Přerov – Frýdek-M. 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 3:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 3:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 3:0 (kon.) | Kolín – Slavia 2:5 (kon.)
Kladno – Prostějov 4:2 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Sokolov – Kadaň 10:0 (kon.)
Rytíři Kladno
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 17.02.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 28. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (20:21:43)

Kladno výborně odstartovalo začátek zápasu a během prvních osmi minut dalo hned tři góly. Do druhé třetiny si Prostějov přenesl dlouhou přesilovou hru, která jim vlila do žil sebevědomí a dlouho držel tempo zápasu. Ve druhé třetině tak využili Prostějovští svůj tlak a upravili skóre na 3:1 zásluhou Matěje Nováka. Třetí třetina přinesla rychlý hokej plný dobrých šancí. První se prosadili hosté a Ondřej Machala dal svůj druhý gól v zápase. V 56. minutě ale v oslabení ujel kladenský Ondřej Machala, který dal gól na konečných 4:2.

Pitule zůstal ležet na ledě.
    55:36 Ondřej MACHALA - 4:2

55:36
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno dává gól v oslabení! ONDŘEJ MACHALA ujel sám na brankáře, kterého si rozhýbal a dává gól v oslabení. Asistence: Luc Snuggerud.

54:49
    Kladno vyhrává vhazování.

54:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., podrážení).

54:05
    Prostějov se nemůže dostat do útočných pozic.

53:39
    Kladno se osvobozuje.

52:41
    Suchánek si klekl do střely hostujícího hráče.

52:20
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jaromír Jágr – 2 min., podrážení).

49:30
    Další skvělé šance Kladna, které se žene za dalším gólem, ale ani tentokrát z toho branka nebyla.

49:05
    Kladno teď bylo dvakrát ve velké šanci. Ale Kubík ani Plekanec další gól Rytířů nepřidali.

48:20
    Hlava zkoušel z otočky překvapit Wolfa, ale minul klec.

47:10
    Prostějov zůstal po gólu při chuti a Kladno skoro k ničemu nepouští.
    44:31 Matěj NOVÁK - 3:2

44:31
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Využitá přesilovka! MATĚJ NOVÁK zpoza branky vyjel a trefuje přesně do levého růžku. Asistence: Kryštof Ouřada, Petr Chlán.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 1. Guman (Jágr, Frye), 4. Plekanec (Kubík, Jágr), 8. Melka (Račuk, Marosz), 56. Machala (Snuggerud) – 27. M. Novák (Žálčík, T. Kaut), 45. M. Novák (Ouřada, Chlán)

Rytíři Kladno: Košarišťan – Frye, Mikliš, S. Zacharčuk, Snuggerud, Kehar (A), Suchánek, Zajíc – Kubík, Plekanec (C), Jágr – Guman, Marosz, Račuk (A) – Hlava, Pitule, Melka – Hajný, Filip, Machala.
    LHK Jestřábi Prostějov: Wolf – Matyáš, Hrdinka, Drtil, Piegl, Staněk, P. Krejčí, Kellner – Mrázek (A), Bartoš, Gago (A) – Žálčík (C), T. Kaut, M. Novák – Ouřada, Chlán, Hrníčko – Podlaha, Vachutka, T. Jandus.

Rozhodčí: Valenta, Šindel – Jindra, Bělohlav