Ulsan – ad-Duhajl 1:3 (kon.) | Palmeiras – Tigres 0:1 (kon.)
SE Palmeiras
0:1 (0:0)
Tigres UANL
Neděle 07.02.2021, 19:00 • Education City Stadium, Al Rayyan • Mistrovství světa klubů • Semifinále

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek nedělního dne a těším se při čtvrtečním finále, které bude samozřejmě hodně zajímavé. Hezký večer! (21:02:08)
    Mexický celek poslal do finále zkušený střelec Gignac, který nastřílel všechny branky Tigres na tomto turnaji!

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 12:13.

Je dobojováno! Úvodní semifinále zvládl lépe mexický celek Tigres, který porazila brazilské Palmeiras 1:0 a postoupil tedy do finále Mistrovství světa klubů, kde vyzve vítěze zítřejšího zápasu Bayern Mnichov – Al Ahly, kde je jasným favoritem samozřejmě Bayern Mnichov. Ale zpět k dnešnímu utkání. Mexický celek byl od začátku aktivnější a vytvářel si brankové příležitosti. V prvním poločase měl tři obrovské šance, ale všechny zlikvidoval skvělý Weverton. Ve druhém poločase byl Tigres také aktivnější a zaslouženě se dočkal vedoucí branky, když v 54. minutě proměnil penaltu zkušená Gignac! Ve zbytku zápasu se už mexický celek nikam nehnal a více ze hry mělo Palmeiras, které ovšem směrem dopředu nevymyslelo nic a vyrovnat nedokázalo. Tigres tedy vyhrálo 1:0 a postoupilo do velkého finále, které je na programu ve čtvrtek!

90+7

90+7
    A pozor, protože po zblokované střele skončil míč těsně vedle branky mexického celku! Z následného rohu ale nic nebylo a víc se už zřejmě nestane!

90+6
    Palmeiras rozjíždí zřejmě poslední útok v tomto utkání, tak uvidíme, co z něho bude...

90+4
    Snažení brazilského celku skončilo útočným faulem na brankáře Guzmana.

90+3
    Brazilský celek samozřejmě vsadil vše na útočnou kartu, ale nedaří se mu, ale vůbec. Tigres brání těsné vedení.

90+2
    Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází Aquino, přichází Sierra.

90+1
    Rozhodčí přidal šest minut!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Závěrečný tlak brazilského celku se zatím nekoná. Tigres skvěle brání a soupeře nepouští do zakončení. Vypadá to, že do velkého finále postoupí tým z Mexika!

87
    Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází L. Quinones, přichází Fulgencio.

86
    Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází Duenas, přichází Meza.

84
    Za zdržování hry vyfasoval žlutou kartu Guzman, brankář vedoucího Tigres.

82
    Brankář mexického celku byl ošetřován, poté zahrávalo Palmeiras rohový kop, ale ani z něj se nic neurodilo a Tigres tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.