Arizona – Vegas 0:1 (kon.) | Calgary – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 2:0 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:5 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 3:6 (kon.) | Dallas – Nashville 3:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Nashville Predators
Pondělí 25.01.2021, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:50:19)

V oslabení: 0:0
    Dallas zdolal Nashville i ve druhém utkání.

Hokejisté Dallasu i ve třetí třetině vstřelili další gól z přesilové hry, když se tentokrát prosadil Pavelski a nakonec se ukázalo, jak moc byl tento gól důležitý. Nashville totiž ještě zdramatizoval utkání deset minut před jeho koncem, protože nahozeni Arvidssona skvěle tečoval Granlund.

V závěru ještě hosté zkusili hru v šesti a vyrovnání měl na své holi Arvidsson, avšak toho v obrovské šanci vychytal Chudobin, který tak zachránil těsnou výhru svého týmu.

Dallas Stars tedy porazili Nashville Predators i ve druhém utkání, když tentokrát svého soupeře zdolali těsně 3:2.

59:50
    Forsbergova střela byla zblokována domácí obranou a Dallas následně poslal puk do středního pásma.

59:28
    Dallas vyhodil puk do středního pásma.

59:09
    Josi už byl s pukem mezi kruhy, avšak ještě nahrál na levou stranu Arvidssonovi, kterého parádně vychytal Chudobin.

58:50
    Saros míří na svou střídačku!

58:28
    Predators už mají puk pod svou kontrolou, ale zatím se nemohou dostat do útoku.

58:16
    Dallasu se daří držet puk ve svém útočném pásmu.

57:55
    Radulov nahodil puk do útočného pásma, kam se za ním ihned žene.

57:32
    Hintz vletěl s pukem do útočné třetiny, kde zkusil střelu zpoza obránce a jeho pokus byl zblokován mimo hrací plochu.

57:21
    Nashville následně ze středního pásma poslal kotouč o mantinel až do ochranné sítě.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. Gurjanov (Pavelski, Hintz), 27. Hintz (Pavelski, Chudobin), 45. Pavelski (Hintz, J. Klingberg) – 35. F. Forsberg (Arvidsson, Johansen), 50. Mikael Granlund (Arvidsson)

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell, Oleksiak, Heiskanen, Pysyk, Sekera – Dickinson, Hintz, Gurjanov – Kero, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Robertson, Dowling, Caamano.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Borowiecki, Sbisa – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Duchene, Kunin – Sissons, Haula, Cousins – Trenin, Richardson, Grimaldi.

Rozhodčí: Brenk, McIsaac – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 4 056