Sparta – Litvínov 2:4 (kon.)
HC Sparta Praha
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 25.02.2021, 18:00 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • Tipsport extraliga • 48. kolo

54:37
    Po konci komerční pauzy uvidíme domácí přesilovku, za podrážení je vykázán Viktor Hübl (LIT).

52:58
    Obrovská šance pro domácí! Za hákování Uvise Balinskise (LIT) je nařízeno trestné střílení!

48:34
    Sparťané mají šanci jedenáct a půl minuty před koncem snížit, Martin Hanzl (LIT) je trestán za hákování.

27:23
    A pozor, Sparta bude hrát dvě minuty dlouhé oslabení pět na tři! David Němeček je vyloučen za krosček a Vladimír Sobotka dostává za vražení na hrazení krom dvou minut též desetiminutový osobní trest. Pár hříšníků tak na trestnou doprovází ještě útočník čtvrté formace Ladislav Zikmund.

18:55
    Závěr části se ponese ve znamení hostující přesilovky, Jan Buchtele (SPA) je vyloučen za hákování.

14:07
    Pražané si podruhé v utkání vyzkouší přesilovku, za hákování je tentokrát trestán David Štich (LIT).

02:12
    Domácí mají šanci rychle srovnat, za hákování putuje na trestnou lavici Martin Látal (LIT).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Sukeľ (Forman), 52. Zikmund (Jurčina) – 2. Pospíšil (V. Hübl), 14. Jarůšek, 15. Gerhát, 28. Irving (M. Hanzl, P. Zdráhal)

HC Sparta Praha: Machovský (15. Salák) – Tomáš Dvořák, Jurčina (A), Košťálek, Polášek, Němeček, O. Němec, M. Jandus – Rousek, Horák, Řepík (C) – Říčka, Pech (A), Buchtele – Kudrna, Tomášek, Sobotka – Zikmund, Sukeľ, Forman.
    HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Cibulskis, Balinskis, Štich (A), Demel, Ščotka, Irving, Kudla – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Látal, Gerhát, P. Svoboda – Jarůšek, M. Hanzl (A), P. Zdráhal – Zygmunt, Helt, M. Havelka.

Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Gerát, Hynek.