Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 2:0 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:5 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 3:6 (kon.) | Dallas – Nashville 3:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (kon.)
Anaheim Ducks
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Colorado Avalanche
Pondělí 25.01.2021, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

58:33
    Philipp Grubauer znovu opustil bránu Colorada!
    58:20 Hampus LINDHOLM - 3:1

58:20
    Anaheim právě vstřelil branku!
    HAMPUS LINDHOLM vyhodil puk z levé strany obranného pásma tak, že dolétl až do prázdné brány! Asistence: Carter Rowney a Derek Grant.

58:09
    Philipp Grubauer vyrazil na střídačku a Colorado hraje bez brankáře! Dokáže v závěru vyrovnat?

55:48
    Hra byla přerušena a Colorado půjde po komerční přestávce do čtyř. Vyloučen byl Gabriel Landeskog.
    54:46 Mikko RANTANEN - 2:1

54:46
    Colorado právě vstřelilo branku!
    John Gibson nedokázal udržet střelu Nathana MacKinnona z mezikruží a u pravé tyče se prosadil bekhendovou dorážkou MIKKO RANTANEN! Asistence: Nathan MacKinnon.
    49:19 Domácí John Gibson vytáhl další spektakulární zákrok!

49:19
    Mikko Rantanen na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho rána bez přípravy zdánlivě mířila do odkryté sítě, John Gibson ji ale pravým betonem vyrazil a připsal si fantastický zákrok! Stále 2:0.

48:20
    Hampus Lindholm byl vyloučen za sekání a Avalanche si zahrají po komerční přestávce další přesilovou hru.

47:47
    Ryan Getzlaf nahodil puk z pravého křídla před bránu a jeden z jeho spoluhráčů ho usměrnil vedle pravé tyče! Nyní mohlo být rozhodnuto.

44:06
    Avalanche vyrazili do přečíslení dva na jednoho a Brandon Saad mohl skórovat, jeho střela z levého kruhu ale minula vzdálenější pravou tyč!

37:39
    Kevin Shattenkirk dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Po komerční přestávce třetí přesilovka Avs.

31:38
    Samuel Girard fauloval těsně před vlastní bránou a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra Ducks.
    29:05 Rickard RAKELL - 2:0

29:05
    RICKARD RAKELL si najel v mezikruží na zpětnou přihrávku Ryana Getzlafa z levého rohu plochy a nádhernou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Ducks odskočili na rozdíl dvou gólů – 2:0. Asistence: Ryan Getzlaf a Jacob Larsson.
    24:43 Brankář John Gibson skvěle vychytal Devona Toewse!

24:43
    Cale Makar předvedl nádhernou individuální akci a Devon Toews mohl ránou z bodu pravého kruhu pro vhazování skórovat do odkryté sítě, jenže John Gibson se včas přesunul, aby na přední tyči brány vykopl puk levým betonem!
    17:47 Obránce Cale Makar orazítkoval krásnou střelou tyč!

17:47
    Cale Makar vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho nádherná střela se od horní tyče odrazila zpět do hry a John Gibson rychle zmrazil kotouč pod lapačkou! Třetí tyč hostí!

16:39
    Derek Grant fauloval a dostal dvě minuty za sekání. Po komerční přestávce přesilová hra pro Avalanche.

11:34
    Troy Terry zbytečně fauloval na levém křídle a také on byl vyloučen za podrážení. Následuje hra 4 na 4.

10:06
    Po přerušení hry přichází další komerční přestávka a Bowen Byram dostal dvě minuty za podrážení.
    08:34 Hosté podruhé orazítkovali tyč! Tentokrát Cale Makar

08:34
    Avalanche převedli nádhernou kombinační akci a Cale Makar orazítkoval nádhernou střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování horní tyč!
    04:02 Nathan MacKinnon orazítkoval nádhernou střelou tyč!

04:02
    Nathan MacKinnon zamíchal s pukem a z levého křídla si sjel do mezikruží, aby nádhernou střelou zápěstím orazítkoval levou tyč domácí brány!
    00:58 Jakob SILFVERBERG - 1:0

00:58
    Adam Henrique na levém křídle vyhrál vhazování a ihned po něm na bodu levého kruhu pro vhazování vystřelil JAKOB SILFVERBERG, jehož pokus k překvapení všech zamířil nad lapačkou Philippa Grubauera do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Adam Henrique.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Silfverberg (Henrique), 30. Rakell (Getzlaf, Ja. Larsson), 59. H. Lindholm (Rowney, D. Grant) – 55. Rantanen (MacKinnon)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Shattenkirk, H. Lindholm, Hakanpää, Fowler, Welinski, Ja. Larsson – Rakell, Getzlaf (C), Jones – Silfverberg (A), Henrique (A), Heinen – Terry, Steel, Comtois – Rowney, D. Grant, Deslauriers. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – Makar, D. Toews, Girard, Byram, Timmins, Pateryn – Rantanen (A), MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Compher, Saad – Ničuškin, Kadri, Calvert – Donskoi, Bellemare, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Steve Kozari, Peter MacDougall. Čároví: Pierre Racicot, Trent Knorr