Philadelphia – Boston 1:2 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Florida – Nashville 2:1 (kon.)
Anaheim – San Jose 4:5 (0:2 po s.n.) | Vegas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 1:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 1:3 (kon.)
Florida Panthers
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Nashville Predators
Sobota 06.02.2021, 01:08 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:52
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., sekání).

38:20
    Rozhodčí nakonec prokázali velký nadhled a udělují jak Nicku Cousinsovi (NSH), tak i Jonathanovi Huberdeau (FLA) jenom dvě trestné minuty za hrubost. Hraje se tak 4 na 4.

16:21
    V závěru první třetiny dostanou domácí ještě jednu možnost na srovnání. Za faul v útočném pásmu dostává dvě minuty Mathieu Olivier (NSH), který se dopustil krosčeku na rozjetém Vinostrozovi.

07:23
    Po komerční přestávce se rozehraje první přesilovka, a tu dostane Florida. Mark Borowiecki (NSH) si v rohu vlastního pásma pomohl v souboji stažením Wennberga za ruku k ledu a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 26. Barkov (Verhaeghe, Tippett), 36. Verhaeghe (Barkov, Weegar) – 5. Sissons (Josi, Ellis)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Weegar, Ekblad (A), Nutivaara, Strälman, Yandle, Gudas – Verhaeghe, Barkov (C), Duclair – Huberdeau, Wennberg, Hörnqvist (A) – Vatrano, Luostarinen, Tippett – Acciari, Lammikko, Hinostroza.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Borowiecki, Benning – F. Forsberg, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Järnkrok, Arvidsson – Cousins, Haula, Tolvanen – Trenin, Sissons, Olivier.

Rozhodčí: O'Rourke (CAN), Hanson (CAN) – Murray (CAN), Flemington (CAN)

Diváci: 3 977