Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
New Jersey Devils
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Philadelphia Flyers
Pátek 29.01.2021, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji dobrou noc. (03:39:29)

hity: 14:14

Zápas skončil, Philadelphia vyhrála na ledě New Jersey i druhý zápas, tentokrát 3:1. New Jersey sice svého soupeře výrazně přestřílelo, ale skvělý zápas dnes odchytal brankář Philadelphie Carter Hart, hlavně díky něj Flyers vyšli z dnešního zápasu vítězně. Domácí otevřeli skóre, když se v osmé minutě prosadil Damon Severson, hosté ale velmi rychle vyrovnali, už v desáté minutě se z dorážky trefil Nate Prosser. Ve druhé třetině branka nepadla a v té třetí hosté rozhodli o svém vítězství. Ve 43. minutě se trefil z dorážky Michael Raffl a ve 47. minutě se šikovnou tečí prosadil Claude Giroux a stanovil konečné skóre 3:1.

59:42
    Hosté vyhráli vhazování a tohle utkání už jim nemůže proklouznout mezi prsty.

59:32
    Philadelphii se povedlo dostat puk z obranného pásma. Giroux poté ale minul prázdnou branku a je z toho zakázané uvolněnní.

58:45
    Prudce vypálil Janne Kuokkanen a kotouč se odrazil od tyče Hartovy branky! To mohl být první gól v NHL pro tohoto finského hráče.

58:36
    Puk skončil na střídačce Flyers a New Jersey získalo vhazování v útočném pásmu.

58:16
    Domácí si zatím nedokázali vynutit tlak a usadit se v útočném pásmu.

57:24
    Scott Wedgewood už je opět na střídačce!

57:14
    Hraje se v obraném pásmu Devils, to vůbec není pro domácí dobrá zpráva.

56:39
    Kotouč ale nyní vylétl ze hry a vhazovat se bude ve středním pásmu. Scott Wedgewood se tak alespoň na chvíli do branky vrátil.

56:15
    Devils už riskují. Odvolali brankáře a zkoušejí to v šesti.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:15
    Kotouč skončil na střídačce Philadelphie a máme tu další komerční přestávku.

54:55
    Farabee vybojoval v obranném pásmu puk a Flyers jeli do přečíslení dva na jednoho. To ale výborně vyřešil obránce Devils Ty Smith.

53:54
    Od pravého mantinelu z dálky vystřelil Erik Gustafsson, kotouč jen prolétl vedle branky Devils.

53:16
    Carter Hart si připsal další výborný zákrok lapačkou, tentokrát rozesmutnil Pavla Zachu, jehož střelu bekhendem vychytal.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 8. Severson (R. Murray) – 10. Prosser (J. van Riemsdyk, E. Gustafsson), 43. M. Raffl (Bunnaman, Aube-Kubel), 47. Giroux (E. Gustafsson, Voráček)

New Jersey Devils: Wedgewood (Cormier) – P. K. Subban, R. Murray, Severson (A), D. Kulikov, Tennyson, T. Smith – Palmieri (A), J. Hughes, N. Gusev – Kuokkanen, Zajac (A), A. Johnsson – Bratt, Zacha, Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Gostisbehere, Provorov, Prosser, Sanheim, Braun, E. Gustafsson – Konecny, Patrick (C), Giroux (A) – Voráček (A), K. Hayes, J. van Riemsdyk – Farabee, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, Bunnaman, M. Raffl.

Rozhodčí: Lambert, L’Ecuyer – Kelly, Berg