Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)

Vhazování 51:49%

Skončil zápas, který byl v podstatě už po čtyřiceti minutách rozhodnut. Domácím se povedlo v prvních dvou třetinách vstřelit čtyři branky zásluhou Brenadana Gallaghera, Shea Webera, Joshe Andersona, Tylera Toffoliho. Hosté sice vstřelili také dvě branky, ale povedlo se jim to až v posledních dvou minutách, kdy už s výsledkem zápasu nešlo nic udělat. Za hosty se prosadil Milan Lucic a Rasmus Andersson. (04:02:32)

59:38 Rasmus ANDERSSON - 4:2

59:38
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Ještě jedna branka hostí, která však jen koriguje skóre. Po přihrávce Johnnyho Gaudreaua se prosadil střelou z první RASMUS ANDERSSON. Asistence: Johnny Gaudreau a Elias Lindholm.

59:20
    Domácí dostávají kotouč do obranného pásma Flames.

58:42
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (2 min. – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Brendan Gallagher.

58:42
    Branka platí, o ofsajd se nejednalo.

58:42
    Domácí si vybírají trenérskou výzvu kvůli možnému postavení mimo hru.
    58:42 Milan LUCIC - 4:1

58:42
    Branku střílí také hokejisté Flames. Hosté přešli modrou čáru, vyměnili si kotouč a MILAN LUCIC pohotově tečoval střelu Sama Bennetta. Asistence: Sam Bennett a Derek Ryan.

57:50
    Hosté jsou s kotoučem na svých holích, ale na obranu domácích stále nemohou najít recept.

56:58
    Nikita Nestěrov byl v obrovské šanci, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze pravou tyč Careyho Price.

56:28
    Tomáš Tatar pouze posílá puk za bránu soupeře a celá formace domácích jde střídat.

56:10
    Nick Suzuki hledal v situaci dva na jednoho hůl Jeffa Petryho, ale Juuso Välimäki jeho úmysl vystihl.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 11. Gallagher (Perry, Kotkaniemi), 16. S. Weber (Petry, Drouin), 29. J. Anderson (Kotkaniemi, Drouin), 40. Toffoli (Suzuki) – 59. Lucic (S. Bennett, D. Ryan), 60. R. Andersson (J. Gaudreau, E. Lindholm)

Montreal Canadiens: Price (Allen) – Chiarot, S. Weber (C), Edmundson, Petry, Kulak, A. Romanov – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Drouin, Suzuki, J. Anderson – Toffoli, Kotkaniemi, Perry – Byron (A), Evans, Lehkonen.
    Calgary Flames: Rittich (Markström) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Välimäki, N. Nestěrov – M. Tkachuk, E. Lindholm, Leivo – J. Gaudreau, Monahan (A), Simon – Mangiapane, S. Bennett, Backlund (A) – Lucic, D. Ryan, Nordström.

Rozhodčí: Furlatt, Markovic – Barton, Brisebois