Jaroslavl – Kunlun 3:2 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 4:1 (kon.)
Jokerit – Soči 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 4:1 (kon.) | Riga – Omsk 1:2 (kon.)
SKA Petrohrad
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Severstal Čerepovec
Středa 27.01.2021, 17:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • KHL

Tohle je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů. (19:58:40)

Československá stopa v utkání

Jindřich Abdul (CER) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:23

Je konec! Domácí hokejisté vítězí a získávají dva body do tabulky Kontinentální hokejové ligy! Nutno dodat, že vítězství domácích se nerodilo lehce. Skóre otevřel v desáté minutě utkání Anton Burdasov. Zároveň to byla jediná branka v první periodě a domácí tak odcházeli do kabin za stavu 1:0. Ve druhé třetině jsme také viděli jednu branku. Postaral se o ni Vasilij Podkolzin a Petrohrad vedl už 2:0. Na začátku třetí třetiny svitla naděje pro Čerepovec. Andrej Alexejev nadvakrát dotlačil puk do branky. V padesáté sedmé minutě zvýšil Ivan Morozov. V předposlední minutě utkání stanovil konečný stav utkání Anton Burdasov.

58:49 Anton BURDASOV - 4:1

58:49
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Zřejmě už je rozhodnuto! Petrohrad využívá přesilovku a vede už 4:1! ANTON BURDASOV bez přípravy poslal krásnou střelu z nápřahu a trefil horní růžek branky Severstalu. Asistence: Lukas Bengtsson a Ivan Morozov.

58:43
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Rogov – 2 min., podrážení).

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Hosté usazeni v útočném pásmu. Zatím tomu ovšem chybí nějaká střela, který by ohrozila domácí svatyni.
    56:16 Ivan MOROZOV - 3:1

56:16
    Petrohrad si vrací dvougólové vedení! Ivan Rogov špatně přihrál a puku se zmocnil IVAN MOROZOV, jenž si sjel mezi kruhy a backhandovou střelou prostřelil Konstantina Šostaka. Bez asistence.

55:56
    Konstantin Šostak schoval střelu Galeňuka do klína a přerušuje hru.

55:18
    Emil Galimov zavezl kotouč do útočného pásma. Následně kotouč skončil v ochranné síti.

54:40
    Kotouč na střídačce Petrohradu. Hra je nyní přerušena. Vhazování proběhne v útočné periodě Čerepovce.

53:45
    Domácí na malou chvilku usazeni v útočném pásmu. K žádné střele se ale neprobili. Následně se touše zmocňuje Severstal.

53:35
    Zakázané uvolnění Čerepovce. Hra se stěhuje zpět před Konstantina Šostaka.

52:53
    Vhazování před Samonovem vyhráli domácí hokejisté. Jejich pozdější útok zastavila obrana soupeře.

52:41
    Domácí se dostali k dorážkám před Konstantinem Šostakem, ale ani jedna neskončila za jeho zády.

51:45
    Následuje komerční přestávka.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 10. Burdasov (Chafizullin), 32. Podkolzin, 57. Ivan Morozov, 59. Burdasov (Bengtsson, Ivan Morozov) – 41. A. Alexejev (M. Tichonov, Kazakov)

SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – Galeňuk, Bengtsson, Ožiganov (A), Fantenberg, Kirsanov, Antipin, Chafizullin – E. Galimov, Kemppainen, V. E. Tkačov – Kuzmenko, Burdasov (A), Ivan Morozov – Ketov (C), Grošev, Kukštel – Podkolzin, Cicjura, K. Marčenko – Timkin.
    Severstal Čerepovec: Šostak (Šugajev) – M. Tichonov, Makejev, Sizov, Rogov, Basimov, Karimov, Cholkin, Kudako – Kazakov, Dumbadze, A. Alexejev – Guslistov, Mojsejev, Abdul – Jegorov, Lapin, Markov – Kapustin, Beljalov, Nevolin.

Rozhodčí: Beljajev, Lavrentěv – Galimov, Kanifadin