L. Mikuláš – Bardejov 1:1 (kon.) | Podbrezová – Petržalka 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Dubnica 1:0 (kon.)
Skalica – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.) | Poprad – Šamorín 1:3 (kon.) | Púchov – FC Košice 0:1 (kon.)
MŠK Púchov
0:1 (0:0)
FC Košice
sk Sobota 20.02.2021, 13:30 • Futbalový štadión Žilina - Strážov - UT • MONACObet liga

Púchovčania mali polhodinovú presilovku k dobru po vylúčení Kamila Karaša, no sami počas nej inkasovali z hlavy košického debutanta Mareka Václava.

Východniari šli viac po výhre a tak aj zaslúžene berú tri body, hoci musíme konštatovať, že to vôbec nebol zápas plný šancí. (15:24:59)

90+3

90+3
    Možno by to bol aj ofsajd, ale hlavný rozhodca píska útočný faul. Kira mal tak či tak loptu pod kontrolou.

90+2
    Za odkopnutie lopty za postrannú čiaru vidí žltú kartu Nikola Ristovski.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Krčmarević zostal ležať na zemi, Púchovčania ďalej hrali. Napriek tomu lopta len tak presvišťala za bránu Kiru, ktorý sa neponáhľa s výkopom.
    89. Štefanec (PUC), Kira (VSS)
    Zdroj: youtube.com – MSKPuchov TV

89
    Pôvodný center odvrátený, ale prišiel ďalší a Šimon Štefanec za krátky čas nedokázal prelobovať Pilného! Toto je dosť možno najväčšia šanca duelu pre domácich!

88
    Až teraz asi prichádza záverečný tlak. Ďalšia z množstva štandardných situácií pre MŠK.

87
    Práve Pavúk faulovaný na ofenzívnej polovici. Menej ako štyri minúty do konca, lopta ďaleko od košickej brány.

86
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Erik Pačinda, prichádza František Pavúk. Pavúk zároveň preberá kapitánsku pásku.

85
    Ani z tohto mráčika nezaprší. Pred Kirom zapracovala na jednotku defenzíva na čele s Kirom, hostia budú poslednýkrát striedať.

83
    Kira s pokojom Angličana drží loptu po nepresnom nákope súpera. Dvadsať minút hrajú Púchovčania presilovku, no vôbec to tak nevyzerá.

82
    Komazec ľavačkou k pravej žrdi. Strela nebola dvakrát razantná, aj preto ju domáci gólman prikryl.

81
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Slavomír Kapusniak, prichádza Matej Loduha.
    80. Marek VÁCLAV - 0:1

80
    Tím FC Košice dal gól!
    Debutant v drese Košíc skóruje! Pačindov center zo štandardky bol predĺžený na zadnú žrď, kde ho späť do ohňa vrátil jeden z Košičanov. Po lopte sa naťahoval brankár Pilný, no ako prvý bol pri nej vo výskoku MAREK VÁCLAV, ktorý hlavou otvára skóre!