Ajax – Lille 2:1 (kon.) | Neapol – Granada 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Molde 0:2 (kon.)
Villarreal – Salzburg 2:1 (kon.) | Rangers – Antverpy 5:2 (kon.) | Arsenal – Benfica 3:2 (kon.)
Šachtar – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Eindhoven – Olympiakos 2:1 (kon.) | Leverkusen – Young Boys 0:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | AS Řím – Braga 3:1 (kon.) | Leicester – Slavia 0:2 (kon.)
AC Milán – CZ Bělehrad 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Club Brugge – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.)
AC Milán
1:1 (1:1)
FK Crvena Zvezda Bělehrad
Čtvrtek 25.02.2021, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Evropská liga • 1/16 finále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (23:01:23)

Fauly: 19:19
    AC Milán se raduje z postupu do osmifinále Evropské ligy!

Zápas je u konce, AC Milán doma v odvetě remizoval s CZ Bělehrad 1:1 a slaví tak postup do osmifinále Evropské ligy! Domácí šli do vedení už v 9. minutě, kdy penaltu odpískanou za ruku Radovana Pankova proměnil Franck Kessié. Jenže poté se domácí úplně vytratili ze hřiště a vyrovnání CZ bylo jen otázkou času. El Fardouvi Ben Nabouhanemu nejprve neuznali gól kvůli předcházející ruce spoluhráče, pak trefil z přímého kopu břevno a na třetí pokus se už dočkal a vyrovnal. Ve druhém poločase měli hosté jednu obrovskou šanci na gól, ale Sanogo ani Gobeljič z blízka míč do sítě v 68. minutě nedostali. Čárou přes rozpočet pak pro hosty bylo vyloučení Gobeljiče po druhé žluté kartě. Do šance se ještě v 82. minutě dostal Aleksandar Katai, ale trefil jen boční síť.

90+4

90+3
    Ibrahimovičův centr z pravé strany se stal jen dárkem pro brankáře Borjana, ten co nejrychleji posílá míč zase vpřed.

90+2
    Kessie skončil po souboji se Sanogem v pokutovém území na zemi, tentokrát se ale penalta pro AC Milán nepíská.

90+2
    Hosté rozehráli následný rohový kop na krátko a stačí jim, že drží míč hodně daleko od své branky.

90+2
    Ante Rebić dostal výbornou přihrávku za obranu od Kessieho a nebyl v ofsajdu, zakončení ale vůbec nezvládl, ani netrefil branku.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Po rohovém kopu se do zakončení tlačil Radovan Pankov, ale míč netrefil. Následně hosté kopali ještě jeden roh a znovu z toho zakončení na branku nebylo.

89
    Bělehradští budou rozehrávat rohový kop, to je jedna z posledních šancí na postupový gól!

88
    Ofsajd nakonec zastavil akci Cervene Zvezdy, brankář Gianluigi Donnarumma nyní rozhodně s rozehrávkou spěchat nebude.

87
    Milan Borjan poslal dlouhý nákop dopředu, ale tam jeho spoluhráči vybojovat nedokázali. Hosté se alespoň udrželi na útočné polovině.

86
    AC Milán poslední minuty zápasu zatím zvládá výborně. Využívá toho, že hraje přesilovku a drží míč na polovině soupeře.

85
    Ibrahimovič se po pravém křídle uvolnil přes Sanoga, ale jeho centr pak skončil jen v moci brankáře Borjana.

84
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Mirko Ivanić, přichází Veljko Nikolić.

83
    Kessie byl faulovaný ve středu pole, takže hráči CZ nemohli pokračovat ve své útočné akci.
    82. Kataiova šance.

Petr Sumbal

Branky: 9. Kessié (pen.) – 24. Ben Nabouhane (Ivanić)

Karty:   63. Ibrahimović (ACM) – 44. Srnić (CZB)   70. Gobeljić (CZB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 19:19.
    AC Milán: G. Donnarumma – Dalot, Tomori, A. Romagnoli (C), Calabria (66. Hernández) – Meïté, Kessié, Krunić (46. Rebić) – Leao (46. Ibrahimović), Çalhanoğlu, Castillejo (66. Saelemaekers).
    Náhradníci: Antonio Donnarumma, Tătăruşanu – B. Díaz, Gabbia, Hernández, Ibrahimović, Kalulu, Kjaer, Rebić, Saelemaekers, Tonali.

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan (C) – Pankov, Degenek, S. Sanogo – Gajić, Kanga (69. Katai), Srnić (46. Petrović), Gobeljić – Ben Nabouhane (69. Falco), Ivanić (84. Nikolić) – Falcinelli (72. Pavkov).
    Náhradníci: Ćopić, Popović – Falco, Gavrić, Katai, Krstović, Nikolić, Pavkov, Petrović, Vukanović.

Rozhodčí: Gil Manzano – Barbero, Nevado
    18.02.2021
    CZ Bělehrad - AC Milán 2:2

Branky: 52. Kanga (pen.), 90+3. Pankov (Kanga) – 42. Pankov (vla.), 61. Hernández (pen.)

Karty:   54. N. Milunović (CZB), 57. Rodić (CZB) – 51. A. Romagnoli (ACM), 71. Mandžukić (ACM), 90+3. G. Donnarumma (ACM)   77. Rodić (CZB)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 19:16.