Lovosice – Hranice 30:27 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 26:33 (kon.) | Královo Pole – SHC Maloměřice 25:21 (kon.)
Kopřivnice – Zubří 30:24 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
30:27 (16:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 27.02.2021, 16:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:42:38)

HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 30:27 (16:13)
    Nejvíce branek: Kupa 9/2, Trkovský 7, Motl 6/2 – Zbránek 7, Mucha 4, Magrla 4/1. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/3. Vyloučení: 4:6. ČK: Zourek (LOV).

Hranice ve druhém poločase kolem 40, minuty smazaly náskok svého dnešního hostitele, ale ani tento impuls nestačil družině Jaroslava Hudečka ke zlomu utkání. Naopak to byly právě Hranice, které znovu několikrát v řadě inkasovaly a následně už nedokázaly zlomit odpor Lovosických, kteří si připisují další dvoubodové vítězství.

Konec zápasu. (30:27)
    60
    Zbránek je v závěru zápasu gólově hodně aktivní a drží svůj celek vysoko nad propastí horšího výsledku. K bodům mají Hranice ale už hodně daleko. (30:27)
    60
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček). (30:26)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (29:26)

59
    Zbránek měl dostatek prostoru pro zakončení, Hrdlička ale jeho úmysl přízemní střely přečetl a míč vytěsnil. (29:26)

59
    Kupa promrhal možnost vstřelit třicátou branku svého celku. Při sedmimetrovém hodu poslal míč daleko vedle brány. (29:26)
    58
    Za Hranice velmi rychle snižuje na rozdíl 3 branek Fulneček. (29:26)
    58
    Kupa poslal při exekuci sedmimetrového hodu míč podél těla Klementa do brány soupeře. (29:25)

57
    Lovosičtí se nacházeli už delší dobu v pasivitě, až nakonec vybojoval pro domácí sedmimetrový hod Motl. (28:25)
    56
    Hranice změnili rozestavení na nevídaných 3-2-1 a jak je vidno, na Lovosice to platí. Domácí se horko těžko dostávali do zakončení, takže zakončení Trkovského bylo bylo už tak trochu "přes sílu". V rychlém kontru byl naopak na druhé straně úspěšný Zbránek. (28:25)

55
    Zbránek se pokusil o další změnu skóre, tentokrát byl ale na Hrdličku krátký. (28:24)
    55
    Ten ale velmi rychle snižuje o jednu branku Zbránek z levého křídla. (28:24)
    54
    Lovosice se prosazují ale i přes početní nevýhodu. Stále tak drží pro ně důležitý pětibrankový náskok. (28:23)

54
    Jonáš (LOV) při střele soupeře zřejmě ještě fauloval a oslabuje tím na dvě minuty svůj celek. (27:23)
    54
    Mucha si našel kolen Jonáše cestu k brankovišti, do kterého naskočil a následně poslal míč ke vzdálenější tyči. (27:23)