Real Sociedad – Cádiz 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 1:1 (kon.) | Osasuna – Eibar 2:1 (kon.)
Real Betis – Barcelona 2:3 (kon.)
Real Betis
2:3 (1:0)
FC Barcelona
Neděle 07.02.2021, 21:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 22. kolo

Barcelona se dnešní výhrou vrátila na druhé místo o skóre před Real Madrid, Atlético ale má v čele stále obrovský náskok sedmi bodů se dvěma zápasy k dobru. Betis zůstává sedmý, na šestý Real Sociedad aktuálně ztrácí pět bodů. (22:59:40)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 21:7.

Barcelona v dramatickém utkání vítězí na Betisu 3:2, když otočila zápas z poločasových 0:1. Přispěl k tomu hlavně Lionel Messi, jenž se zapojil do hry až v 57. minutě a hned za dvě minuty sám vyrovnal. Barcelona se pak šťastně dostala do vedení díky vlastní brance Víctora Ruize, ten pak na opačné straně vyrovnal po standardní situaci 2:2, v závěru zápasu ale po Messiho akci rozhodl o barcelonském vítězství Trincao.

90+3

90+3
    Barcelona bude rozehrávat volný kop ze své poloviny, utkání se blíží ke svému závěru.

90+2
    Nastavený čas už se přesunul do své druhé poloviny, brankář ter Stegen rozehrává od své branky.

90+1
    Rozhodčí Carlos Del Cerro oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

89
    Po odrazu míče do zámezí vhazuje Mingueza, Barcelona má míč pod kontrolou.

87
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Barcelona se v závěru vrací do vedení! Messiho oblouček do pokutového území domácí odrazili jen k FRANCISCU TRINCAOVI, jenž parádní ránou o břevno skóroval!

86
    Na střelecké pokusy je to 8:9, na bránu 5:3.

84
    Loren dostal kolmici za hostující obranu, tváří v tvář ter Stegenovi německého brankáře nepřekonal, byl mu ale máván těsný ofsajd.

83
    Po rohovém kopu Betisu se do vzduchu zavěsil Ruiz, jeho hlavičku výborným zákrokem vyráží brankář ter Stegen.

83
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Sergio Canales.

82
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Loren.

80
    Z následného rohového kopu Betis nedokázal nijak zahrozit.

79
    Messiho střela z volného kopu je sražena na rohový kop.

78
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Samuel Umtiti.

77
    Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Real Betis).

77
    Lionel Mesi byl faulován v blízkosti pokutového území, následovat bude velmi nebezpečná standardní situace pro Barcelonu.

Tomáš Kohlmann

Branky: 38. Iglesias (Emerson), 75. V. Ruiz (Fékir) – 59. Messi (O. Dembèlé), 68. V. Ruiz (vla.), 87. Trincão

Karty:   77. V. Ruiz (RBE) – 47. F. de Jong (BAR), 65. O. Dembèlé (BAR)

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, V. Ruiz, Moreno – Akouokou, Guardado (C) – García, Fékir (83. Canales), Juanmi – Iglesias (82. Loren).
    Náhradníci: Rebollo – W. Carvalho, Canales, Joaquín, Montoya, Miranda, Loren, Rodri, G. Rodríguez, Tello, Sidnei, Fekir.

FC Barcelona: ter Stegen – Mingueza, R. Araújo (12. F. de Jong), Lenglet, Alba – Pjanić (57. Trincão), S. Busquets (C) (78. Umtiti), Puig (57. Messi) – Griezmann, Braithwaite (46. Pedri), O. Dembèlé.
    Náhradníci: Neto – Comas Freixas, F. de Jong, Dest, Messi, Firpo, Fernandes, Pedri, Umtiti, Trincão.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, García