1:4 (1:1)
Tottenham Hotspur
Pondělí 25.01.2021, 20:45 • Adams Park, High Wycombe • FA Cup • 4. kolo

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 2:16. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:5. (22:46:19)

Před zápasem bylo vylosováno páté kolo, Tottenham znovu pojede na hřiště soupeře a podruhé se vydá do Liverpoolu, po zápase s místním Marine z osmé nejvyšší soutěže a dnešním výletu do Wycombe jej za dva týdny čeká pořádně těžší soupeř, Everton.

Tottenham se na trávníku posledního týmu druhé nejvyšší soutěže pořádně natrápil, nějakou dobu dokonce i prohrával a během druhého poločasu musel trenér Mourinho vytáhnout z rukávu svá dvě největší esa, aby v posledních pěti minutách přeci jen Spurs dotáhli zápas do vítězného konce.

Wycombe v posledních dnech trápil koronavirus, což se postupem času ukázalo, domácím docházely síly a v posledních minutách inkasovali tři branky v rychlém sledu, Tottenham nakonec vítězí 4:1.

90+3
    90+3. Tanguy NDOMBÉLÉ - 1:4

90+3
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tottenham přidává ještě jednu branku! Höjbjergovu přihrávku si v pokutovém území zpracoval TANGUY NDOMBÉLÉ, pak pravačkou nezadržitelně skóroval.

90+2
    Rohový kop pro Spurs, rozehráli jej po zemi a přesunuli se do středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí Moss oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90
    Střílenou přihrávku Garetha Balea z úhlu vyrazil brankář Allsop, Kaneův centr pak doletěl na horní síť.

89
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Davies, přichází Rodon.

Nepříjemná situace pro Tottenham, Davies utrpěl svalové zranění. Nahrazuje jej jeho mladý krajan z Walesu.
    87. Tanguy NDOMBÉLÉ - 1:3

87
    Tottenham přidává druhou branku během dvou minut! Son Heung-min potáhl míč do pokutového území, přihrál TANGUYOVI NDOMBÉLÉMU, jenž přesnou ránou potvrzuje postup Kohoutů.
    86. Harry WINKS - 1:2

86
    Přeci jen se Tottenham dočkal! Ndombélého oblouček našel v pokutovém území Harryho Kanea, ten z úhlu nepřekonal brankáře Allsopa, míč se poté odrazil k HARRYMU WINKSOVI, jenž zpoza pokutového území technickým pokusem prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě!

85
    Onyedinma se na levém křídle neprotlačil přes Sissoka, navíc mu je pískán nedovolený zákrok.

84
    I nadále stav zůstává nerozhodný, pokud tomu tak bude po řádné hrací době, tak se bude prodlužovat, případně by se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu.

82
    Po Sonově centru se míč odrazil k volnému Ndombélému, tomu vůbec nevyšel střelecký pokus, který zamířil dobrých deset metrů vedle branky.