Ústí n/L – Vrchlabí 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:1 (po pr.)
Třebíč – Šumperk 5:1 (kon.) | Sokolov – Kolín 4:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Vsetín 3:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 6:0 (kon.)
AZ Havířov
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 20.02.2021, 16:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek vše a u příštího zápasu zase na počtenou! (18:52:00)

Ve třetí třetině mohli strhnout zápas na svou stranu oba týmy, ale ani jeden z nich své šance proměnit nedokázal. Rozhodující branka utkání tak padla až v prodloužení, kdy se parádní individuální akcí prosadil Mrva. AZ tak dneska bere další body a stále ještě žije jejich šance zahrát si předkolo play off.

63:46 Jakub MRVA - 2:1

63:46
    Havířov právě vstřelil branku!
    JAKUB MRVA šel sám do pásma proti trojici protihráčů, po křídle objel obránce a skvěle zakončil bekhendem pod horní tyčku. Asistence Alex Rašner a Ondřej Procházka.

63:24
    Rašner zaváží puk do útočné třetiny.

62:57
    Slavíkovu střelu blokuje Doktor. Vhazuje se po pravici Stezky.

62:30
    Slavíkova střela šla mimo a vyhání Porubu z pásma.

62:19
    Jáchym se zjevil v obrovské šanci, ale ani nadvakrát zblízka Stezku nepřekonal. Ten předvedl famózní zákroky

61:56
    Poruba opět drží puk. Kozák pálil mimo.

61:34
    Nápor Poruby se pozastavuje po ztečované střele do ochranné sítě.

61:10
    Szathmáryho střela byla zblokována Marunou, ale AZet nedokázal vyhodit.

60:40
    Hosté vyhráli důležité vhazování a kombinují.

Oddechový čas pro hosty.

60:37
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Antonín Bořuta – 2 min., podrážení). Rozhodčí se po dlouhé debatě nakonec shodli, že Bořuta vyloučen bude

60:10
    Vhazování vyhráli domácí a Prokeš se rozjel do útočného pásma.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, takže utkání půjde za malou chvíli do prodloužení.

Jakub Piskoř

Branky a nahrávky: 32. O. Procházka (TS), 64. Mrva (Rašner, O. Procházka) – 29. Korkiakoski (T. Jáchym, Szathmáry)

AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Chroboček, Rašner, Kachyňa, Bořuta (A), Mrowiec, R. Havel, Kočí – Rudovský, Prokeš, R. Szturc – Doktor, F. Seman (A), O. Procházka – Mrva, Maruna (C), Cihlář – Petriska, Kořenek, Becher.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Slavík, T. Voráček, Kozák (A), Urbanec, Žovinec, Szathmáry – Kanko, Klíma, Špaček – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Sikora (C), Hudeček, Pořízek – Endál (A), Raška I, Žolobov – Häring.

Rozhodčí: Dědek, Šudoma – V. Hanzlík, Měkýš