Štafeta mužů, 4x7,5 km, Peking | (zruš.) |
Muži HS106, Oberstdorf | Vítěz: P. Zyla (POL) (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky žen HS106, Oberstdorf | vítěz: M. Leinanová Lundová (NOR) (kon.) | | | Běh žen 5 km, Oberstdorf | Vítězka: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Bansko | Vítěz: M. Faivre (FRA) (kon.) | | | Sjezd žen, Val di Fassa | Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Bansko | Vítěz: F. Zubčič (CRO) (kon.) |
Jan Pajtáš - Andrej Šimkulič | Šimkulič (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Štefan Mészáros | Krištůfek (kon.) |
Václav Sivák - Bailey Sugden | Sivák (kon.) | | | Vladimír Lengál - Michael Krčmář | Krčmář (kon.) |
Milan Paleš - Carsten Ringler | Paleš (kon.) | | | Marco Novák - Marc Dass Rey | Dass Rey (kon.) |
Andreas Čehovský - Teo Mikelić | Mikelić (kon.) | | | Klára Strnadová - Viktorie Bulínová | Strnadová (kon.) |
Melvin Mané - Patrik Križan | Mané (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Michael Krčmář | Krčmář (kon.) |
Milan Paleš - Andrej Šimkulič | Paleš (kon.) | | | Matěj Kozubovský - Sebastián Fapšo | Fapšo (kon.) |
Tomáš Hron - Strahinja Mitrić | Mitrić (kon.) | | | Vladimír Moravčík - Igor Daniš | Moravčík (kon.) |
Michael Krčmář - Milan Paleš | Paleš (kon.) |
konec
Skoky žen HS106, Oberstdorf
vítěz: M. Leinanová Lundová (NOR)
Jan Vojkůvka
Pořadí po skokanské části
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:03
3. Svenja Würthová (GER) +0:24
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +0:24
5. Annika Sieffová (ITA) +0:39
6. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:50
7. Annalena Slamiková (AUT) +0:56
8. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:08
9. Daniela Dejoriová (ITA) +1:15
10. Ajane Mijazakiová (JPN) +1:16
11. Sigrun Kleinrathová (AUT) +1:16
12. Claudia Purkerová (AUT) +1:32
13. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:33
14. Mille Moen Flatlaová (NOR) +1:42
15. Juna Kasaiová (JPN) +1:49
16. Sana Azegamiová (JPN) +1:51
17. Jenny Nowaková (GER) +1:58
18. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA) +2:13
19. Cindy Haaschová (GER) +2:13
20. Maria Gerbothová (GER) +2:36
21. Ema Volavšeková (SLO) +2:50
22. Léna Brocardová (FRA) +2:53
23. Světlana Gladikovová (RUS) +3:04
24. Lena Prinothová (ITA) +3:22
25. Silva Verbičová (SLO) +3:28
26. Annika Malacinskiová (USA) +3:30
27. Alexa Brabecová (USA) +5:16
28. Tereza Koldovská (CZE) +5:41
29. Tess Arnoneová (USA) +6:26
Startovní listina
1. Tereza Koldovská (CZE)
2. Cindy Haaschová (GER)
3. Lena Prinothová (ITA)
4. Čulpan Valjevová (RUS)
5. Tess Arnoneová (USA)
6. Alexa Brabecová (USA)
7. Annika Malacinskiová (USA)
8. Silva Verbičová (SLO)
9. Claudia Purkerová (AUT)
10. Světlana Gladikovová (RUS)
11. Svenja Würthová (GER)
12. Sana Azegamiová (JPN)
13. Léna Brocardová (FRA)
14. Maria Gerbothová (GER)
15. Annalena Slamiková (AUT)
16. Mille Moen Flatlaová (NOR)
17. Ajane Mijazakiová (JPN)
18. Ema Volavšeková (SLO)
19. Stefanija Nadymovová (RUS)
20. Juna Kasaiová (JPN)
21. Jenny Nowaková (GER)
22. Daniela Dejoriová (ITA)
23. Anastasija Gončarovová (RUS)
24. Annika Sieffová (ITA)
25. Mari Leinanová Lundová (NOR)
26. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
27. Sigrun Kleinrathová (AUT)
28. Marte Leinanová Lundová (NOR)
29. Andžu Nakamuraová (JPN)
30. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
31. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA)
Pořadí Světového poháru
1. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA) 100
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 80
3. Andžu Nakamuraová (JPN) 60
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) 50
5. Sigrun Kleinrathová (AUT) 45
6. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 40
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:03
3. Svenja Würthová (GER) +0:24
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +0:24
5. Annika Sieffová (ITA) +0:39
6. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:50
7. Annalena Slamiková (AUT) +0:56
8. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:08
9. Daniela Dejoriová (ITA) +1:15
10. Ajane Mijazakiová (JPN) +1:16
11. Sigrun Kleinrathová (AUT) +1:16
12. Claudia Purkerová (AUT) +1:32
13. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:33
14. Mille Moen Flatlaová (NOR) +1:42
15. Juna Kasaiová (JPN) +1:49
16. Sana Azegamiová (JPN) +1:51
17. Jenny Nowaková (GER) +1:58
18. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA) +2:13
19. Cindy Haaschová (GER) +2:13
20. Maria Gerbothová (GER) +2:36
21. Ema Volavšeková (SLO) +2:50
22. Léna Brocardová (FRA) +2:53
23. Světlana Gladikovová (RUS) +3:04
24. Lena Prinothová (ITA) +3:22
25. Silva Verbičová (SLO) +3:28
26. Annika Malacinskiová (USA) +3:30
27. Alexa Brabecová (USA) +5:16
28. Tereza Koldovská (CZE) +5:41
29. Tess Arnoneová (USA) +6:26
Startovní listina
1. Tereza Koldovská (CZE)
2. Cindy Haaschová (GER)
3. Lena Prinothová (ITA)
4. Čulpan Valjevová (RUS)
5. Tess Arnoneová (USA)
6. Alexa Brabecová (USA)
7. Annika Malacinskiová (USA)
8. Silva Verbičová (SLO)
9. Claudia Purkerová (AUT)
10. Světlana Gladikovová (RUS)
11. Svenja Würthová (GER)
12. Sana Azegamiová (JPN)
13. Léna Brocardová (FRA)
14. Maria Gerbothová (GER)
15. Annalena Slamiková (AUT)
16. Mille Moen Flatlaová (NOR)
17. Ajane Mijazakiová (JPN)
18. Ema Volavšeková (SLO)
19. Stefanija Nadymovová (RUS)
20. Juna Kasaiová (JPN)
21. Jenny Nowaková (GER)
22. Daniela Dejoriová (ITA)
23. Anastasija Gončarovová (RUS)
24. Annika Sieffová (ITA)
25. Mari Leinanová Lundová (NOR)
26. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
27. Sigrun Kleinrathová (AUT)
28. Marte Leinanová Lundová (NOR)
29. Andžu Nakamuraová (JPN)
30. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
31. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA)
Pořadí Světového poháru
1. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA) 100
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 80
3. Andžu Nakamuraová (JPN) 60
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) 50
5. Sigrun Kleinrathová (AUT) 45
6. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 40
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:03
3. Svenja Würthová (GER) +0:24
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +0:24
5. Annika Sieffová (ITA) +0:39
6. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:50
7. Annalena Slamiková (AUT) +0:56
8. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:08
9. Daniela Dejoriová (ITA) +1:15
10. Ajane Mijazakiová (JPN) +1:16
11. Sigrun Kleinrathová (AUT) +1:16
12. Claudia Purkerová (AUT) +1:32
13. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:33
14. Mille Moen Flatlaová (NOR) +1:42
15. Juna Kasaiová (JPN) +1:49
16. Sana Azegamiová (JPN) +1:51
17. Jenny Nowaková (GER) +1:58
18. Tara Geraghtyová-Moatsová (USA) +2:13
19. Cindy Haaschová (GER) +2:13
20. Maria Gerbothová (GER) +2:36
21. Ema Volavšeková (SLO) +2:50
22. Léna Brocardová (FRA) +2:53
23. Světlana Gladikovová (RUS) +3:04
24. Lena Prinothová (ITA) +3:22
25. Silva Verbičová (SLO) +3:28
26. Annika Malacinskiová (USA) +3:30
27. Alexa Brabecová (USA) +5:16
28. Tereza Koldovská (CZE) +5:41
29. Tess Arnoneová (USA) +6:26