Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 1:2 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Zlín 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 1:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 3:2 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 29.01.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 40. kolo

Z mé strany je to pro dnešní utkání již úplně vše, děkuji za pozornost. Budu se na Vás těšit u některého z dalších zápasů třineckých Ocelářů. Na početnou! (19:19:18)

Bohužel zisk vhazování bylo to poslední, co Brno ve zbytku utkání dokáže, čas je totiž nemilosrdný a zápas mezi třineckými Oceláři a brněnskou Kometou je u konce. Stejně jako v úterý, tak i dnes se z vítězství raduje Třinec, který tentokrát zdolal svého soka poměrem 4:1. Závěrečná část hry nám nabídla jen jednu úspěšnou trefu, o kosmetickou úpravu skóre se v šestačtyřicáté minutě postaral Martin Růžička, který tak za Třinec vstřelil během základní části Extraligy už 191 branek.

59:54
    To se jim však nejspíš nepodaří, Kometa totiž vybojovala šest vteřin před koncem utkání vhazování po pravici třineckého brankáře.

59:35
    Další postavení mimo hru, Oceláři už chtějí dohrát zápas co nejdále od Štěpánkovy branky.

59:18
    Vyhrané vhazování dovolilo Třinci postup do útočného pásma, brzdí je však ofsajd.

58:51
    Zakázané uvolnění Ocelářů ale přesouvá dění hry před Štěpánka.

58:09
    Necelé dvě minuty nás dělí od konce zápasu v rámci čtyřicátého kola Tipsport extraligy mezi celky HC Oceláři Třinec a HC Kometa Brno, domácí Třinec zatím vede poměrem 4:1, navíc má Varaďova parta k dispozici vhazování před Vejmelkou.

57:30
    Filip Král se zapisuje na listinu neúspěšných střelců, Jakub Štěpánek zneškodnil jeho střelu z kruhu vykopnutím pravého betonu.

56:50
    Další smolná situace v řadách Komety, Klepiš dostal přihrávkou pouze na paty a kotouč tak končí na hokejkách Třince.

55:50
    Adámek si nyní vyjel z obranné řady až do mezikruží, jeho následná střela však mezi tři tyče nezamířila a kotouč navíc získává Kometa.

54:21
    Bondra už spěchal s kotoučem na holi do útočného pásma, kotouč mu ale u čepele odskočil a zmocnili se ho Oceláři.

53:08
    Silvester Kusko teď nepříjemně zasáhl Jana Jaroměřského do obličeje svou holí, arbitr nakonec tento zákrok vyhodnotil jako vysokou hůl a poslal Kuska na trestnou lavici

52:40
    Ani tato informace však není aktuální, Brno totiž v třiapadesáté minutě spěchá do útoku.

52:10
    Po několika šancích Komety, kdy se opět vyznamenal třinecký gólman, hra pokračuje před Vejmelkou.

50:58
    To bylo něco! Hned tři hráči z řad domácích neměli v oslabení hokejku, Kurovský se Štěpánkem o ni přišli v zápasu boje, Musil pak chtěl tu svou třineckému gólmanovi půjčit a celá situace vygradovala, když se hokejka ocitla za brankou Ocelářů.

49:15
    Perfektní zákrok Jakuba Štěpánka, který skvělým přesunem vystavil stopku Peteru Muellerovi. V tuto chvíli by celý třinecký zimák bezesporu tleskal ve stoje.

48:52
    Tady si Marian Adámek počínal nedovoleně, během tlaku soupeře zvedl svou hůl příliš vysoko a odpyká si za to dvě minuty na trestné lavici.

48:17
    Po vřavě před Štěpánkem se ozvaly i útočné snahy Třince, ty ale dlouhého trvání nemají a domácí spěchají zpět do svého pásma.

47:19
    Petr Holík měl teď na hokejce srovnávací trefu, odražený kotouč však nedokázal nasměrovat do odkryté části Štěpánkovy klece.

45:23
    Náskok Třince mohl navýšit jeden z bratří Kovařčíků jeho pokus ale končí pouze na horní síťce brněnské klece, kde se kotouč uvelebil vedle pití Karla Vejmelky.
    45:10 Martin RŮŽIČKA - 4:1

45:10
    Třinec právě vstřelil branku!
    Naopak MARTIN RŮŽIČKA zakončuje akci Ocelářů ve velkém stylu, když svou střelou z pravého kruhu přesně vymetl protější růžek Vejmelkovy klece, čímž posílá svůj tým do tříbrankového trháku. Třinecký kanonýr se tak osamostatňuje v čele klubových statistik v rámci branek během základní části nejvyšší tuzemské soutěže. Asistecne: Petr Vrána.

44:37
    Tak až nyní hráči Komety drží puk v pásmu soupeře, až na zajímavý pokus Zámorského toho zatím moc nevymysleli.

43:44
    Celá situace nakonec končí zakázaným uvolněním Brna, i přes ztrátu na vhazování se však Třinec znovu dostává před branku Jihomoravanů.

43:10
    Hosté zatím nedokáží rozjetý vlak Ocelářů zastavit, zajímavou akci Leiera následuje střela Rodewalda.

42:26
    Až teď si může brněnský gólman vydechnout, po odrazech od bruslí hráčů končí kotouč v držení Komety.

42:02
    Zakázané uvolnění v podání hostů znovu přerušuje hru, vhazovat se tak bude opět před Karlem Vejmelkou.

41:47
    Jaroměřský si připisuje střelu v na konci jednačtyřicáté minuty, Vejmelka si bez větších problémů vylepšuje své statistiky.

41:23
    Dobrým pokusem se na opačném konci ledové plochy prezentoval Mueller, ani on ale síť za zády soupeřova gólmana rozvlnit nedokázal.

40:52
    Musil to teď zkusil z pravého kruhu, jeho nahození zápěstím však jen provětralo brněnského gólmana.

40:08
    I třetí třetina započne tlakem Ocelářů, pokus jednoho z členů Vránovy formace ale končí v ochranné síti za Vejmelkou.

40:01

Zahajovací pětky už jsou vzorně připraveny na buly, pokračujeme!

Prostřední část hry byla na góly velice skromná, o jedinou trefu se v uplynulých dvaceti minutách postaral Erik Hrňa, který tak zvýšil náskok domácích na dvě branky. Celkově však druhá třetina nabídla zajímavé akce a šance na obou stranách. Povede se Ocelářům udržet vedení až do závěrečné sirény, nebo ještě Kometa zabojuje a otočí celý zápas na svou stranu?

Další třetina začne přibližně v 18:39.

40:00

39:58
    Poslední sekundy této třetiny se odbývají za brankou Třince, kde se klubko hráčů snaží vydolovat kotouč z prostoru u mantinelu.

39:33
    Dvojice hráčů Třince si u mantinelu poradila s Tomášem Šoustalem, který bohužel zůstává chvíli po souboji ležet na ledě s bolestivou grimasou.

38:49
    Brno stále má kotouč pod kontrolou a zásobuje Štěpánka velikým množstvím střel.

37:43
    Vrána teď chtěl při průjezdu kolem modré čáry, ohraničující pásmo Komety, protečovat kotouč až na rozjetého Stránského, neposedný kousek černé gumy se ale pouze zastavil na ledě a ujímají se ho hráči z jihu Moravy.

37:33
    Sympatický pokus domácích o usazení se v útočném pásmu končí na ofsajdu.

36:46
    Na druhé straně vyslal dobrou dělovku na brankáře Třince Michal Gulaši, Štěpánkovy betony tak jsou znovu v permanenci.

35:57
    Erik Hrňa se v pravém kruhu opřel do kotouče tak silně, že zlomil svou hůl a urychleně musí vystřídat.

34:50
    Zatím se Ocelářům nedaří dostat soupeře pod tlak, Kometa totiž několikrát vyhodila kotouč až ke Štěpánkovi.

33:54
    Dvě minuty si na trestné lavici odbude i Rhett Holland, který krosčekem seslal k zemi jednoho ze spoluhráčů.
    33:00 Erik HRŇA - 3:1

33:00
    Poměrně dlouho se teď domácí snažili o navýšení svého náskoku a to se jim i ve finále daří. ERIK HRŇA, který se prosadil i v úterním zápase, teď doslova začaroval puk, který nezbedně doskákal z předbrankového prostoru až za záda Vejmelky. Asistence: Ondřej Kovařčík.

32:22
    Mueller to už vzal na sebe a protáhl se po pravém křídle až před Štěpánka, který však jeho jedovku vyráží svým betonem.

32:06
    Neučesaná hra, kdy se oba celky snaží usadit v pásmu soupeře je teď asi minutu tím, co se na ledové ploše děje.

30:41
    Hned trojice hráčů v bílých dresech s logem Komety křižovala přihrávku Stránského na Vránu, která nakonec opravdu skončila v držení hostů.

29:35
    Erik Hrňa nenabral ve středním pásmu takovou rychlost, aby dokázal ujet brněnské obraně a o vybojovaný puk téměř hned přichází.

29:08
    Další pokus má na svědomí David Musil, teď už ale musí domácí zpět, jelikož se kotouč nachází na čepelích hráčů Brna.

29:00
    Nahození Jaroměřského Vejmelku vůbec neohrozilo, puk se volně svezl do náručí brněnského gólmana, kde nakonec setrval až do hvizdu sudího.

28:37
    Byl to právě Taylor James Leier, kdo před brankou dostal nepříjemnou masáž od hole Filipa Krále, Vejmelka ale kotouč udržel pod lapačkou a hra se přerušuje.

27:48
    Až nyní, když už Leier opět krouží na ledové ploše, se Brno odhodlalo k náporu. Defenzíva Ocelářů však zatím pracuje dobře.

26:53
    Početní výhoda zatím hostům příliš nevychází, Kometa se nedokázala v uplynulých dvou minutách stabilně usadit v pásmu Třince a naopak jsou to sami Jihomoravané, kdo se musí místy bránit.

26:18
    Zámorský netrefil volej vůbec dle svých představ a Třinec může vyrazit do útoku i ve svém oslabení.

25:35
    Vysoká hůl v podání Taylora Jamese Leiera nezůstane bez odezvy, vrátka na trestné lavici Třince se tak otevírají znovu.

25:17
    Třinecký gólman se teď rozhodně zapotil, Brno obsadilo pásmo soupeře a vyslalo na Štěpánka několik jedovatých střel.

24:19
    Musilovi se sice ještě povedlo nahodit kotouč na Vejmelku, teď už ale Kometa velí do útoku.

23:54
    Ve hře 4 na 4 zatím mají domácí převahu, bude tomu tak i když se na led vrátí Petr Zámorský?

23:14
    Doudera už je zpět ve hře a skvěle se zapojil do kombinace domácích, když přesnou kolmicí našel rozjetého Jaroměřského. Celou akci ale ukončuje hruď Karla Vejmelky, která zastavuje kotouč.

22:37
    Další vyloučení v rychlém sledu, z ledu se teď poroučí Martin Gernát, který ve středním pásmu podrazil jednoho ze soupeřů.

22:09
    Tak po minutě hry se nám síly na ledě opět srovnávají, dvě minuty na lavici hanby si za nedovolené bránění odpyká Petr Zámorský.

21:10
    A hosté to budou mít nějakou chvíli jednodušší, po vyhození kotouče mimo led v podání Milana Doudery mají k dispozici početní výhodu.

20:38
    Kotouč se ale rychle stěhuje pod křídla Komety, Jihomoravané tak mohou začít utahovat smyčku kolem Štěpánkovy klece.

20:02
    Třinec opět v úvodu třetiny úspěšný, elitní formace domácích uhání do útoku.

20:01

Hráči už krouží po ledové ploše, za několik málo vteřin bude střetnutí mezi třineckými Oceláři a brněnskou Kometou pokračovat.

Třinec tak do útrob stadionu odchází s jednobrankovým náskokem, pojďme si ale připomenout, jak se úvodní tercie vyvíjela.
    Gólový účet zápasu byl otevřen ve čtvrté minutě, kdy se prosadil brněnský Peter Schneider, čímž se osamostatnil v čele souboje o nejlepšího brněnského střelce. Záhy však bylo ve WERK ARENĚ srovnáno, po Špačkově přihrávce se prosadil Martin Gernát.
    Pro třineckého hrotového útočníka s číslem 21 to tak znamená zisk prvního kanadského bodu v dresu Třince, naopak vytáhlý sedmadvacetiletý bek zaokrouhlil počet svých bodů v této sezóně na rovných třicet.
    Stav jedna jedna ve čtvrté minutě napovídal, že se ještě na ledové ploše v srdci Slezska strhne zajímavá podívaná, okořeněná zajímavými akcemi a brankami. Po rychlém začátku se ale hra uklidnila a na další branku se čekalo téměř čtvrt hodiny, v sedmnácté minutě totiž poslal domácí klub do vedení Ondřej Kovařčík. Osmá branka pro tohoto hráče však byla zatím tou poslední, co nám tento zápas, z gólového hlediska, nabídl.

Další třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

19:38
    Poslední vteřiny úvodní periody se ještě nesly pod taktovkou Komety, domácí Oceláři ale celou situaci zvládli a po dvaceti minutách hry tak pod Javorovým platí stav 2:1.

19:19
    Po téměř minutě hry se to svěřencům Václava Varadi daří, střelu si navíc do osobních statistik zapisuje David Musil.

18:20
    Posledních sto sekund úvodního dějství aktuálně započalo a Třinec se v nich snaží dostat ven ze svého pásma.
    16:39 Ondřej KOVAŘČÍK - 2:1

16:39
    Dvě sekundy před vypršením početní výhody se prosazuje ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který před Karlem Vejmelkou šikovně tečoval střelu Mariana Adámka až za záda čtyřiadvacetiletého gólmana. Asistence: Marian Adámek a Jan Jaroměřský.

15:45
    Filip Dvořák vyhazuje kotouč až na strážce třinecké svatyně, Oceláři tak musí spěchat pro kotouč zpět do svého pásma.

15:29
    Po vyloučení vedoucího muže Radegast Indexu se hned Třinec jal útočného žezla, snaha o vsítění branky ale končí posunutím brněnské klece.

14:41
    Prohřešek proti pravidlům nyní předvedl Michal Gulaši, ostřílený bek tvrdě seknul jednoho ze soupeřů.

14:16
    Obrovská šance na hokejce Silvestera Kuska nakonec Štěpánka nezaskočila, brankář Ocelářů s klidnou hlavou kotouč vytěsňuje z branky ven.

13:47
    Nepřesná zadovka Stránského na Vránu napovídá, že se na ledě pohybuje první útočná pětka Třince, její snažení však ukončuje přihrávka rukou.

13:35
    Třinec nakonec situaci v obranném pásmu zvládl bez menších potíží, naopak sami Slezané ohrozili klec Komety.

13:05
    Jaroměřský nyní chyboval v rozehrávce, hosté tudíž budou mít znovu možnost proniknout před Štěpánka.

12:18
    Oceláři si sice vynutili zakázané uvolnění, Kometa však vhazování před Vejmelkou zvládá poměrně dobře a znovu se ujímá kotouče.

11:45
    Kotouč teď mění svého majitele opravdu bleskovou rychlostí, ani jeden z týmů se nedokázal po dlouhou chvíli usadit v pásmu soupeře.

10:52
    Nespokojenost Stránského se zákrokem Svozila byla slyšet napříč celou WERK ARENOU, ruka hlavního arbitra ale zůstává dole a vylučovat se nebude.

10:13
    Moc dlouho tam ale Jihomoravané nevydrželi, o chvíli později totiž musí vyhodit na zakázané uvolnění.

09:03
    Nyní už Oceláři dopravili kotouč do třetiny soupeře dle regulí, záhy však kotouč končí na hokejkách soupeře a Kometa tedy může vyrazit do útoku.

08:22
    Nedorozumění v útoku Třince, kdy se Marcinko nestihl vrátit ven z útočného pásma, končí ofsajdem.

07:50
    Špačkův útok tentokrát nedokázal Vejmelku ohrozit, na kluziště se tak vrhají čerstvé síly.

06:56
    Již nějakou chvíli je Vrána pryč z lavice hanby, o dění na ledě se ale aktuálně stará druhá třinecká formace.

05:40
    Neskutečná dělovka z hole Petera Muellera k tyči vyprášila betony třineckého gólmana, Kometa se i přesto drží v pásmu domácích.

05:18
    Znovudobytí útočného pásma v podání hostů končí ofsajdem.

04:56
    Rána Zámorského zpoza kruhů končí mimo branku, Ocelářům se tak otevírá možnost vyhodit kotouč až k Vejmelkovi.

04:18
    Další trest pro třinecké Oceláře, tentokrát je potrestán kapitán domácích -Petr Vrána, který držel hůl protihráče.
    03:56 Martin GERNÁT - 1:1

03:56
    Pod Javorovým je ale rychle srovnáno, perfektní pumelicí pod břevno Vejmelkovy klece z levého kruhu srovnává MARTIN GERNÁT stav utkání na 1:1. Asistence: Michael Špaček a Milan Doudera.
    03:09 Peter SCHNEIDER - 0:1

03:09
    Kometa právě vstřelila branku!
    Perfektní přihrávka Petera Muellera měla oči a v mezikruží přesně našla čepel PETERA GEORGA SCHNEIDERA, který se nemýlil a otevírá tak brankové skóre zápasu. Asistence: Peter Randy Mueller a Petr Zámorský.

02:32
    V souboji málo trestaných celků asi moc faulů neuvidíme, o ten první se ale hned v úvodu stará Vladimír Dravecký, který si odpyká dvě minuty za podrážení.

02:17
    Čtvrtá formace domácích vyhazuje na zakázané uvolnění, Štěpánek se tak musí mít znovu na pozoru.

01:52
    A na gólmana soupeře nedokázal najít recept ani Gernát, jeho střela z pravého kruhu skončila pouze na betonech Karla Vejmelky.

01:09
    Po nevydařeném vyhození Mariana Adámka se ke kotouči dostal Schneider, ve obrovské šanci však na maskovaného Oceláře nevyzrál.

00:48
    Další útočné snažení Kometa svému soupeři nedovoluje, navíc hráči Brna obsazují pásmo Ocelářů.

00:18
    Třinecká ofenzíva ale zapracovala perfektně, Karel Vejmelka si připisuje první zákrok po likvidaci nebezpečné střely z osy kluziště.

00:10
    Domácím ale doskákal kotouč až na zakázané uvolnění a hra se tak přesune před Jakuba Štěpánka.

00:02
    Úvodní buly je úspěšně za námi, Petr Vrána získává kotouč pro své spoluhráče.

00:01

Už i oba celky zaplnily kluziště v třinecké WERK ARENĚ, zápas tak započne za malou chvíli!

Zkouška komunikace mezi hlavními arbitry a kolegou u videa proběhla v pořádku, čtveřice rozhodčích tak už krouží na ledové ploše a očekávají aktéry dnešního souboje.

Do startu zápasu nám zbývá zhruba třicet minut, pojďme si tak spolu zopakovat slova, která před tímto střetnutím zaznívala z obou táborů.

"Sice jsem hrál poslední zápas 6. ledna, ale musím říct, že se cítím fajn. Chodil jsem pětkrát až šestkrát týdně na led a kromě toho ještě do posilovny, takže jsem v dobré kondici. Věřím, že se brzy dostanu do zápasového rytmu," komentoval svou situaci Peter Trška, který byl uvolněn Vítkovicemi na hostování a posílí tak brněnský kádr do konce sezóny.

Na zkušeného beka, který tedy vyztuží zadní řady Komety navázal i asistent hlavního kouče Brna. "Jdeme do utkání s cílem, že chceme Třinci vrátit úterní porážku. Soupeři se navzájem dobře znají, nemají se čím překvapit. Rádi bychom navázali na dobrou venkovní sérii, kdy se nám dařilo bodovat. Do zápasu by měl naskočit uzdravený Vojta Střondala, jinak se nic nemění. Dobrou zprávou je, že s tréninkem začal brankář Lukáš Klimeš," říká trenér Jan Zachrla.

Po úterním zápase došlo v třineckém táboře na hodnocení Jakuba Štěpánka. "Podržel nás, například ve třetí třetině chytil nájezd Schneidera. Na takový výkon Kuba čekal," chválil svého svěřence Václav Varaďa.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Dravecký, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička, P. Vrána, M. Stránský – Rodewald, Špaček, Leier – Kurovský, Marcinko, Hrehorčák – Hrňa, M. Kovařčík, Kofroň – O. Kovařčík.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Schnattinger) – F. Král, Zámorský, Holland, Svozil, Gulaši, Kučeřík, Trška – Zaťovič, P. Holík, Mueller – Valský, Klepiš, Schneider – Plášek ml., Střondala, Kusko – Bondra, F. Dvořák, Šoustal.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Frodl, Komárek.

Pohled na tabulku aktuální formy jasně napovídá, že se Třinec probral ze své krize a odhodil deku porážek, která slezský kádr tížila zhruba měsíc, kdy se jim nepodařilo zvítězit za tři body ani jednou. Příznivci třineckého kádru, a hráči samotní, ale věří, že toto trápení je zažehnáno a Oceláři zabojují o vítězství v základní části soutěže. Díky masivnímu bodovému zisku ze začátku sezóny k tomu svěřenci Václava Varadi a Marka Zadiny mají slušně nakročeno, aktuálně jim patří druhá pozice za pražskou Spartou, která však má na svém kontě o zápas více.

Podaří-li se hráčům z pod Javorového uspět, vrátí se do čela tabulky a před třetí Plzní budou mít náskok rovných osmi bodů. Jelikož se Ocelářům povedlo zvítězit v úterním střetnutí na ledě Komety výsledkem 3:2, vstupují do dnešního zápasu jako favorit na vítězství a na domácím ledě budou chtít dokázat návrat na vlnu vítězství.

Veliký vliv na třinecké mužstvo má bodový příděl Martina Růžičky, třinecké křídlo mělo v prozatímním průběhu Tipsport extraligy podíl na devětačtyřiceti brankách (13+36) a zároveň vede tabulku produktivity soutěže. Na nabité soupisce Třince vyčnívá i Matěj Stránský, který s je pětadvaceti zásahy do soupeřovy klece nejlepším střelcem extraligy. Opomíjenou postavou bývá často Martin Gernát, ten je s devětadvaceti body nejproduktivnějším obráncem soutěže a bezesporu platí za kvalitní podporu útoku Slezanů.

Jihomoravany čeká v dnešním zápase nelehký úkol, porazit třinecké Oceláře, kterým aktuálně patří druhá příčka v Tipsport extralize. Před nedávnem, kdy se Slezané potýkali se špatnými výkony, by se dalo hovořit o relativně snadném skalpu, dnes již je mužstvo Václava Varadi zpět na koni. Z posledních pěti zápasů totiž hráči s drakem na prsou dokázali vybojovat jedenáct bodů.

Pokud se podíváme zpět na celek z druhého největšího města České republiky, z posledních pěti střetnutí dokázali urvat pouhé tři body za výhru na ledě Pardubic a prohru v prodloužení s Olomoucí.

Zajímavostí, která ale v letošním ročníku není ojedinělá je fakt, že poslední zápas odehrály celky právě spolu, a domácí Kometa v něm nestačila na svého soupeře poměrem 2:3. Podaří se Jihočechům vrátit Třinci svou porážku z úterního střetnutí?

Na odpověď si musíme ještě počkat, Brnu ale rozhodně pomůže zkušený útočník Peter Mueller, který ve třiceti zápasech nasbíral čtyřiatřicet bodů (16+18) a je tak nejproduktivnějším hráčem Komety v této sezóně. Stejný počet vstřelených branek má v kádru Libora Zábranského i Peter Schneider, nejlepším nahrávačem je pak Petr Holík. Osmadvacetiletý forward asistoval už na třiadvacet branek.

Příjemný podvečer ze zasněženého Třince! WERK ARENA dnes hostí souboj čtyřicátého kola Tipsport extraligy mezi týmy HC Oceláři Třinec a HC Kometa Brno. Startu utkání je naplánován na 17:00.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 4. Gernát (Špaček, M. Doudera), 17. O. Kovařčík (M. Adámek, Jaroměřský), 33. Hrňa (O. Kovařčík), 46. Martin Růžička (P. Vrána) – 4. Schneider (Mueller, Zámorský)

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Frodl, Komárek