Brest – Bordeaux 2:1 (kon.) | Montpellier – Dijon 4:2 (kon.) | Nice – Angers 3:0 (kon.)
Nîmes – Monaco 3:4 (kon.) | Saint-Étienne – Méty 1:0 (kon.) | Nantes – Lille 0:2 (kon.)
Marseille – PSG 0:2 (kon.)
Montpellier HSC
4:2 (0:1)
Dijon FCO
Neděle 07.02.2021, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:53:42)
    Domácí celek to nakonec zvládl a po skvělém druhém poločase, ve kterém vstřelil čtyři branky, vyhrál 4:2.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:14.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec zvládl lépe domácí Montpellier, který byl mírným favoritem. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce. Po prvním poločase totiž Dijon vedl 1:0, když se trefil Sennou Coulibaly. Jenže ve druhém poločase domácí zabrali a během patnácti minut vstřelili tři branky. Poté byl vyloučen faulující Sennou Coulibaly a bylo jasné, že to domácí již zvládnou. Přesto hosté ještě duel zdramatizovali, když v 88. minutě proměnil pokutový kop Moussa Konaté. Poslední slovo ale měl Petar Škuletić, který v nastaveném čase pečetil vítězství Montpellieru.

90+5

90+5
    Ještě jedna velká šance domácích! Po hlavičce Škuletiče ale předvedl fantastický zákrok Anthony Racioppil, který tak zabránil další brance!

90+3
    Utkání se už pouze dohrává, je jasné, že domácí celek získá všechny tři body.
    90+1. Petar ŠKULETIĆ - 4:2

90+1
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Po centru se ve vápně k míči nakonec dostal střídající PETAR ŠKULETIĆ, který ho poslal do poloprázdné branky, 4:2!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. Moussa KONATÉ - 3:2

89
    Dijon právě vstřelil branku!
    K míči se postavil MOUSSA KONATÉ, který nezaváhal, snížil na rozdíl jedné branky a je jasné, že konec utkání bude ještě hodně zajímavý.

88
    Žlutou kartu dostává Damien Le Tallec (Montpellier HSC).
    88. Penaltový zákrok

88
    Po faulu je tu pokutový kop pro Dijon!

86
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Moussa Konaté.

85
    Nyní se do zakončení z hranice velkého vápna dostal Mama Baldé, ale trefil opět dobře postaveného Hiltona.

83
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Petar Škuletić.

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Arnaud Souquet, přichází Joris Chotard.

Jakub Kopřiva

Branky: 49. Laborde, 56. Laborde (Mollet), 61. Savanier, 90+1. Škuletić – 6. Coulibaly (Celina), 89. Mou. Konaté (pen.)

Karty:   32. Delort (MON), 39. Mollet (MON), 88. Le Tallec (MON) – 28. M. Baldé (DIJ), 44. Coulibaly (DIJ)   70. Coulibaly (DIJ)

Montpellier HSC: Omlin – Souquet (82. Chotard), Hilton, Congré, Ristić – Savanier, Ferri (57. Sambia), Mollet (68. Le Tallec) – Mavididi (83. Škuletić), Laborde, Delort (68. Wahi).
    Náhradníci: Carvalho – Cozza, Wahi, Vidal, Dolly, Chotard, Le Tallec, Sambia, Škuletić.

Dijon FCO: Racioppi – Boey, Écuélé Manga, Coulibaly, Muzinga – Lautoa, Ndong (63. Chafik) – Dina Ebimbe, Chouiar (63. Sammaritano), Celina (63. Dobre) – M. Baldé (86. Mou. Konaté).
    Náhradníci: Allagbé – Chafik, Sammaritano, Pape Diop, Dobre, Chala, Panzo, Marié, Mou. Konaté.

Rozhodčí: Schneider – Lombard, Pasqualotti