Bologna – AC Milán 1:2 (kon.) | Sampdoria – Juventus 0:2 (kon.) | Inter – Benevento 4:0 (kon.)
Inter Milán
4:0 (1:0)
Benevento Calcio
Sobota 30.01.2021, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:38:54)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 5:0. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:14.

Je konec. Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc, jelikož neměl proč, neboť Inter rozdrtil Benevento 4:0. Domácí vstoupili do utkání velice aktivně a už v 7. minutě šli do vedení, když si nakonec vstřelil vlastní branku Riccardo Improta. Ve 35. minutě se Lautaro Martínez dostal do šance, ale ta skončila pouze vedle brány. Více toho k vidění nebylo. Do druhé půle domácí vstoupili velmi aktivně a už ve 48. minutě dal Martínez gól, který ale díky ofsajdu neplatil. V 57. minutě už to tam ale Martínezovi padlo podle pravidel a poslal Inter do dvoubrankového vedení. V 66. minutě se trefil Hakimí, ale rovněž z ofsajdu. O minutu později to ale bylo 3:0 po gólu Lukakua. V 78. minutě se podruhé trefil Lukaku.
    Inter zvítězil nad Beneventem 4:0.

90

89
    Domácí mužstvo má nadále velký tlak do šestnáctky soupeře, ale zatím z toho pátá branka nebyla.

87
    Stefano Sensi se snažil dostat míč do vápna, ale jeho přihrávku zachytila obrana soupeře.

85
    Centr z rohového kopu vyboxoval brankář Lorenzo Montipò do bezpečí, ale Inter pokračuje ve velkém nátlaku.

84
    Posléze se Christian Eriksen dostal ke střele zpoza vápna, ovšem jeho pokus skončil v moci brankáře Lorenza Montipa.

83
    Hostující obránce si málem srazil nákop soupeře, ale míč skončil vedle brány a následuje rohový kop.

82
    Andrea Pinamonti se krátce po vstupu na hrací plochu okamžitě dostal ke hlavičce, ale ta skončila v moci gólmana.

81
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Stefano Sensi.
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Andrea Pinamonti.

80
    Míč nyní skončil jen v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Inter.
    78. Romelu LUKAKU - 4:0

78
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A je to už 4:0 pro domácí mužstvo! Alexis Sánchez ráznou přihrávkou našel ve vápně ROMELA LUKAKUA, který si levačkou zpracoval míč a posléze pravou zakončil razantně k levé tyči a připisuje si druhou branku. Asistence: Alexis Sánchez.

77
    Inter drží míč na své polovině a nikam ani příliš nespěchá.

76
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Roberto Insigne.

74
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Alexis Sánchez.
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Stefan de Vrij.

Michal Raška

Branky: 7. Improta (vla.), 57. Lautaro Martínez (Gagliardini), 67. R. Lukaku (Lautaro Martínez), 78. R. Lukaku (Alexis Sánchez)

Karty:   28. Caldirola (BNT), 32. Depaoli (BNT)

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar (74. de Vrij), Ranocchia, Bastoni – Hakimí, Barella (64. Arturo Vidal), Gagliardini (81. Sensi), Eriksen, Perišić – Lautaro Martínez (74. Alexis Sánchez), R. Lukaku (81. Pinamonti).
    Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Darmian, Brozović, de Vrij, Kolarov, Pinamonti, Alexis Sánchez, Sensi, Young, Arturo Vidal.

Benevento Calcio: Montipò – Caldirola (60. Pastina), Glik, Barba – Depaoli, Ionita (70. Tello), Viola (C) (60. Schiattarella), P. Hetemaj, Improta (70. Foulon) – Lapadula, Caprari (76. R. Insigne).
    Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Basit, Bryan Dabo, Di Serio, Falqué, R. Insigne, Foulon, Pastina, Masella, Schiattarella, Tello.

Rozhodčí: Pasqua – Longo, Raspollini