Olomouc – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 5:3 (kon.)
Třinec – Plzeň 3:2 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.) | Liberec – Sparta 2:5 (kon.)

59:08
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Necelou minutu před koncem třetí třetiny snižují hosté na rozdíl dvou branek, Voženílek si objel vítkovickou branku, ale nepodařilo se mu dostat puk do klece, odražený puk však z druhé strany umístil MIROSLAV HOLEC – 5:3. Asistence: Daniel Voženílek, Vít Jonák.
    46:59 Miroslav HOLEC - 5:2

46:59
    Tak to byla krátká přesilovka, Doležal vjel do pásma podél mantinelu, jeho střílenou přihrávku umístil za Svobodu MIROSLAV HOLEC – 5:2. Asistence: Zdeněk Doležal.
    35:48 Robert ČERNÝ - 5:1

35:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovický tým přetavil svou herní pohodu do další branku, Dej poslal puk do kruhu na zapomenutého ROBERTA ČERNÉHO, který propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal puk do protilehlého růžku – 5:1. Asistence: Rastislav Dej.
    30:06 Rastislav DEJ - 4:1

30:06
    Přesně po dvou minutách hry zvyšují domácí znovu, Gewiese nabil do středu RASTISLAVU DEJOVI, který z pozice klečícího střelce poslal puk mezi betony přesouvajícího se Čiliaka – 4:1. Asistence: Petr Gewiese.
    28:06 Lukáš KRENŽELOK - 3:1

28:06
    Lakatoš našel mezi kruhy LUKÁŠE KRENŽELOKA, který nenápadnou střelou zvyšuje na 3:1. Asistence: Dominik Lakatoš.
    24:15 Josef MIKYSKA - 2:1

24:15
    Domácí přece jen využívají přesilovku, vítkovičtí vjeli do pásma, Svačina našel nalevo zcela volného JOSEFA MIKYSKU, který posílá puk do horní části branky – 2:1. Asistence: Vladimír Svačina.
    11:32 Daniel VOŽENÍLEK - 1:1

11:32
    Je vyrovnáno!! Hosté vystartovali do pásma, DANIEL VOŽENÍLEK před brankou předvedl stahovačku a poslal puk za Svobodu – 1:1. Bez asistence.
    01:25 Marek KALUS - 1:0

01:25
    Vítkovičtí rychle otevírají skóre, MAREK KALUS si najel po pravém křídle až do kruhu a překvapil Čiliaka střelou mezi betony – 1:0. Asistence: Patrik Koch.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 2. M. Kalus (Koch), 25. J. Mikyska (Svačina), 29. L. Krenželok (Lakatoš), 31. Dej (Gewiese), 36. R. Černý (Dej) – 12. D. Voženílek, 47. Holec (Z. Doležal), 60. Holec (D. Voženílek, Jonák)

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Galvinš, Gewiese, Pyrochta, L. Kovář, Koch, R. Černý, L. Doudera – L. Krenželok (C), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, J. Mikyska, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Dej, Schleiss.
    Banes Motor České Budějovice: Čiliak (Strmeň) – Vydarený (C), Plášil, Štencel, Slováček, Lytvynov, Kubíček – Beránek, Toman, P. Novák – Jonák, D. Voženílek, Holec – Karabáček, R. Přikryl, Z. Doležal – M. Novák (A), Gilbert, Alderson – Ville.

Rozhodčí: Šír, Úlehla – Lučan, Kis