Boston – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 3:5 (kon.)
Buffalo – NY Rangers 3:2 (kon.) | Columbus – Florida 3:4 (1:2 po s.n.) | Nashville – Chicago 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 6:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 1:2 (kon.) | Dallas – Detroit 2:1 (po pr.)
Colorado – San Jose 7:3 (kon.) | Vegas – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Calgary – Toronto 3:4 (kon.)
Dallas Stars
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 27.01.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:23:43)

Filip Hronek (DET) – 0+0, účast 0, 2 TM, 2 střely na bránu, čas na ledě 25:09
    Dallas si i ve třetím utkání připisuje výhru, když Detroit zdolal 2:1 po prodloužení.

V oslabení: 0:0

Dallas tedy nakonec přetlačil Detroit až po prodloužení, ve kterém o vítězství domácího týmu rozhodl Dickinson. Nicméně pro Red Wings je tohle velmi dobrý led z ledu Stars.

61:32 Jason DICKINSON - 2:1

61:32
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars rozhodují utkání hned ze první útočné akce v prodloužení, když Dickinson zavezl puk do pásma, kde ho přenechal za sebou Klingbergovi, který poté hned několikrát zasekl puk a už to vypadalo, že mu i ujede z hole, ale nakonec jej sebral a nahrál zpět mezi kruhy, kde byl JASON DICKINSON, který okamžitou střelou poslal kotouč za záda Greisse. Asistence: John Klingberg.

60:55
    Hronek poslal puk až Greissovi, který se tak zapojuje do kombinace Red Wings.

60:43
    Red Wings zatím drží puk pod svou kontrolou.

60:15
    Jako první se do útoku vydal Larkin, avšak domácí jej velmi rychle vytlačili do středního pásma.

60:01

Ve třetí třetině jsme tedy žádnou branku neviděli, když zřejmě největší šanci spálili Red Wings, kteří měli velkou příležitost ve své přesilové hře, ale Rasmussena hned dvakrát vychytal Chudobin. Zápas tedy musí rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:35
    Hronkova střela byla zblokována a Lindell kotouč následně jen poslal do středního pásma.

58:53
    Nemeth znovu jen poslal puk přes celé kluziště a unavení Red Wings musejí zůstat na ledě.

58:18
    Kero vypálil z pravé strany a jeho pokus byl zřejmě zastaven ještě někde před Greissem.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 26. J. Klingberg (Gurjanov, Pavelski), 62. Dickinson (J. Klingberg) – 12. Naměstnikov (Hirose, Smith)

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Hanley, Sekera, Pysyk – Kero, Pavelski, Radulov – Dickinson, Dowling, Gurjanov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Caamano, Gardner.
    Detroit Red Wings: Greiss (J. Bernier) – Nemeth, Hronek, M. Staal, Stecher, DeKeyser, Djoos – Bromé, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Naměstnikov, B. Ryan – Nielsen, Filppula, Glendening – Hirose, Rasmussen, Smith.

Rozhodčí: Kozari, Lee – MacPherson, Rody