Everton – Newcastle 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Manchester City – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
West Brom – Fulham 2:2 (kon.) | Arsenal – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 0:1 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 30.01.2021, 21:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 21. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek soboty. (23:06:12)

Fauly: 12:11

Zápas je u konce, Aston Villa ve velmi dramatickém střetnutí nakonec udolala Southampton a na jeho hřišti zvítězila 1:0. Zejména v prvním poločase moc šancí před oběma branami nebylo, až v závěru se dvakrát neúspěšně snažil prosadit Watkins a hlavně se hosté dostali do vedení, když se po centru Grealishe trefil hlavou Ross Barkley. Ve druhém poločase domácí přidali na své aktivitě a za každou cenu se snažili vyrovnat. Dvakrát byli hodně blízko. Nejprve v 85. minutě po rohovém kopu vychytal Martínez Bednarka a dorážky Adamse a Stephense zablokovali obránci a pak ve třetí minutě nastavení dostal sice míč do sítě Danny Ings, ale gól kvůli jeho milimetrovému ofsajdu neplatil.

90+8

90+8
    Aston Villa drží míč u rohového praporku u branky Saints. Pro hosty už to vypadá dobře.

90+7
    Tlak Southamptonu pokračoval, ale přišel jen nepřesný centr z levé strany a Martínez teď nebude s rouzehrávkou spěchat.

90+6
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Marvelous Nakamba.

90+5
    Už se zase hraje, Southampton ještě má trochu času, aby se mu přeci jen povedlo vyrovnat.

90+4
    Je to velmi těsná situace, ale domácí mají smůlu, VAR potvrzuje rozhodnutí pomezního rozhodčího a tento gól neplatí!
    90+3. Vyrovnání Saints neplatí kvůli těsnému ofsajdu Ingse.

90+3
    Martínez předvedl výborný zákrok proti střele Bertranda a a pak už to vypadalo, že se domácí přeci jen dočkali vyrovnání, ale po gólové dorážce Dannyho Ingse se píská ofsajd!

90+3
    Adams skvěle zabojoval hned proti třem hráčům a pak míč poslal na levou stranu na Ingse. Toho ale zradilo zpracování takže nemohl vypálit.

90+2
    Djenepo ani nadvakrát nedokázal propasírovat z pravé strany míč do malého vápna a není z toho nakonec ani rohový kop, skvělou práci odvedl Matt Targett.

90+1
    Nastavuje se šest minut, takže Southampton má stále dostatek času na vyrovnání.

90
    Domácí standardní situaci rozehráli na krátko a posléze střílel Ross Barkley, avšak hodně nepřesně.

89
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Oriol Romeu, přichází Alexandre Jankewitz.

89
    Grealish se z levé strany pokusil prosmýknout do pokutového území, ale byl faulován, takže je tu standardní situace pro Villu.

88
    Djenepův nákop ve vzduchu zkrotil Emi Martínez, z něj dnes znovu v brance Aston Villy čiší ohromná jistota.

87
    Hra se přesunula na chvíli před branku Southamptonu, ale tam Ross Barkley fauloval.