Real Sociedad – Cádiz 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 1:1 (kon.) | Osasuna – Eibar 2:1 (kon.)
Real Betis – Barcelona 2:3 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (1:0)
Valencia CF
Neděle 07.02.2021, 16:15 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga • 22. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek nedělního večera. (18:13:20)

Fauly: 10:8

Zápas je u konce, Bilbao nakonec na domácím hřišti jen remizovalo s Valencií 1:1. Domácí neměli v prvním poločase ani jednu střelu, a to ať už na branku, nebo i vedle. Do vedení se však dostali ve 43. minutě, poté co si centr Morcilla do vlastní sítě srazil obránce Valencie Hugo Guillamón. Hosté byli jinak většinu první půle aktivnější. Ve druhém poločase už se hrála o něco otevřenější partie, a to hlavně od 66. minuty, kdy se podařilo hlavou z rohového kopu vyrovnat Ferro Gabrielu Paulistovi . Vzápětí mohl hosty do vedení poslat střídající Musah, ale svou šanci nevyužil. Skóre se už poté až do závěrečného hvizdu nezměnilo.

90+4

90+3
    Pokusili se o to domácí, ale po centru Berenguera z levé strany se do zakončení Unai López ani Iñaki Williams nedostali.

90+2
    Nastavený čase se zatím odehrává výhradně ve středu hrací plochy, uvidíme, jestli si ještě někdo dokáže vypracovat šanci.

90+1
    Vesga nepříjemně nakopl Gómeze, který chvíli zůstával ležet na zemi, nyní už je ale zase v pořádku.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Hosté měli k dispozici zajímavou standardní situaci, šanci na vítězný gól ale nevyužili. Exekuci si vzal na starosti Maxi Gómez, ale branku přestřelil.

90
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Alex Blanco.

88
    Domácí se ubránili rohovému kopu a okamžitě se zase vydali dopředu. Na centr z pravé strany si naskakoval Mikel Vesga, ale branku hlavou minul.

87
    Rozhodčí ještě komunikoval s kolegou u systému VAR a řešila se případná ruka Núñeze. Penalta z toho ale není.

86
    Centr Correiy z pravé strany nikoho nenašel, ve vzduchu byl nejvýš Unai Núñez. Následná dorážka Uroše Račiće byla přizvednuta nad branku.

84
    Zpoza šestnáctky se pokusil o střelu Mikel Vesga, jeho technická rána však nakonec prolétla nad břevnem Valencie.

83
    Bilbao v posledních minutách vládne držení míče, Valencia je hodně zatažená a říká si o problémy.

81
    Álex Berenguer se k centru z levé strany nedostal a hosté pak okamžitě razantně odkopli míč.

79
    Carlos Soler chytil oběma rukama zezadu Unaie Lópeze a po zásluze dostává žlutou kartu.

79
    Jaume Doménech nyní uplatnil výborné čtení hry, včas vyběhl z branky a zastavil tím nadějnou akci domácích.