Čeljabinsk – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Kunlun – Barys 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:0 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 1:2 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 0:3 (kon.)
Spartak Moskva – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 25.02.2021, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Československá stopa:

Michal Jordán (CHA) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:48
    Hynek Zohorna (CHA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 17:45 (19:59:20)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 34:31.
    Zblokované střely – 9:4.
    Vyloučení – 7:5.
    Využití přesilovek 0/5 – 2/7.
    Vhazování – 40:26.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Jokeritu, který svého soupeře porazil výsledkem 4:3 po prodloužení Finský celek vstoupil do poslední periody naprosto ukázkově, hned v úvodu se mu povedlo vstřelit třetí branku, což znamenalo první vedení v tomto duelu. Posléze ovšem měl více ze hry Chabarovsk, který si vypracoval několik slibných šancí, přičemž se mu povedlo srovnat krok. Utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém se Jokeritu povedlo využít přesilovou hru a tím pádem zápas ukončit.

62:03 Jordan SCHROEDER - 4:3

62:03
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Domácím se povedlo využít přesilovou hru a v tomto duelu tak vítězí! JORDAN SCHROEDER si totiž sjel na nahrávku k pravému kruhu, kde měl hodně prostoru k zakončení. Svůj střelecký pokus poslal přesně k bližší tyči, Alikin si na kotouč dokázal sáhnout.
    Asistence: Brian O´Neill.

61:35
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikita Kamalov – 2 min., hákování).

61:06
    Do přečíslení se poté dostával hostující Golubev, který to zkoušel nahrávkou pod sebe, jenomže trefil pouze hokejku obětavého protihráče.

60:10
    Úvodní vhazování prodloužení dopadlo lépe pro Jokerit, který se rychle dostal na druhou stranu, kde byl čistě zastaven Schroeder.

60:01

60:00

59:26
    Alikin nyní vůbec nic neviděl, kotouč nakonec prosvištěl těsně nad horní konstrukcí branky.

59:00
    Minuta do konce třetiny.

57:21
    Z protiútoku to na sebe vzal hostující Zaseda, který ještě nabíjel k levému kruhu, kde se nacházel Michasjonok. Jeho rána z jedničky mířila hodně vedle tyče.

56:24
    Znovu tak máme srovnáno, utkání se dost možná dostane do prodloužení. Jokerit nyní ale sevřel svého soupeře a Alikin nemusel po delší době zasahovat.
    55:50 Vladimir BUTUZOV - 3:3

55:50
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Hostující celek nakonec využívá přesilovou hru! VLADIMIR BUTUZOV se totiž po pravém křídle dostal až před brankáře Kalninše, kterého dokázal překvapit střelou na bližší tyči. Kalninšovi se nepovedlo sevřít ruku k tělo a puk nakonec proskočil až za brankovou čáru.
    Asistence: Valentin Pjanov.

55:16
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Henri Ikonen – 2 min., držení).

55:16
    Napadající Golubev nakonec dokázal narušit rozehrávku soupeře, což vedlo ke sražené střele z hokejky Kamalova. Znovu se bude vhazovat v pásmu domácích.

David Suchý

Branky a nahrávky: 19. Schroeder (Lepistö, Joensuu), 37. Regin, 42. Nicklas Jensen (J. Krejčík, Kivistö), 63. Schroeder (O'Neill) – 7. H. Zohorna (Golubev, Turbin), 10. Archipov, 56. V. Butuzov (Pjanov)

Jokerit Helsinky: Kalninš (Jukuri) – Lepistö, Lööv, A. Grant, D. Sklenička, J. Krejčík, Kivistö – O'Neill (A), Schroeder, Joensuu (A) – Nicklas Jensen, Regin, Junttila – Pakarinen, Mäenalanen, Hännikäinen – Anttila (C), Savinainen, H. Ikonen.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Šijanov) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán, Turbin, Kamalov, Zimin, Mašín – Michasjonok, Rasskazov, Zaseda – V. Butuzov, Pjanov, Archipov – Polunin, Golubev, H. Zohorna – Gizdatullin, A. Kuzněcov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Soin – Viljugin, Šadrin