Bayern – Hoffenheim 4:1 (kon.) | W. Brémy – Schalke 1:1 (kon.) | Dortmund – Augsburg 3:1 (kon.)
Frankfurt – Hertha 3:1 (kon.) | Union Berlín – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.)
1. FC Union Berlín
1:1 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 30.01.2021, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:29:26)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 10:8. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.

Je konec. 1. FC Union Berlín remizoval s Borussií Mönchengladbach 1:1. Bohužel to nebyl zrovna atraktivní zápas, ale přece jenom jsme se dočkali dvou branek. Žádná velká fotbalová paráda k vidění v první půli rozhodně nebyla, ale branky jsme se přece jenom dočkali, když se ve 31. minutě prosadil domácí Robin Knoche. V 51. minutě mohl srovnat Thuram, ale zakončil vedle. V 59. minutě už ale Borussia srovnala, konkrétně Alassane Pléa. Následně byla hra vyrovnaná a v nastaveném čase získal Mönchengladbach hned pět rohových kopů, ovšem ani jeden neskončil gólem.

90+7

90+7
    Po dalším rohu přišla hlavička, ale ta skončila mimo bránu a vypadá to, že zápas skončí smírně.

90+6
    Hosté se vehementně dožadují penalty, neboť se měl domácí hráč dopustit ruky uvnitř vápna, ale sudí ukazuje na rohový kop.

90+6
    Marcus Thuram se dostal ke hlavičce, kterou ale Loris Karius vyrazil do zámezí a Mönchengladbach má opět rohový kop.

90+5
    A další roh bude mít Borussia, neboť domácí znovu dostali míč do zámezí.

90+5
    Roh se bude opakovat, jelikož centr odvrátil do zámezí Marius Bülter.

90+4
    Borussia Mönchengladbach získala rohový kop z pravé strany a tohle je šance na rozhodnutí tohoto utkání.

90+2
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Hannes Wolf, přichází Patrick Herrmann.
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Breel Embolo.

90+1
    Marcus Thuram si ramenem zpracoval křížný pas do vápna, ale posléze vypálil vedle.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc.

89
    Posléze se Berlín sice snažil něco vymyslet pasem za obranu, ale nakonec je z toho jen ofsajdové postavení.

88
    Balón posléze skončil opět jen v zámezí a Union má k dispozici autové vhazování.

87
    Hannes Wolf následně zkoušel najít centrem z pravé strany spoluhráče, ale míč zachytila obrana.

86
    Borussia Mönchengladbach se opět dostala k míči, ale bohužel ke konci utkání nevidíme žádné šance.

85
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Cedric Teuchert, přichází Leon Dajaku.