Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
Minnesota Wild
5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
Los Angeles Kings
Pátek 29.01.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Skončilo nám utkání mezi Minnesotou a Los Angeles. Čtvrté vzájemné měření sil těchto soupeřů zvládla lépe Minnesota, která hlavně díky skvělé první třetině zvítězila 5:3. Sledovali jsme poměrně vyhrocené utkání s velkým počtem trestných minut, viděli jsme mnoho branek a Králům se ke vší smůle zranili dva obránci. Rozdílovou trefu utkání si připsal na konci druhé periody Nick Bjugstad, dva body tedy zůstávají u Divočáků.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního rána. Na počtenou. (04:57:08)

59:52
    Teď už to s Minnesotou vypadá velmi dobře, hraje ve středním pásmu a utkání už dohraje do vítězného konce.

59:19
    Minnesota jen o kousek netrefila přes celé kluziště prázdnou bránu. Zakázané uvolnění se ale nepískalo, protože hosté hrají přesilovku.

58:56
    Iafallo jen o pár centimetrů nedokázal dorazit ránu Anžeho Kopitara. Tlak Kings je ale obrovský.

58:16
    Adrian Kempe napálil puk vší silou na pravém kruhu. Kähkönen nadvakrát dokázal zasáhnout, neboť zakročil i proti dorážce.

58:08
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kaapo Kähkönen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:39
    Doughty měl co dělat, aby dostihl vyhození Minnesoty, které mířilo do opuštěné klece.

57:27
    Vhazování v útočné třetině Kings. Jonathan Quick už je na střídačce, takže Králové to zkouší v šesti.

57:11
    Parise nahodil puk do útočné třetiny a u mantinelu si jej dobruslil. Následně ušetřil několik vteřin.

56:39
    Po poslední komerční přestávce hra pokračuje. Času už ale hostům moc nezbývá.

56:02
    Kaapo Kähkönen teď zachránil své spoluhráče, neboť v jasné gólové příležitosti dokázal vychytat zakončujícího Austina Wagnera.

55:48
    Andersonova střela od modré čáry se odrazila k Amadiovi, který však vystřelil pozdě.

55:04
    Anže Kopitar znovu prokázal výborný přehled v útočném pásmu, když adresoval Clagueovi přihrávku do jízdy.

54:22
    Minnesota se v posledních minutách spíše brání, Los Angeles hraje častěji v útočné třetině s pukem na hokejkách.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:46
    Dustin Brown si najel na přihrávku Andersona a hned poté vystřelil. Kähkönen jeho pokus ale vyrazil ramenem.

53:25
    Jonathan Quick si připsal další úspěšný zákrok. Budeme pokračovat po komerční přestávce.

53:10
    Přechod domácích přes útočnou modrou čáru sice vypadal podezřele, ale ofsajd se nepískal.

52:45
    Poměrně dlouho se hraje bez přerušení. Tohle samozřejmě vyhovuje domácím, kteří chtějí, aby čas plynul.

52:05
    Los Angeles vyrazilo do protiútoku, který řídil Lizotte. Centr druhé lajny ale střelou z levé strany neuspěl.

51:18
    Na druhé straně se ale Kirill Kaprizov pokoušel puk zastrčit za beton ležícího Quicka, zkušený gólman Kings jej ale zacvakl k tyči.

50:36
    Vypadá to, že Kings ještě chtějí s utkáním něco udělat. V posledních minutách rozhodně zvýšili aktivitu.
    49:41 Alex IAFALLO - 5:3

49:41
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté po skončení přesilovky zůstali v útočné třetině a z tohoto tlaku vytěžili kontaktní branku. Dustin Brown našel z rohu kluziště ALEXE IAFALLA, jenž parádně zacílil z mezikruží. Kähkönen puk lapačkou promáchl. 5:3. Asistence: Dustin Brown a Kale Clague.

49:16

48:49
    Drew Doughty pořádně prověřil Kähkönena. Brankář Divočáků vyrazil puk před sebe, dorážka ale nepřišla.

48:07
    Jeff Carter operoval za bránou. Puk nakonec dostal na modrou čáru k Doughtymu, jehož razantní pokus ale nedokázal mezi tři tyče dorazit Dustin Brown.

47:42
    Úvodní sekundy přesilovky ale hosté tráví ve své třetině. Před Kähkönena míří až nyní.

47:16
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., podrážení).

47:03
    Johansson nabil Brodinovi, jehož tvrdou ránu si ale Jonathan Quick našel v lapačce.

46:27
    Králové už navíc měli dlouhé střídání, ale Kopitar dokázal na poslední možný okamžik zastavit střelu Bjugstada z mezikruží.

45:52
    Minnesota hraje další přesilovku. Pro beky Los Angeles je to hodně těžké, neboť dnešní utkání dohrávají obranné řady hostů jen ve čtyřech lidech.

45:03
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Carson Soucy – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Austin Wagner – 2+2 min, hrubost).
    44:44 Joel Eriksson Ek - 5:2

44:44
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Záhy ale přichází další gól a s nadějemi Kings to už dnes nevypadá dobře. JOEL ERIKSSON EK si převzal puk na levém křídle. Posléze vypálil tak, že kotouč Quickovi propadl až k brankové čáře. Eriksson Ek ještě touš dobruslil a doklepl jej do prázdné brány. 5:2. Asistence: Jonas Brodin a Jordan Greenway.

44:30
    Dustin Brown se vrátil na led. Minnesota přesilovku nevyužila.

43:58
    Puk se po střele od modré čáry odrazil k Boninovi, který však neměl k dorážce dostatek prostoru.

43:47
    Čeká se na vyčištění ledové plochy. Hned po tom bude pokračovat přesilovka Wild.

43:47
    Další velmi nepříjemný moment v tomto utkání. Vypadá to, že hostům vypadne ze hry dnes už druhý obránce. Sean Walker schytal tvrdou střelu Matta Dumby přímo do obličeje. Na ledě je mnoho krve a Walker hned míří na šití.

43:22
    Los Angeles ale pošetřilo několik cenných sekund a následně puk odevzdalo.

42:41
    Zach Parise vyrazil dopředu po pravém křídle. Svou střelu mířil k zadní tyči, ale svatyni Kings nakonec netrefil.

42:30
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., podrážení).

42:12
    Výhoda stále pokračuje, hosté se ještě nedotkli kotouče.

41:36
    Kirill Kaprizov manévroval ve středním pásmu, ale o puk přišel. O chvíli později však přišel faul. Minnesota má k dispozici výhodu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:59
    Hosté se drží v útočném pásmu a na začátku třetího dějství jsou rozhodně aktivnějším mužstvem. Pokud chtějí dnes bodovat, tak musí podobně pokračovat.

40:17
    Adrian Kempe se hned dvakrát dostal k rychlému zakončení z mezikruží. Oba pokusy ale zastavil Kaapo Kähkönen.

40:01

Druhá dvacetiminutovka je za námi. Také v této části hry jsme viděli tři branky, tentokrát ale dvě z nich vsítili hosté, takže průběžný stav je 4:2 pro Minnesotu. Los Angeles se dvakrát prosadilo z přesilových her, ale na rozdíl dvou gólů zvýšil náskok domácích na konci třetiny Nick Bjugstad.

Střely na bránu po 2. třetině: 22 – 21

40:00

39:43
    Po střele Nica Sturma na straně druhé musel dávat pozor Jonathan Quick, který už Bjugstada k dorážce nepustil.

39:22
    Na druhé straně se mohli zase prosadit hosté. Dorážející Lias Andersson ale nezvedl puk nad ležícího brankáře Minnesoty.
    38:38 Nick BJUGSTAD - 4:2

38:38
    Minnesota svému soupeři odskakuje na rozdíl dvou branek. Do kvalitní palebné pozice si najel obránce Brodin, který zvolil rychlou střelu. Ta se od Quicka odrazila před NICKA BJUGSTADA, který se prosadil rychlou dorážkou. Brankář Los Angeles se ještě snažil zasáhnout lapačkou, ale právě od ní se puk odrazil do brány. 4:2. Asistence: Jonas Brodin a Zach Parise.

38:02
    Na druhé straně byl zase v pohotovosti Jonathan Quick. Výtečnou rybičkou ale své spoluhráče podržel.

37:15
    Mohlo být srovnáno! Blake Lizotte si z ničeho nic najel za obranu a v samostatném úniku Kähkönena nepřekonal. Mezírku mezi betony najít nedokázal.

36:38
    Třetí formace Wild si vytvořila závar před Quickem. Brankář Králů ale odolal a nepustil touš za svá záda.

36:02
    Matt Dumba zatím není vidět tak, jak by si asi přál. Nyní mohl pálit od modré čáry, ale nakonec zvolil přihrávku do strany.

35:18
    Mikey Anderson si nabruslil na levou stranu, ale puk nezvládl přebrat úplně dokonale. Střela z této souhry Kings nevznikla.

34:53
    Jared Spurgeon nerozehrál moc dobře. Kotouč poslal na zakázané uvolnění, takže znovu se bude vhazovat před Kähkönenem.

34:24
    Nick Bjugstad se rovnou z trestné lavice zapojil do hry. Quicka zkoušel překvapit ranou ze strany, ale zkušený brankář si veškerý volný prostor pokryl.

34:11

33:45
    Ale teď už domácí vyhazují. Minnesota tak může poslat na led čerstvé síly.

33:22
    Los Angeles svou přesilovku zatím nehraje špatně. Mění si pozice i kotouč v útočném pásmu.

32:54
    Adrian Kempe si najel na kruh, odkud velmi zajímavě vypálil. Domácí gólman toho moc neviděl, ale střela jej nakonec trefila.

32:11
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Nick Bjugstad – 2 min., zdržování hry).

32:09
    Blake Lizotte šikovně manévroval u mantinelu, aby mohl na modrou čáru předložit touš Kurtisi MacDermidovi. Obránce Králů poté vypálil do prostoru, kde bylo přehuštěno. Kähkönen si ale černou gumu našel.

31:24
    Kaprizov sice předvedl sympatický únik vpřed, ale následně byl přetlačen u mantinelu. Minnesota o kotouč přišla.

30:34
    Dlouhá přesilovka Los Angeles končí. Hosté z ní vytěžili jednu branku.

30:25
    Carl Grundström před brankovištěm nebezpečně dorážel. Kaapo Kähkönen jej ale vychytal, protože dobře zapracoval vyrážečkou.

30:12
    MacDermidova přihrávka před bránu byla hokejkami bránících hráčů sražena.
    29:07 Drew DOUGHTY - 3:2

29:07
    Králové se nakonec prosazují hned po tom, co se dokázali usadit v pásmu soupeře. Anže Kopitar zapsal svou jedenáctou asistenci v sezoně, když žabičkou uvolnil v ideální pozici najetého DREWA DOUGHTYHO. Obránce hostů pálil bez přípravy naprosto přesně. 3:2. Asistence: Anže Kopitar a Michael Amadio.

28:34
    Iafallo nedokázal přesně přihrát do předbrankového prostoru. Z pětiminutové přesilovky Kings už schází jen dvě minuty.

28:00
    Tentokrát to v obranném pásmu dobře zvládl Zach Parise. Minnesota může vystřídat.

27:26
    Los Angeles se ale zatím v této přesilovce trápí, velmi těžce se dostává do obranného pásma Minnesoty.

26:49
    Kopitarovi utekl kotouč a následně Brodin opět puk odpálil až ke Quickovi.

26:10
    Hosté už rozjeli svou dlouhou přesilovku, ale Minnesota se ihned osvobozuje vyhozením kotouče přes všechny čáry.

25:59
    Při hře čtyř proti čtyřem se před brankovištěm objevil Trevor Moore, který se ale z těsné blízkosti neprosadil.

25:34
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 5 min., naražení zezadu + osobní trest do konce utkání).

25:34
    Roy se s pomocí lékařů už postavil na nohy, ale vypadá to na otřes mozku.

25:34
    Kevin Fiala velmi tvrdě narazil na mantinel Matta Roye, který se zatím nezvedá. Tady se dost možná bude vylučovat do konce zápasu.

25:09
    Los Angeles se osvobozuje, záhy se však Wild vydávají zpět do útočného pásma.

24:50
    Johansson se už chystal ke střele zleva, ale kotouč mu v rozhodujícím okamžiku přeskočil přes čepel.

24:01
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 2 min., sekání).

23:38
    Minnesota mohla hned jít zpět do tříbrankového vedení. Nick Bjugstad ale z těsné blízkosti nevyzrál na rychle se přesunujícího Quicka.
    23:19 Dustin BROWN - 3:1

23:19
    Druhá přesilovka Los Angeles byla bleskově využita. Anže Kopitar vystřelil z kruhu a puk se od zad DUSTINA BROWNA dokutálel až za brankovou čáru. Kotouči do svatyně Minnesoty zřejmě pomohl i zadák Ryan Suter. 3:1. Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.

23:12
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., podrážení).

22:55
    Hned po skončení přesilovky hostů byl znovu v hlavní roli Anže Kopitar. Kaapo Kähkönen ale brilantně zakročil lapačkou.

22:28
    Na druhé straně měl šanci Kopitar, ale Kähkönen slovinského centra dokázal vychytat.

22:01
    Ryan Hartman mohl v oslabení navýšit náskok Minnesoty. Jako tank se vřítil do útočného pásma, ale pokus zápěstím vyrazil Quick lapačkou.

21:28
    Michael Amadio míchal s pukem na hokejce na pravém kruhu, ovšem přesnou přihrávku ze své hole nevyprodukoval.

20:51
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., sekání).

20:36
    Alex Iafallo pronikl po levém křídle. Vystřelil po ledě, ale pravý beton Kaapa Kähkönena byl na svém místě.

20:09
    Po devíti sekundách ve druhé třetině domácím nevyšel přechod přes útočné pásmo. Pískán je ofsajd.

20:01

Skončila nám první třetina, která nabídla tři góly v síti Jonathana Quicka. Králové sice do zápasu dobře vstoupili, ale první branka domácích je rozhodila. Divočáci následně přidali ještě další dvě trefy a utkání teď mají pevně v rukou.

Střely na bránu po 1. třetině: 10 – 6

20:00

19:52
    Závěrečné sekundy první periody tráví hosté v útočném pásmu, ale na střelu už nemají dostatek času.

19:16
    S chutí hrající Wild znovu zahrozili. Ryan Suter si šikovně vyměnil puk se spoluhráčem, aby mohl nečekaně vypálit z kruhu. Quick toho moc neviděl, ale nakonec si touš našel.

18:43
    Los Angeles sice mělo aktivní vstup do utkání, ale po brankách Minnesoty se vůbec nemůže dostat do hry. Teď vyhodilo pouze za cenu icingu.

18:02
    Jonathan Quick vychytal velkou šanci domácích! Sturm se společně s Folignem řítili do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný vypálil, ale Quick si proti němu vyjel a ramenem zasáhl včas.

17:19
    Až po skončení přesilové hry se Minnesota pořádně udržela na kotouči. Nyní si přihrává podél mantinelu.

16:54

16:42
    Přesilovka se ale domácím moc nedaří. Quick v ní ještě nemusel zasahovat.

15:49
    Fialovi se nepovedla předávka na útočné modré čáře. K protiútoku se dostal Anže Kopitar, jehož následné zakončení bekhendem skončilo na rameni Kähkönena.

15:06
    Kurtis MacDermid získal puk hned po vhazování a vyvezl jej do střední třetiny. Minnesota bude muset zakládat útok z hloubi pole.

14:54
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Blake Lizotte – 2 min., sekání).

14:44
    Kevin Fiala si najel do velmi dobré pozice mezi kruhy, ale na poslední chvíli byl zastaven hokejkou obránce Walkera.

14:15
    Minnesota je při chuti a znovu obléhá území okolo brány Los Angeles. Domácí si vytvořili velký tlak.
    12:55 Kirill KAPRIZOV - 3:0

12:55
    Divočáci jsou zatím nadmíru produktivní. Marcus Johansson získal kotouč v rohu kluziště a následnou rychlou otočkou předložil ideální přihrávku před bránu. V tomto prostoru už číhal KIRILL KAPRIZOV, který se prosadil rychlou střelou do horních pater brány. Trevor Moore si tento gól za rámeček nedá, neboť Kaprizova nestačil dobruslit. 3:0. Asistence: Marcus Johansson a Ian Cole.

12:30
    Johanssonovu střelu zápěstím dokázal Amadio zastavit. Útočník Kings se hnal dopředu, ale na bránících hráčích Minnesoty ztroskotal.

11:50
    Střelu Jareda Spurgeona od modré čáry Jonathan Quick viděl. Vyrážečkou dokázal proti ní zakročit.

11:09
    Domácí za úvodních jedenáct minut dokázali zablokovat už sedm střeleckých pokusů Los Angeles.

10:51
    Zach Parise chtěl zamířit do útočného pásma, ale jeho postup vpřed zastavil ofsajd.

09:55
    Brodin dobře zapracoval na defenzivní polovině. Díky němu získal klid na kotouči Johansson, který krásnou přihrávkou přes celou šíři útočného pásma vybízel spoluhráče. Rána ale útočníkovi Wild nesedla.

09:12
    Hostující beci dlouho drželi puk na hokejkách, až se mezi kruhy v útočné třetině objevil Trevor Moore. Puk však netrefil ideálně, takže střela z této možnosti nevzešla.
    08:17 Kevin FIALA - 2:0

08:17
    Nedáš, dostaneš! Pár sekund před druhým gólem Minnesoty se udála nepřehledná situace za bránou domácích, kdy se Spurgeon zaklínil do Kähkönena a hosté netrefili prázdnou bránu střelou z kruhu. Hned poté se do samostatného úniku na druhé straně dostal KEVIN FIALA, jenž se nemýlil. Přesnou střelou nad vyrážečku překonal Jonathana Quicka. 2:0. Bez asistence.

07:49
    Dustin Brown zkoušel pálit z velkého úhlu, ale jeho pokus až ke Kähkönenovi nedošel.

07:26
    Následná rozehrávka Matta Roye přesná nebyla. Kotouč doputoval na zakázané uvolnění, takže se bude poprvé v zápase vhazovat před Quickem.

06:58
    Pokračujeme ve hře, hokejisté v bílém chtěli přidržet kotouč u mantinelu, ale obránce Ryan Suter si v danou situaci dokázal poradit. Následně puk posunul do střední třetiny.

06:19
    Nahození Kempeho skončilo v lapačce domácího brankáře. Po komerční pauze se bude vhazovat v obranném pásmu Divočáků.

05:36
    Andersonovo nahození od modré čáry bylo sraženo do rohu kluziště. Wild si mohou alespoň na chvíli odpočinout.

04:46
    Los Angeles ale pokračovalo dalším kvalitním střídáním. Kaapo Kähkönen měl co dělat, aby proti sérii střel hostů zasáhl.
    03:33 Marcus JOHANSSON - 1:0

03:33
    Prvnímu gólu domácích předcházela brejková situace, která nebyla vyřešena dobře MARCUSEM JOHANSSONEM. Útočník Minnesoty ale vše napravil o pár sekund později střelou z levého kruhu. Zápěstím vypálil tak dobře, že Jonathan Quick nereagoval. 1:0. Asistence: Nick Bonino a Carson Soucy.

02:34
    Dlouho se bojovalo za bránou Minnesoty. Jeff Carter odvedl za svatyní domácích dobrou práci, následně se snažil vytočit zpoza brány Anderson, ale Kähkönen si přední tyč pokryl.

01:56
    Minnesota se následné akci brání jen s pomocí vyhození kotouče do obranné třetiny Kings.

01:26
    Rozhodně aktivněji začali hosté, kteří stále drží kotouč na svých hokejkách. Nyní mají dostatek času k vystřídání.

00:59
    Nakonec vypálil Adrian Kempe, avšak rána levého křídla prvního útoku Kings zamířila po teči do ochranné sítě.

00:50
    Hosté kombinují v útočné třetině, ale k prvnímu střeleckému pokusu se zatím nedostali.

00:03
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 5 min., bitka).

00:03
    Už po třech vteřinách si vyřizují účty Marcus Foligno s Kurtisem MacDermidem ze středečního utkání. Viděli jsme kvalitní pěstní souboj.

00:01

Minnesota Wild: Kähkönen (Hammond) – Dumba, Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Soucy, Cole – Fiala, Bjugstad, Parise (A) – Kaprizov, J. Eriksson Ek, Ma. Johansson – M. Foligno, Sturm, Greenway – Hartman, Bonino, V. Rask.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), M. Anderson, Roy, Clague, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar (C), A. Kempe – J. Carter (A), Lizotte, L. Andersson – D. Brown, Vilardi, Grundström – Moore, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: St. Pierre, South – Baker, Knorr.

Vzájemné zápasy z letošní sezony

Jak už bylo řečeno, oba celky se potkaly v této sezoně už třikrát. V úvodním dvojzápase na ledě Los Angeles se pokaždé radovala Minnesota vítězstvím 4:3 po prodloužení. První zápas rozhodl v nastaveném čase Kirill Kaprizov, ten druhý zase Marcus Johansson. Třetí utkání se hrálo v tomto týdnu a tentokrát to lépe vyšlo Los Angeles. Králové vyhráli 2:1 hlavně díky skvělému výkonu gólmana Cala Petersena.

Československá stopa v zápase

Do zápasu nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista. Martin Frk z Los Angeles je totiž na listině dlouhodobě zraněných hráčů.

LOS ANGELES KINGS

Králové jsou na tom bodově stejně jako Minnesota, ale kvůli horšímu skóre jsou až šestí, neboť stejný počet osmi získaných bodů mají i Colorado a Anaheim. Los Angeles získalo v prvním dvojzápase s Minnesotou vždy po bodu, poté s Coloradem a St. Louis uhrálo vždy dva body ze čtyř možných. Minulý duel v Minnesotě Kings vyhráli, takže dnes budou chtít dvě výhry v řadě rozhodně potvrdit. Jednoznačně nejproduktivnějším hráčem týmu je Anže Kopitar s deseti kanadskými body.

MINNESOTA WILD

Divočáci jsou v tabulce Západní divize na čtvrtém místě, avšak bodové rozdíly mezi jednotlivými soupeři jsou minimální. Minnesota první dva zápasy sezony vyhrála právě proti Los Angeles, následně jednou podlehla a jednou zdolala Anaheim a poté měla stejnou bilanci ve dvojzápase se San Jose. Minulé střetnutí proti Kings však Wild nevyšlo, i když Minnesota byla lepší. Celkově tak posbírala 8 bodů v prvních sedmi zápasech. Hned tři hráči se v produktivitě už dostali na metu šesti kanadských bodů. Joel Eriksson Ek vstřelil 4 branky a na 2 asistoval a dvojice Kirill Kaprizov a Jordan Greenway má na svém kontě 1 gól a 5 asistencí.

Přeji příjemnou pozdní noc, chcete-li brzké páteční ráno při sledování textového přenosu z NHL. Hokejisté Minnesoty Wild dnes počtvrté v sezoně změří síly s Los Angeles Kings. Komu vyjde tento souboj lépe? Úvodní buly padne krátce po 2:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 4. Ma. Johansson (Bonino, Soucy), 9. Fiala, 13. Kaprizov (Ma. Johansson, Cole), 39. Bjugstad (Brodin, Parise), 45. J. Eriksson Ek (Brodin, Greenway) – 24. D. Brown (Kopitar, Doughty), 30. Doughty (Kopitar, Amadio), 50. Iafallo (D. Brown, Clague)

Rozhodčí: St. Pierre, South – Baker, Knorr