Lovosice – Hranice 30:27 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 26:33 (kon.) | Královo Pole – SHC Maloměřice 25:21 (kon.)
Kopřivnice – Zubří 30:24 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:21 (10:10)
SHC Maloměřice Brno
Sobota 27.02.2021, 17:00 • MH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

Zápas je u konce. Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Maloměřice se sice z úvodu dostaly do vedení, ale SKKP Brno si ho vzalo okamžitě zpět a vytvářelo si skvělý náskok. V jednom časovém úseku dokonce hosté dvanáct minut neskórovali. Většinu druhé půle tak domácí drželi pohodlný šestibrankový polštář a došli si pro tři body. V tabulce předskočili Kopřivnici i Hranice a dostali se na osmé místo, tedy první, které zaručuje postup do play-off. Ale s tím, že Kopřivnice má dva zápasy k dobru. Maloměřice zůstávají i po dvacátém zápasu na chvostu tabulky s šesti body. (18:35:32)

SKKP Handball Brno – SHC Maloměřice – Brno 25:21 (10:10)
    Nejvíce branek: Arsenić 6/2, Sekulić 6, Flajsar 3 – Havlát 6, Koubek 3, Drásal 3. Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 2:5.

Konec zápasu. (25:21)
    60
    Vít Kučera si vzal na starost sedmimetrový hod. Vůbec nenaznačoval, pouze vypálil tvrdou bombu k pravé tyči a uspěl. (25:21)

59
    Vít Musil ještě zkusil dát svým svěřencům taktické pokyny na poslední minutku při timeoutu. (25:20)
    59
    Jan Ipser hned z dalšího útoku snižuje, ovšem toto jsou už jen takové kosmetické úpravy. Zápas je jinak rozhodnut. (25:20)
    59
    Dorostenec Matouš Kolečkář se dostal na hřiště a poděkoval trenérovi za důvěru parádní střelou z devíti metrů, která nemohla skončit jinak, než gólem. (25:19)
    58
    Jiří Havlát využil nepozornosti Pšenicy, dostal pas, který mířil spíše právě na gólmana domácích, a vhodil ho do branky. (24:19)

57
    Maloměřice selhaly v dalším útoku, míč nasměrovaly nad břevno a zápas je čtyři minuty před konce pravděpodobně rozhodnut. (24:18)
    56
    Arsenić nasměroval parádní míč k Michalu Dostalíkovi, jenž ho po výskoku vmetl pod víko. (24:18)
    56
    Jan Drásal si naběhl na levou stranu, odkud vypálil při běhu na bližší tyč a dokázal skórovat. (23:18)
    55
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar). (23:17)

55
    Pavel Hladík k sobě svolal své svěřence. Domácí tým probere taktiku na poslední minutky zápasu. (22:17)
    55
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (22:17)
    54
    Viktor Hastík svou první brankou v zápase opět navyšuje na rozdíl šesti branek. Za chvíli se bude vstupovat do poslední pětiminutovky, která je často rozhodující. (22:16)
    54
    Jan Hliničan dostal míč na pravé křídlo, odkud se mu podařilo ho o zem dostat do branky. (21:16)

53
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát). (21:15)
    53
    SKKP Handball Brno se po kratší odmlce opět prosadilo. Michal Dostalík si připsal první branku v zápase poté, co proskočil obranou. (21:15)
    51
    Filip Jung si parádně "udělal" dva obránce, proskočil a z levé strany dokázal zakončit do spodní části bližší tyčce. (20:15)