Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas Stars
7:3 (1:0, 2:1, 4:2)
Detroit Red Wings
Pátek 29.01.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítám vás u dalšího utkání z kanadskoamerické NHL, ve kterém nás čeká další střetnutí mezi Dallasem Stars a Detroitem Red Wings. Zápas startuje kolem 2:40.

Předchozí střetnutí

V prvním měření sil mezi Dallasem a Detroitem jsme příliš pohlednou podívanou neviděli, když za celé utkání padly pouhé tři branky. Red Wings se v první třetině dostali do vedení díky brance Naměstnikova.

Dallas následně ve druhé periodě vyrovnal v přesilové hře, ve které se od modré trefil Klingberg. Nicméně do konce základní hrací doby jsme už žádnou další branku neviděli, a tak zápas muselo rozhodnout prodloužení.

V něm měl Detroit dlouho puk pod svou kontrolou, avšak jakmile se k puku dostal Dallas, tak z toho byla hned rozhodující branka. Klingberg nahrál mezi kruhy Dickinsonovi, a ten rozhodl o výhře Stars.
    Jake Oettinger nastoupí poprvé v kariéře od první minuty do zápasu NHL

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Pysyk – Dickinson, Dowling, Gurjanov – Kero, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Caamano, Gardner.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Greiss) – Nemeth, Hronek, M. Staal, Stecher, DeKeyser, Djoos – Bromé, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Naměstnikov, B. Ryan – Helm, Filppula, Hirose – Rasmussen, Glendening, Smith..

00:01

00:25
    Dowling nahrál na střed útočného pásma, kde byl Gurjanov, jehož okamžitou střelu srazil jeden z bránících hráčů.

01:45
    Cogliano poslal puk na modrou čáru k Heiskanenovi, jehož následná střela letěla jen kolem brány Detroitu.

02:16
    Faksa udělal před útočnou modrou ještě jednu kličku navíc, což znamená, že se domácí následně dostali do ofsajdu.

03:00
    Red Wings jen ze středního pásma nahodili kotouč na Oettingera, který ho ihned přenechává svým obráncům.

03:15
    Hokejisté Dallasu neudrželi kotouč v útočné třetině, a tak je domácím odpískán další ofsajd.

03:32
    Djoose vystřelil od modré čáry, ale jeho pokus byl hodně neškodný a kotouč jen dopadl k hostujícímu brankáři.

04:28
    Další ofenzivní akce Dallasu je zastavena na útočné modré, když byl Dickinson v pásmu dříve než dlouhá přihrávka na něj.

05:06
    Cogliano vjel s pukem do útočné třetiny, kde následně vystřelil po ledě a Bernier jen kotouč vyrazil za svou klec.

06:05
    Gurjanov chtěl vystřelit z pravého křídla, avšak při jeho zakončení mu sjel puk z hokejky, a ten si následně sebrali hosté.

06:40
    Lindell se dostal k odraženému puku a vystřelil z levého kruhu, ale jeho pokus byl zastaven ještě někde před Bernierem.

07:18
    Klingberg vyslal dlouhou přihrávku rozjetému Camaanovi, jenž už jel málem sám na Berniera, ale skvěle se vrátil Larkin, který domácího hráče zneškodnil.

07:48
    Faksa dostal přihrávku přímo před Berniera, kde byl zcela sám, ale se svou následnou střelou trefil rameno brankáře Detroitu.

08:09
    Stars si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Bromé (DET).

08:21
    Gurjanov nedokázal přihrát na modrou čáru, a tak toho využili Red Wings, kteří vyhodili kotouč.

09:00
    Detroitu se znova podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

09:22
    Z pravého kruhu hned dvakrát pálil Dellandrea, avšak ani jeden jeho pokus nebyl přesný.

10:09
    V závěru oslabení vyvezl Glendening kotouč až do útočného pásma Red Wings a hosté své první oslabení zvládli bez větších potíží.

10:34
    Snaha domácích hokejistů končí na útočné modré, kde se Stars dostávají do ofsajdu.

11:36
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars jdou do vedení! Kero obral u střídačky Detroitu Nemetha o kotouč a domácí následně jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec nahrál JOE PAVELSKÉMU, jehož okamžitá střela skončila až v bráně Red Wings. Asistence: Tanner Kero, Miro Heiskanen.
    11:36 Joe PAVELSKI - 1:0

12:22
    Red Wings nyní jen poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

13:03
    Hirose jen nahodil puk ze středního pásma přímo na Oettingera, který s tím neměl žádný problém a kotouč schoval ve své výstroji.

13:15
    Detroit si zahraje první přesilovou hru, když je na dvě minuty za držení vyloučen Esa Lindell (DAL).

13:38
    Stars se podařilo zastavit akci Detroitu hned na modré čáře, a tak následně kotouč putuje k Bernierovi.

14:00
    Přesilovka Detroitu končí předčasně, protože se útočného faulu dopustil Vladislav Naměstnikov (DET), který tak dostává dvě minuty za držení.

14:09
    Heiskanen s pukem obkroužil hostující bránu a následně přihrával Dickinsonovi, avšak ten byl dobře bráněn a kotouč jen projel brankovištěm.

14:46
    Od modré to zkusil Hronek, avšak jeho střela byla zblokována jedním z obránců Dallasu.

15:12
    Je tu další trest na domácí straně, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen střelec první branky Joe Pavelski (DAL).

15:30
    Lindell je zpět na ledě, a tak se znovu hraje ve čtyřech na obou stranách.

15:55
    Klingberg hledal dlouhým pasem Radulova, ale toho si dobře pohlídal Hronek, který mu nakonec kotouč sebral.

16:24
    Detroit je již kompletní a hosté hrají ještě zkrácenou přesilovou hru.

16:39
    Red Wings nyní jen nahodili puk na Oettingera, který si jej raději ponechal pro sebe a přerušil hru.

16:50
    Po neúspěšné kombinaci Detroitu se k puku dostal Dellandrea, který kotouč vyhodil do středního pásma.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

17:18
    Další přesilovka Red Wings je již minulosté a Pavelski se ihned snaží zapojit do hry.

17:25
    Nicméně byl to právě Pavelski, který se nakonec dostal do ofsajdu, a tak nás čeká vhazování ve středním pásmu.

17:38
    Hostující hokejisté zpoza své klece jen poslali puk o mantinel přes celé kluziště. Detroitu je tedy odpískán icing.

17:59
    Red Wings znova jen poslali puk přes celé kluziště na další zakázané uvolnění a hra se opět vrátí před Berniera.
    Dallas hraje své první utkání ve svých alternativních dresech.

18:10
    Gurjanov se snažil najít některého spoluhráče před bránou Detroitu, ale zde zrovna nebyl nikdo v černém, a tak kotouč jen projel brankovištěm.

19:17
    Hronek poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou, ale to bylo na jeho spoluhráče příliš dlouhé a puk znova skončil na icingu.

19:47
    Alexander Radulov (DAL) dostává dvě minuty za sekání a Detroit si zahraje další přesilovou hru.

19:57
    Nicméně Stars drželi puk u mantinelu, a tak si Red Wings svou početní výhodu přenesou do druhé třetiny.

20:00

Je za námi první dvacetiminutovka mezi Dallasem a Detroitem a do šaten po ní odcházejí šťastnější domácí hokejisté, kteří po ní zaslouženě vedou 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral Pavelski.

Stars jsou v utkání zatím aktivnější, ale i Detroit měl už na svých hokejkách pár příležitostí. Red Wings navíc druhou třetinu začnou přesilovou hrou.

Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 11:5
    Zblokované střely: 3:4
    Hity: 4:3
    Vyhraná vhazování: 10:12
    Dallas po první třetině vede nad Detroitem 1:0.

20:01

20:14
    Hokejisté Detroitu na začátku druhé třetiny hrají přesilovou hru a hosté se ihned usazují ve svém útočném pásmu.

20:38
    Po nepřesné střele Hronka se k puku dostal Faksa, který kotouč vyvezl co nejdále od svého brankáře.

21:12
    Oleksiak získal puk za svou bránou, a tak ho následně obloukem poslal přes celé kluziště.

21:37
    Dallasu se znova podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma a domácí už zřejmě ubrání další oslabení bez větších obtíží.

22:33
    Nicméně Detroit bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Joe Pavelski (DAL).

22:40
    Stars vyhráli následné vhazování a domácí ihned posílají puk přes celé kluziště.

23:00
    Detroitu nevyšel další útok, když o kotouč přišli v rohu útočného pásma a domácí jej následně poslali k Bernierovi.

23:27
    Hronek dostal nabito na modrou čáru a ihned vystřelil, avšak trefil jen blokujícího Dickinsona.

23:45
    Cogliano vyvezl puk do útočného pásma, odkud vrátil puk až na obrannou modrou Oleksiakovi, aby nasbírali cenné vteřiny z oslabení.

24:16
    Brome vystřelil z pravého kruhu, avšak jeho střela trefila jen jednoho z obránců Dallasu.

24:35
    V samotném závěru přesilové hry se ještě do zakončení dostal Hirose a Oettinger si raději následně nechal puk pro sebe a přerušil hru.

24:40
    Red Wings vyhráli následné vhazování a od modré vypálil Djoose, avšak jeho střela letěla přesně do lapačky domácího brankáře.

25:09
    Dallas se po delší době dostal i do útoku, kde se o kotouč dlouho bojovalo v rohu kluziště.

25:37
    Red Wings nakonec získali puk pod svou kontrolu a hosté se ihned snaží jít dopředu.

25:54
    Nicméně Stars jejich snahu velmi rychle zastavili a Klingberg má puk za svou bránou.

26:44
    Larkin nahrál na pravou stranu Stetcherovi, který mu chtěl přihrát zpět, ale přihrávku zblokoval Oleksiak.

27:13
    Bernier si až nyní připisuje svůj první zákrok ve druhé třetině, když na něj od modré čáry vypálil Heiskanen a kotouč zaplul přesně do lapačky hostujícího brankáře.

27:18
    Klingberg posunul puk pod sebe na Dickinsona, který ihned vystřelil a Bernier jeho pokus vyrazil za svou klec.

27:56
    Domácí hokejisté uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu a Dowling nakonec jen z otočky poslal kotouč na Berniera, který ho neudržel a k volnému puku se dostal ANDREW COGLIANO, který už jen musel dorazit kotouč do odkryté brány Detroitu. Asistence: Justin Dowling, Denis Gurjanov.
    27:56 Andrew COGLIANO - 2:0

28:39
    Hokejisté Detroitu nyní jen poslali kotouč na zakázané uvolnění a hra se vrátí před jejich bránu.

29:18
    Nemeth dostal nabito na modré čáře, avšak trefil hned prvního hráče Dallasu, kterým byl český útočník Radek Faksa.

29:55
    Faksa se nyní pokusil o zakončení zpoza hostující klece, ale Bernier byl ve své bráně připravený a puk vyrazil.

30:21
    Z levého kruhu se do dalšího zakončení dostal Gardner a jeho pokus hostující brankář vyrazil za svou klec.

30:57
    Naměstnikov se po levém křídle dral do zakončení, ale Gardner skvěle zaskočil za Heiskanena, když hostujícího hráče zneškodnil.

31:53
    Hosté se po chybné rozehrávce Dallasu dostali do přečíslení dvou na jednoho, který Mantha řešil svou střelou a Oettinger jeho pokus vytáhl do rohu obranného pásma.

31:59
    Detroit právě vstřelil branku!
    Nicméně útok Detroitu pokračoval dál, když se kotouč následně dostal na modrou ke Stecherovi, který ihned vystřelil a kotouč se následně od Manthy odrazil přímo na hůl VALTTERIHO FILPPULI, který už měl před sebou zcela prázdnou bránu. Asistence. Anthony Mantha, Troy Stecher.
    31:59 Valtteri FILPPULA - 2:1

32:49
    Red Wings se nyní nepodařilo založit ofenzivní akci a kotouč navíc skončil až na zakázaném uvolnění.

33:36
    Red Wings se nyní sami vyhnali ze svého útočného pásma, když Smith poslal vzduchem kotouč na modrou a obránce Detroitu takový pas nezpracoval.

34:15
    Dellandrea nyní udělal něco podobného, jako Dowling u druhé branky Dallasu, když jen z otočky poslal kotouč na bránu a Bernier měl znovu co dělat, aby kotouč udržel.

34:20
    ihned po vhazování nabil na modré Klingberg Lindellovi, jehož střela však letěla přímo do loga Bernierova dresu.

34:24
    Další vyhrané vhazování pro Stars znamenalo další střelu od modré a opět velmi jednoduchý zákrok pro Berniera.

34:45
    Stars se dostali do rychlého protiútoku, který nakonec řešil sám DENIS GURJANOV, jenž zasekl kotouč mezi kruhy a následně po ledě poslal kotouč do brány Detroitu, kde navíc Berniera sestřelil vlastní spoluhráč. Bez asistence.
    34:45 Denis GURJANOV - 3:1

35:30
    Helm vystřelil ze středu útočného pásma, avšak jeho pokus skončil hned na prvním hráči Dallasu.

36:14
    O kotouč se dlouho bojovalo v obranném pásmu Dallasu, ale domácím se nakonec podařilo dostat puk do středního pásma.

36:43
    Domácí hokejisté nyní špatně střídali, a tak je domácí střídačka potrestána dvou minutovým trestem. Trest odsedí Alexander Radulov (DAL).

36:43
    Red Wings střídají své brankáře, když Jonathana Berniera střídá mezi třemi tyčemi Thomas Greiss.

37:04
    Oettinger musel nyní zneškodnit hned dvě střely hostů, když na něj vystřelili Mantha a Larkin, ale domácí brankář nakonec vše zvládl a kotouč má pod svou kontrolou.

37:17
    Stars vyhodili kotouč přes celé kluziště.

37:35
    Larkin přišel o puk u mantinelu a Stars následně ihned vyhodili kotouč přes celé kluziště.

38:02
    Po zblokované střele Manthy kotouč opět letí obloukem až do obranného pásma Detroitu.

38:32
    Hronek dlouho čekal se svou rozehrávkou, čehož využili domácí, kteří sebrali puk a následně i vyhodili.

39:10
    Ani pátá přesilová hra Detroitu brankou neskončila, když si Dallas zatím s bráněním přesilovek svého soupeře vede na výbornou.

39:39
    Dickinson zavezl puk do útočného pásma, kde ho bekhendem nahodil na nového muže mezi třemi tyčemi a Greiss jen vyrazil puk za svou klec.

39:52
    Kotouč je nyní z obranné třetiny Dallasu vyražen až do ochozů, a tak si jeden z přítomných fanoušků odnese suvenýr z tohoto utkání.

40:00

Hokejisté Dallasu nejprve ve druhé části odskočili svému soupeři na rozdíl dvou branek, když se prosadil Cogliano, ale Detroit následně dokázal reagovat, protože po vyražené střele se k dorážce do prázdné brány dostal Filppula.

Nicméně Stars si své dvoubrankové vedení nakonec vzali zpět. Gurjanov získal puk v obranném pásmu a nakonec i sám úspěšně zakončil rychlý protiútok. Třetí branka navíc znamenala konec pro Berniera, kterého následně vystřídal Greiss.

Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 20:12
    Zblokované střely: 9:6
    Hity: 10:5
    Vyhraná vhazování: 20:19
    Po druhé třetině už Stars vedou o dvě branky.

40:01

40:42
    Ryan poslal puk celkem nevinně na bránu Dallasu, kde ho Oettinger jen posunul vedle sebe a tam si jej sebral Mantha, který přihrával mezi kruhy, jenže zde si další útočník Detroitu už kotouč nezpracoval.

41:23
    Red Wings nevyšla jejich útočná rozehrávka z obranného pásma, a tak je hostujícím odpískáno zakázané uvolnění.

42:01
    Jeden z hráčů Detroitu si chtěl nahodit puk o mantinel do útočného pásma, ale celou akci zhatil čárový rozhodčí, který kotouč omylem zastavil.

42:39
    Lindell chtěl nahrát Klingbergovi, ale kotouč mu sjel z hole, čehož využil Hirose, který následně puk vyvezl až do útočného pásma.

43:07
    Stars dlouho drží puk za svou bránou a uvidíme co s ním nakonec vymyslí.

43:16
    No a bylo to nakonec snad to nejhorší řešení, protože dlouhá Lindellova přihrávka skončila až na icingu.

43:51
    Camaano vjel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde následně i vystřelil, ale Greiss s jeho střelou neměl žádný problém.

44:18
    Jak je někdy snadné vstřelit branku nyní ukázali domácí. Na modré čáře se dostal puk k Heiskanenovi, který ho přihrál svému kolegovi JAMIE OLEKSIAKOVI, jenž následně kotouč jen nahodil na bránu Detroitu, kde Greiss vůbec nic neviděl a puk mu projel mezi jeho betony. Asistence: Miro Heiskanen, Tanner Kero.
    44:18 Jamie OLEKSIAK - 4:1

45:27
    Hronek vyslal svou navštívenku od modré čára, ale Oettinger jeho střelu viděl a kotouč vyrazil do rohu obranného pásma.

45:45
    Dallas bude hrát další oslabení, protože je na dvě minuty za napadení vyloučen Ty Dellandrea (DAL).

46:04
    Domácí hokejisté začínají své šesté oslabení nejlepším možným způsobem. Vyhrané buly a následné vyhození puku.

46:33
    Stars zatím vůbec nepouštějí Red Wings do jejich útočného pásma.

47:00
    Nepřesná přihrávka Larkina skončila u domácího Kera, který na nic nečekal a poslal puk do obranného pásma Detroitu.

47:26
    Red Wings využívají přesilovou hru! Hronek nahodil puk směrem na bránu Dallasu, který byl na své cestě ještě tečován a Oettinger nakonec kotouč vyrazil vedle sebe, ale zde skákající puk trefil TYLER BERTUZZI a uklidil jej do odkryté brány. Asistence: Filip Hronek, Dylan Larkin.
    47:26 Tyler BERTUZZI - 4:2

48:33
    Naměsnikov vletěl s pukem do útočného pásma, kde následně i vystřelil, ale trefil hned prvního hráč Dallasu.

49:02
    Nemeth dostal nabito na modré čáře, avšak jeho střela byla sražena do rohu obranného pásma Dallasu.

49:39
    Alexander Radulov (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí jdou už po sedmé v utkání na trestnou lavici.

49:44
    Dallas vyhrál následné vhazování a Sekera poslal puk o mantinel až do hlediště.

50:02
    Hronek nahrál do pravého kruhu Larkinovi, který však netrefil kotouč dobře a plápolající puk Oettinger v pohodě chytil svou lapačkou.

50:16
    Larkin to znovu zkusil se svou střelou, ale tentokrát trefil prvního hráče Dallasu.

50:39
    Stars se nyní podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

51:09
    Cogliano dobře zatlačil na hráče Detroitu a nakonec se mu i podařilo dostat puk za modrou čáru.

51:44
    V závěru přesilové hry se do zakončení dostal Mantha, ale jeho pokus letěl mimo bránu Dallasu.

52:08
    Domácí hokejisté si nahráli kotouč rukou, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat v obranné třetině Dallasu.

52:28
    Stecher dostal přihrávku na modrou čáru a jeho následné nahození zřejmě ještě před Oettingerem tečoval jeden z hráčů Detroitu, ale kotouč následně letěl mimo bránu Dallasu.

53:04
    Rázem máme z utkání drama, když se Red Wings usadili ve svém útočném pásmu a kotouč se nakonec dostal na modrou čáru, odkud DANNY DEKEYSER nahodil puk směrem na bránu a nešťastně jej tečoval domácí Dowling přesně k tyči domácí klece. Asistence: Michael Ramussen, Christian Djoos.
    53:04 Danny DEKEYSER - 4:3

53:18
    Luke Glendening (DET) je vyloučen na dvě minuty za podražení a domácí si zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání.

53:59
    Pavelski dostal nabito na levou stranu útočného pásma a jeho okamžitou střelu Greiss uchoval ve své výstroji.

54:16
    Hronek získal puk po špatné přihrávce domácích a následně jej vyhodil co nejdále od své brány.

54:39
    Staal vyhodil puk přes celé kluziště na Oettingera, na kterého ještě dorážel jeden z hostujících, a tak brankář Dallasu raději puk uchoval ve své lapačce.

54:52
    Stars využívají přesilovou hru! Dowling nahrál kotouč na modrou čáru Heiskanenovi, který následně viděl najíždějícího TYE DELLANDREU, kterému tedy vyslal svou rychlou přihrávku a domácí útočník následně jen usměrnil puk za Greisse. Pro Dellandreu je to jeho první branka v NHL! Asistence: Miro Heiskanen, Alexander Radulov.
    54:52 Ty DELLANDREA - 5:3
    Dellandera si svou první oslavu hodně užil.

56:16
    Brome byl nyní sám před Oettingerem, ale hostující útočník následně netrefil bránu.

56:24
    Red Wings odvolali svého brankáře a Stars rychle vstřelují puk do opuštěné klece, když se ze středního pásma trefil JUSTIN DOWLING, který tak trochu odčinil třetí inkasovanou branku, kterou tečoval za svého brankáře. Asistence: Jason Dickinson, Denis Gurjanov.
    56:24 Justin DOWLING - 6:3

56:39
    Red Wings nyní jen poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění

57:11
    Stars nyní jen prodloužili puk do středního pásma a odevzdali jej svému soupeři.

57:52
    Naměstnikov sice nahodil puk do útočného pásma, ale zde se za ním nežene žádný z jeho spoluhráčů.

58:19
    Oettinger se musel mít znova na pozoru, když na něj vystřelil jeden z hráčů Detroitu od mantinelu, ale domácí brankář má puk ve své moci.

58:29
    JOHN KLINGBERG se rozjel s pukem z obranného pásma a jakmile přejel útočnou modrou, tak vystřelil zpoza obránce a jeho pokus skončil přesně v šibenici hostující klece. Asistence: Ty Dellandrea.
    58:29 John KLINGBERG - 7:3

59:12
    Radulov byl nyní zcela sám v útočné třetině, kde na něj byli hned tři hráči Detroitu, a tak domácí útočník o kotouč rychle přišel.

59:42
    Z levého kruhu vypálil Dickinson a jeho střelu Greiss vyrazil svou lapačkou.

Tak nakonec ve třetí třetině utkání nás čekali největší brankové hody, když nejdříve vedení domácích navýšil Oleksiak, ale Detroit následně zdramatizoval utkání, protože Red Wings díky Bertuzzimu a DeKeyserovi. vstřelili hned dvě branky a rázem to bylo o jeden gól.

Nicméně Dallas poté využil přesilovou hru, ve které svou první branku v NHL vstřelil Dellandrea a při power play ještě jistil vítězství Stars Dowling. To však stále nebylo vše, protože tečku za celým utkáním udělal svou brankou obránce Klingberg.

Jake Oettinger si ve svém prvním utkání v NHL připisuje svou první výhru.

Dallas Stars tedy nakonec porazili Detroit Red Wings i ve druhém střetnutí, když svého soupeře tentokrát rozstříleli 7:3.
    Dallas porazil Detroit 7:3 a Oettinger si připsal svou první výhru v NHL!

3. Tanner Kero (DAL) – 0+2

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:32:12)

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Pavelski (Kero, Heiskanen), 28. Cogliano (Dowling, Gurjanov), 35. Gurjanov, 45. Oleksiak (Heiskanen, Kero), 55. Dellandrea (Heiskanen, Radulov), 57. Dowling (Dickinson, Gurjanov), 59. J. Klingberg (Dellandrea) – 32. Filppula (Mantha, Stecher), 48. Bertuzzi (Hronek, D. Larkin), 54. DeKeyser (Rasmussen, Djoos)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Pysyk – Dickinson, Dowling, Gurjanov – Kero, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Caamano, Gardner, L'Esperance.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (37. Greiss) – Nemeth, Hronek, M. Staal, Stecher, DeKeyser, Djoos – Bromé, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Naměstnikov, B. Ryan – Helm, Filppula, Hirose – Rasmussen, Glendening, Smith.

Diváci: 4 214