Montpellier – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Dijon 2:1 (kon.) | Nice – Méty 1:2 (kon.)
Nîmes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Monaco 0:2 (kon.)
RC Štrasburk
0:0 (0:0)
Angers SCO
Neděle 21.02.2021, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Domácí celek byl v tomto zápase papírovým favoritem, ale svou roli neproměnil. Ani jeden tým se prosadit nedokázal, a tak po utkání platí bezbranková remíza. Mnoho fotbalové krásy tento mač nenabídl. (16:53:20)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:9.

90+3

90+2
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Mahamé Siby.

90+1
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky, Ejdži Kawašima (Štrasburk) uvede míč do hry podle všeho dlouhým výkopem.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Momentálně to vypadá, že se týmy rozejdou po remízovém zápase, na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

88
    Paul Bernardoni (Angers) bude vykopávat od své branky a nutno poznamenat, že nikam nespěchá.

88
    Anthony Caci (Štrasburk) vedl zajímavou domácí akci, míč se rychle dostal před branku soupeře, ale nikdo vypálit přesněji nedokázal.

86
    Po pěkné akci se snesl centr před branku Štrasburku, ale obrana domácích si dokázala poměrně snadno poradit.

85
    Nyní se souboje o míč odehrávali spíše na polovině hrací plochy, čas ubíhá a gólové šance k viděn nejsou.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Mathias Pereira Lage.

82
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Sanjin Prcić.

82
    Domácí rychle otočili směr hry, na polovině soupeře vybojovali volný kop, ale rána byla zblokovaná.

81
    Rychlé přenesení hry, Habib Diallo (Štrasburk) a Adrien Thomasson vedl akci, kterou domácí Štrasburk nedokázal přetavit v zakončení.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Hosté budou nyní rozehrávat volný kop na polovině soupeře. Cente se snesl před branku, ale obrana si poradila.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Pierrick Capelle.

78
    Pomalu, ale jistě, se dostáváme do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí celek je favoritem, ale stále platí bezbrankový stav.