Manchester City – West Ham 2:1 (kon.) | West Brom – Brighton 1:0 (kon.) | Leeds – Aston Villa 0:1 (kon.)
Newcastle – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Newcastle United
1:1 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 27.02.2021, 21:00 • St. James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (23:07:31)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:13.

Je dobojováno a zápas nakonec končí remízou. Newcastlu měl opět lepší vstup do poločasu a v 52. minutě se zásluhou Lascellese dostal do vedení. Wolverhampton se ale poté znovu dokázal zlepšit a v 73. minutě se dočkal vyrovnávací branky, po centru Neta z pravé strany se trefil Neves. V závěrečných minutách měly oba celky ještě šanci strhnout zápas na svou stranu, avšak dalšího gólu už jsme se nedočkali.

90+6

90+5
    Po souboji s Hoeverem se v šestnáctce poroučel k zemi Joelinton, nicméně penalta z toho nebude.

90+4
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Rayan Aït-Nouri.
    90+3. Famózní Dúbravka zachránil Newcastlu bod.

90+3
    Dúbravka nyní uchránil svůj tým od inkasování branky! Moutinho rozehrál rohový kop na Neta a ten poté poslal do vápna další přesnou nabídku, kterou si našel Silva. Ten zakončoval z velmi nadějné pozice, ovšem slovenský brankář ve službách Newcastlu dokázal jeho hlavičku vytěsnit na břevno.

90+2
    Saïss se vydal dopředu a poté svým centrem hledal Silvu, před kterým ale stačil zasáhnout Clark.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby bylo ještě nastaveno pět minut.

90
    Traoré si všiml na pravé straně volného Nevese a chtěl mu poslat balon. Jeho přihrávka byla ale hodně nepřesná a míč skončil v autu.

89
    Do balonu se tvrdě opřel Murphy, který ale nedokázal dostat balon přes zeď.

88
    Moutinho zhruba třicet metrů od brány fauloval Joelintona a domácí budou mít další volný přímý kop.

87
    Po rozehrávce standardní situaci vyběhl Patrício ze své brány a vyboxoval míč mimo šestnáctku. Při svém zákroku ale sestřelil svého spoluhráče Coadyho, jenž byl poté chvíli otřesen. Ošetření ale nebylo zapotřebí a hostující kapitán bude schopen pokračovat.

86
    Fraser sklepl prudký pas Willocka pro Shelveyho, jehož následnou střelu z první zblokoval na roh Hoever.

85
    Domácí opět zařadili vyšší rychlostní stupeň a v posledních minutách je jich plné hřiště.

84
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Ki-Jana Hoever.

82
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Willian José, přichází Fábio Silva.

82
    Straky měly poté ještě rohový kop, ovšem Shelveyho nabídku si ze vzduchu stáhl hostující brankář.