Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 2:0 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:5 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 3:6 (kon.) | Dallas – Nashville 3:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (kon.)

3. Hampus Lindholm (ANA) 1+0 (04:35:14)

Statistiky: Střely na bránu: 15-33; Zablokované střely: 23-16; Vhazování: 46%-54%; Hity: 31:23; Přesilové hry: 0/3-0/4; Trestné minuty: 8-6.

John Gibson zamkl bránu na téměř sto západů a společně se svým kamarádem dovedl Anaheim k vítězství nad Coloradem. Nejlepším přítelem brankáře je branková konstrukce a hráči Avalanche ji za Johnem Gibsonem v průběhu první třetiny orazítkovali hned třikrát, již po pouhých 58 sekundách se ale prosadil Jacob Silfverberg, na jehož trefu navázal Rickard Rakell, a jeho gól byl nakonec vítězný. Konečný výsledek. Anaheim Ducks 3 Colorado Avalanche 1.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:33
    Philipp Grubauer znovu opustil bránu Colorada!
    58:20 Hampus LINDHOLM - 3:1

58:20
    Anaheim právě vstřelil branku!
    HAMPUS LINDHOLM vyhodil puk z levé strany obranného pásma tak, že dolétl až do prázdné brány! Asistence: Carter Rowney a Derek Grant.

58:09
    Philipp Grubauer vyrazil na střídačku a Colorado hraje bez brankáře! Dokáže v závěru vyrovnat?

57:28
    Max Jones mohl skórovat u pravé tyče, jenže Philipp Grubauer si prostor u ní pohlídal a puk vyrazil mimo.

55:48
    Hra byla přerušena a Colorado půjde po komerční přestávce do čtyř. Vyloučen byl Gabriel Landeskog.
    54:46 Mikko RANTANEN - 2:1

54:46
    Colorado právě vstřelilo branku!
    John Gibson nedokázal udržet střelu Nathana MacKinnona z mezikruží a u pravé tyče se prosadil bekhendovou dorážkou MIKKO RANTANEN! Asistence: Nathan MacKinnon.

53:48
    Ducks rozjeli nádhernou kombinační akci a Rickard Rakell mohl skórovat po přihrávce napříč brankovištěm u levé tyče, nakonec ale prudký puk těsně netrefil.

53:28
    Jakob Silfverberg mohl rozhodnout, jenže jeho střela z mezikruží zřejmě skončila na horní tyči a puk se odrazil do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:07
    Ke statistice střel se ještě musím vrátit, protože číslo 14 na straně Anaheimu znamená, že se ve třetí třetině ještě nedostal ke střele na bránu.

52:30
    Věřte nebo ne, Colorado už má na svém kontě 31 střel, zatímco Ducks pouhých čtrnáct, jenže skóre stále hovoří pro domácí Anaheim, který vede o dva góly.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Silfverberg (Henrique), 30. Rakell (Getzlaf, Ja. Larsson), 59. H. Lindholm (Rowney, D. Grant) – 55. Rantanen (MacKinnon)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Shattenkirk, H. Lindholm, Hakanpää, Fowler, Welinski, Ja. Larsson – Rakell, Getzlaf (C), Jones – Silfverberg (A), Henrique (A), Heinen – Terry, Steel, Comtois – Rowney, D. Grant, Deslauriers. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – Makar, D. Toews, Girard, Byram, Timmins, Pateryn – Rantanen (A), MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Compher, Saad – Ničuškin, Kadri, Calvert – Donskoi, Bellemare, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Steve Kozari, Peter MacDougall. Čároví: Pierre Racicot, Trent Knorr