Bayern – Hoffenheim 4:1 (kon.) | W. Brémy – Schalke 1:1 (kon.) | Dortmund – Augsburg 3:1 (kon.)
Frankfurt – Hertha 3:1 (kon.) | Union Berlín – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (0:0)
Hertha BSC
Sobota 30.01.2021, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 19. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:14. (17:26:04)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Frankfurtu poměrem 3:1. Druhý poločas jednoznačně navázal na ten první, i tentokráte jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou, která nakonec přinesla tři přesné zásahy. Krátce po hodině hry se nejprve prosadil hostující Piatek, avšak o necelou minutu později srovnal krok domácí Silva. Frankfurt si vedoucí branku schoval do samotného závěru zápasu, během nastavení svojí výhru ještě pečetil další brankou.

90+5

90+5
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    O vítězi je definitivně rozhodnuto! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil sám faulovaný, tedy ANDRÉ SILVA. Portugalec to zkoušel střelou k pravé tyči, kam se vydal také Jarstein, který ovšem na míč nedosáhl.

90+4
    Žlutou kartu dostává Matheus Cunha (Hertha BSC).

90+4
    Je tu pokutový kop pro Frankfurt!

90+2
    Hertha se v závěru zápasu dostává k slibnému náporu. Nyní se povedlo zakročit Tourému, vše skončí odkopem od branky Eintrachtu Frankfurt.

90+1
    K zajímavému střeleckému pokusu se nyní dostal hostující Piatek, který měl noze vyrovnávací branku, jenomže míč poslal výrazně vedle domácí branky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Matteo Guendouzi, přichází Eduard Löwen.
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Santiago Ascacibar, přichází Vladimír Darida.
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Jessic Ngankam.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jedinou branku. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

88
    Žlutou kartu dostává Krzysztof Piątek (Hertha BSC).

87
    Najednou to bude mít hodně složité hostující Hertha, který nejprve přišla o své jednobrankové vedení. Nyní ovšem bude muset sama mazat jednobrankové manko.

85
    Pár minut před koncem zápasu se domácí dostávají do vedení! Frankfurt totiž zahrával standardní situaci, která ovšem nepřinesla nic nebezpečného. Další centr ovšem poslal do pokutového území Touré, kterému se na přední tyči povedlo najít MARTINA HINTEREGGERA, jenž hlavou mířil naprosto přesně.

85
    Poté jsme sledovali útočnou akci Herthy, která ovšem skončila kousek od středového kruhu. Následně si Rode došel pro zisk standardní situace.

83
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. I nadále na světelné tabuli svítí nerozhodný výsledek, v tuto chvíli je u balónu Ascacibar.

82
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Ajdin Hrustic.

81
    Poté se do zakončení ovšem dostal Piatek, který vsadil na razanci a míč poslal pouze do boční sítě branky. Trapp nemusel v tomto případě zasahovat.

David Suchý

Branky: 67. André Silva (Kostić), 85. Hinteregger (A. Touré), 90+5. André Silva (pen.) – 66. K. Piątek (Cunha)

Karty:   35. Kamada (FRN) – 37. Tousart (HER), 61. Torunarigha (HER), 88. K. Piątek (HER), 90+4. Cunha (HER)

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:14.
    Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – Barkok (62. A. Touré), Sow, Hasebe (C) (76. Rode), Kostić – Kamada (82. Hrustic), Younes (62. Jović) – André Silva.
    Náhradníci: Bördner – Jović, Rode, A. Touré, Willems, Chandler, Hrustic, Zuber, Ilsanker.

Hertha BSC: Jarstein – Klünter, Stark (C), Torunarigha, Netz (46. Mittelstädt) – Guendouzi (89. Löwen), Ascacibar (89. Darida), Tousart – Lukebakio (77. Leckie), K. Piątek, Cunha (89. Ngankam).
    Náhradníci: Schwolow – Alderete, Dárdai, Darida, Löwen, Leckie, Pekarík, Ngankam, Mittelstädt.

Rozhodčí: Badstübner – Schüller, Stein