Hodonín – Poruba 23:32 (kon.) | Zlín – Prešov 26:20 (kon.) | DHC Plzeň – Dunajská Streda 22:35 (kon.)
HK Hodonín
23:32 (9:16)
DHC Sokol Poruba
Sobota 27.02.2021, 16:00 • VSH TEZA Hodonín • MOL liga žen • 22. kolo

HK Hodonín – DHC Sokol Poruba 23:32 (9:16)
    Nejvíce branek: Kalinová 6/2, Drexlerová 4, Jadamíková 3 – Polášková 8/5, Tichá 7, Maiwaelderová 4. Rozhodčí: Halada – Kosmák. Sedmimetrové hody: 6/2 – 6/6. Vyloučení: 3:4. (17:26:56)

Je konec! Dnešní utkání nakonec přeci jenom končí vítězstvím Poruby, která svého soupeře porazila výsledkem 32:23. Druhý poločas nabídl podobnou podívanou, jako ten první, Sokol si navíc poločasové vedení dokázal uhlídat až do konce a bere plný počet bodů. Hostující celek tedy naplnil roli favorita zápasu a po zásluze vítězí.

Konec zápasu. (23:32)
    60
    Závěrečné slovo si ovšem vzala Petra Tichá, která tak stvrzuje vítězství svého celku. (23:32)
    60
    Tak přeci jenom ještě jedna branka domácího celku, míč poslala přesně k tyči Barbora Vavroušková. (23:31)
    60
    Poruba je v poslední minutách zcela evidentně při chuti, což dalším přesným zásahem potvrdila Eliška Desortová. (22:31)
    59
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová). (22:30)
    58
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Barbora Mýlková). (22:29)
    58
    Na opačné straně se přesně trefila také Kornelia Malecka. (22:28)
    58
    Sledovali jsme ještě jednu sedmičku, se kterou velice dobře naložila Silvie Polášková. (21:28)

58
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Sára Drexlerová). (21:27)

58
    Oddechový čas pro hosty. (21:27)
    58
    Vzápětí domácí celek snižuje na šestibodové manko, a sice díky Nikole Kalinové. (21:27)
    57
    Hodonín přeci jenom dosáhl na dvacátou branku, kterou dokázala obstarat Sára Drexlerová. (20:27)

56
    Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Anežka Farářová). (19:27)

55
    Sára Drexlerová se poté postavila k exekuci sedmičky, kterou nedokázala proměnit. (19:27)
    54
    Navíc znovu o sobě dala vědět hostující Petra Tichá, která je v tomto duelu k nezastavení. (19:27)
    54
    Znovu je to o sedm branek, Nikole Kalinové se totiž povedlo poslat míč vedle nohy brankářky. (19:26)
    53
    Anežka Farářová se postavila k rozehrávce sedmimetrového hodu a povedlo se jí zamířit přesně. (18:26)