Petržalka – Žilina B 1:0 (kon.) | Bardejov – Púchov 2:2 (kon.) | KFC Komárno – Poprad 4:1 (kon.)
Dubnica – Skalica 2:2 (kon.) | Trebišov – B. Bystrica 3:3 (kon.)
KFC Komárno
4:1 (2:0)
FK Poprad
sk Sobota 27.02.2021, 14:00 • Tréningové centrum FC Union Nové Zámky pri obci Radava - UT • MONACObet liga • 18. kolo

Druhý polčas bol ešte bohatý na góly. Komárno poslal v jeho úvode do trojgólového vedenia Domonkos, za hostí znížil v 76. minúte Kočík, konečný stav tohto zápasu obstaral domáci Tóth a tak Komárno zdolalo Poprad 4:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte peknú sobotu! (15:47:47)

90+1

90
    V druhom polčase sa nadstavuje 1 minúta!

89
    O osude tohto stretnutia je rozhodnuté. Čoskoro sa naplní riadny hračí čas a tak uvidíme, čo sa niečo bude nadstavovať.

88
    KFC Komárno dáva gól!
    Komárno dáva svoj štvrtý gól v tomto zápase! Stalo sa tak po úspešnej realizácii priameho kopu, keď na centrovanú loptu úspešne reagoval GÁBOR TÓTH – 4:1!

87
    Žltú kartu dostáva Kočík (FK Poprad).

86
    Aj rohový kop však Komárno úspešne ubránilo.

85
    Po priamom kope si Poprad rozohrá ešte aj rohový kop.

84
    Sme už v záverečnej časti druhého polčasu. Domáci aj naďalej vyhrávajú o dva góly.

83
    Hostia sa potom presunuli na útočnú polovicu, ale do zakončenia sa nedostali.

82
    Nebezpečný center pred popradskú bránu, len málo chýbalo a skončilo by to gólom! Jeden z domácich na loptu hlavou nedosiahol a následne úspešne zasiahla hosťujúca obrana!

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Komárno vyhráva nad Popradom 3:1!

79
    Komárno si už dáva väčší pozor v obrane, nechce zbytočne pripustiť dramatizáciu záverečnej časti zápasu.

78
    Poprad razom ožil a pokúša sa znova operovať na útočnej polovici.

77
    Možno to ešte predsa len bude zaujímavý zvyšok tohto zápasu. Uvidíme, čo nám ešte zostávajúce minúty ponúknu.

76
    Poprad dal gól!
    Tak čisté konto pre domáceho brankára to nebude! Predsa len sa Popradu podarilo v tomto zápase skórovať, keď po rohovom kope presnou hlavičkou presadil DÁVID KOČÍK – 3:1!

75
    Hosťom sa takisto nevydaril útočný výpad, lopta je späť na kopačkách domáceho tímu.

74
    Rýchly brejk domácemu celku nevyšiel, lopta končí za postrannou čiarou.

73
    Brankár Komárna by si dnes určite rád pripísal čisté konto, ale bude si naň musieť ešte krátky čas počkať.