Tottenham – West Brom 2:0 (kon.) | Wolverhampton – Leicester 0:0 (kon.) | Liverpool – Manchester City 1:4 (kon.)
Sheffield Utd. – Chelsea 1:2 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:0 (0:0)
Leicester City
Neděle 07.02.2021, 15:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 23. kolo

To už je z utkání Wolverhamptonu s Leicesterem vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (16:56:12)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:15.

Tři nastavené minuty uplynuly a zápas třiadvacátého kola Premier League končí. Wolverhampton se s Leicesterem rozchází nerozhodně 0:0.

Úvodní poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Ani jeden z týmů se nemohl dostat do souvislejšího tlaku. Ve dvanácté minutě mohl otevřít skóre po prodlouženém rohovém kopu Rúben Neves, ale z nadějné pozice trestuhodně minul branku. O několik minut později se ocitl v brankové příležitosti i Adama Traoré, ale jeho pokus srazil ve skluzu James Justin mimo branku.

Ani změna stran zlepšení v ofenzivě nepřinesla. Patnáct minut před koncem mohl otevřít skóre po nahrávce od Justina Harvey Barnes, ale soupeře před sebou neprostřelil. Největší šance zápasu přišla v 79. minutě, kdy střídající Fábio Silva nevyužil stoprocentní příležitost sám proti Schmeichelovi.

90+3

90+2
    Po faulu na Dendonckera rozehrával standardní situaci Maddison. Přišla přihrávka ke zcela volnému Tielemansovi, ale ten zcela minul balon.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Barnes sice předvedl kvalitní zpracování těžké přihrávky, následně ale nedokázal přejít v postupu do vápna připraveného Semeda.

89
    Choudhury neměl komu posunout míč, ani jeden ze spoluhráčů nebyl v pohybu a tak musel zvolit přihrávku zpět ke stoperům.

88
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Morgan Gibbs-White.

88
    Po Netově přihrávce byl v pohybu opět Adama Traoré. Kličkou si ale na Justina nepřišel a poté už přišel obranný odkop.

87
    Pereirův průnik do pokutového území byl zastaven Hoeverem. Leicester ještě mohl pokračovat autovým vhazováním, ale to už byla obrana Wolves připravena.

86
    Choudhury se skvěle vrátil s Traorém a čistým skluzem mu vypíchl míč od kopaček. Následně přichází taktický faul Kilmana ve středovém kruhu.

85
    Ani jeden z týmů se nemůže prosadit k závěrečnému tlaku. Neves zkoušel najít Traorého, ale obrana Leicesteru i nadále funguje výborně.

84
    Už už to vypadalo, že by mohl zpoza vápna vystřelit Vardy. Než si ale balon srovnal ke střele, tak u něj byl Kilman. Následně vystřelil Albrighton, ale jeho pokusu chyběla přesnost.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Na branku i nadále čekáme.

82
    Útočným faulem se provinil také Adama Traoré. V souboji s Justinem si tentokrát pomohl až příliš zřetelně levou rukou.

81
    Pereira neměl dlouhé sekundy komu vhodit míč. Nakonec chtěl najít Vardyho, ale toho si pohlídal Max Kilman.