth.

83
    Další nabídku poslal do vápna z druhé strany Albrighton, avšak ani v tomto případě se nikdo z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

82
    Castagne dobře odcentroval z pravého křídla a Iheanachovi chybělo jen pár decimetrů k tomu, aby na balon dosáhl.

81
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Pérez, přichází Albrighton.

80
    Iheanacho si žádal přihrávku do běhu od Maddisona, avšak ten raději podržel míč a nahrál volnému Tielemansovi.