Montpellier – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Dijon 2:1 (kon.) | Nice – Méty 1:2 (kon.)
Nîmes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Monaco 0:2 (kon.)
Paris Saint-Germain
0:2 (0:1)
AS Monaco
Neděle 21.02.2021, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:56:49)

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.

Je konec! V dnešním utkání trochu překvapivě vítězí hostující celek, který stáhne náskok PSG na pouhé dva body! Nakonec jsme v tomto duelu viděli dvě branky, po jedné v každém poločase. V tom druhém se trefil Guillermo Maripán, jenž získal míč na hranici vápna a jeho přízemní střela zapadla přesně k zadní tyči. PSG toho směrem dopředu moc nevymyslelo, a tak musí všechny body odevzdat.

90+5

90+3
    Pařížané ještě byli v tlaku, ale je pískáno. Kylian Mbappé si počínal hodně neobratně v souboji, když trochu nafackoval soupeři. Za to vidí také žlutou kartu.

90+2
    A nám už běží druhá nastavená minutka. Kylian Mbappé hlavičkou nahrával, ale poslal ji moc prudce, a tak byl první u míče Benjamin Lecomte.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut!

90
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Fodé Ballo-Touré.

89
    Jeden z host ukázal dobré čtení hry, když vypíchl přihrávku přes šíři hřiště. Posunul však balón jen o kousek dále a domácí fotbalisté zůstávají u míče.

88
    Monaco hraje poslední momenty jinak hodně zkušeně a mělo k dispozici rohový kop. Z něj sice nijak nezahrozilo, ovšem ušetřilo několik cenných sekund.

87
    Alexandr Golovin ale nyní klidně mohl vidět za simulování žlutou kartu... Nikdo se ho ani nedotkl, když upadl s řevem na zem a ještě se držel za záda.

86
    Hlavní rozhodčí má dnešní duel pevně v rukách a nechce dovolit žádné diskuze. To se ukázalo i nyní, když domácí chtěli roh, ale sudí byl neoblomný.

85
    A do konce duelu nám chybí posledních pět minut a nějaké to nastavení! PSG tlačí svého soupeře, ovšem nemůže se dočkat kýženého srovnání.

84
    Danilo Pereira měl na pravé straně celkem hodně prostoru, a tak zkusil vypálit ze strany vápna. Střela mu však nesedla a míč skončil mimo bránu.

83
    Pařížané navíc nyní přišli o balón a hosté zkusili rozjet akci dlouhým pasem na pravou stanu. Ten úspěšný nebyl, a tak domácí mohou rozjet další atak.

82
    Držení míče: 72% – 28%!

81
    A do konce základní hrací doby nám zbývá posledních deset minut, dokáží ještě domácí zdramatizovat dnešní duel? Nebo si hosté dojdou pro tři body?

80
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Djibril Sidibé.

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Alexandr Golovin.