Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
Colorado Avalanche
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
San Jose Sharks
Pátek 29.01.2021, 03:07 • Ball Arena, Denver • NHL

58:46
    Právě Noah Gregor vyvážel puk, který mu na obranné modré uskočil od hokejky. Do cesty se mu postavil Gabriel Landeskog, kterého Gregor podrazil a jde ven.

56:30
    Devon Toews, jenž zkraje třetí části kvůli mírné zdravotní komplikaci zamířil do kabiny, je nyní vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, kterou trefil Noaha Gregora. Jde o poslední šanci pro Sharks, jak něco se zápasem udělat.

39:34
    Ryan Donato totiž zahákoval právě kapitána Colorada a jde na dvě minuty ven.

35:20
    A špatná třetina může být z hlediska San Jose dokonána, jelikož Evander Kane si jde odsedět dvě minuty za faul loktem.

16:44
    Jenže v plném počtu si domácí dlouho nezahráli. Dvě minuty za podrážení dostává Ryan Graves, který nedovoleně zastavil Ryana Donata.

14:23
    Ačkoliv se to Gabrielu Landeskogovi nelíbí ani v nejmenším, jde na dvě minuty ven kvůli držení Vlasice a síly na ledě se tak srovnají. A je to právě švédský kapitán Colorada, který si ještě něco důrazně vysvětluje s rozhodčími.

13:56
    Dylan Gambrell jde ven za podrážení a těžké chvilky zažijí zřejmě i hosté.

07:52
    Samuel Girard jde ven na dvě minuty, protože se dopustil nedovoleného bránění proti Noahu Gregorovi.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 50. Kadri (Saad, Donskoi), 52. Burakovsky (Kadri, Saad), 59. Kadri (Makar, MacKinnon)

Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – D. Toews, Makar, Byram, Girard, Graves, E. Johnson (A) – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Saad, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Compher, Donskoi – Jost, Bellemare, Sherwood.
    San Jose Sharks: Dubnyk (M. Jones) – Vlasic, Burns, Ferraro, E. Karlsson, Knyžov, R. Šimek – Donato, Couture (C), Labanc – Meier, Hertl (A), E. Kane – Gregor, Gambrell, Nieto – Marleau (A), Sörensen, Noesen.

Rozhodčí: Jean Hebert, Jake Brenk – Travis Gawryletz, Travis Toomey