Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas Stars
7:3 (1:0, 2:1, 4:2)
Detroit Red Wings
Pátek 29.01.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

53:18
    Luke Glendening (DET) je vyloučen na dvě minuty za podražení a domácí si zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání.

49:39
    Alexander Radulov (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí jdou už po sedmé v utkání na trestnou lavici.

45:45
    Dallas bude hrát další oslabení, protože je na dvě minuty za napadení vyloučen Ty Dellandrea (DAL).

36:43
    Domácí hokejisté nyní špatně střídali, a tak je domácí střídačka potrestána dvou minutovým trestem. Trest odsedí Alexander Radulov (DAL).

22:33
    Nicméně Detroit bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Joe Pavelski (DAL).

19:47
    Alexander Radulov (DAL) dostává dvě minuty za sekání a Detroit si zahraje další přesilovou hru.

15:12
    Je tu další trest na domácí straně, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen střelec první branky Joe Pavelski (DAL).

14:00
    Přesilovka Detroitu končí předčasně, protože se útočného faulu dopustil Vladislav Naměstnikov (DET), který tak dostává dvě minuty za držení.

13:15
    Detroit si zahraje první přesilovou hru, když je na dvě minuty za držení vyloučen Esa Lindell (DAL).

08:09
    Stars si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Bromé (DET).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Pavelski (Kero, Heiskanen), 28. Cogliano (Dowling, Gurjanov), 35. Gurjanov, 45. Oleksiak (Heiskanen, Kero), 55. Dellandrea (Heiskanen, Radulov), 57. Dowling (Dickinson, Gurjanov), 59. J. Klingberg (Dellandrea) – 32. Filppula (Mantha, Stecher), 48. Bertuzzi (Hronek, D. Larkin), 54. DeKeyser (Rasmussen, Djoos)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Pysyk – Dickinson, Dowling, Gurjanov – Kero, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Caamano, Gardner, L'Esperance.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (37. Greiss) – Nemeth, Hronek, M. Staal, Stecher, DeKeyser, Djoos – Bromé, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Naměstnikov, B. Ryan – Helm, Filppula, Hirose – Rasmussen, Glendening, Smith.

Diváci: 4 214