Štafeta mužů, 4x7,5 km, Peking | (zruš.) |
Muži HS106, Oberstdorf | Vítěz: P. Zyla (POL) (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky žen HS106, Oberstdorf | vítěz: M. Leinanová Lundová (NOR) (kon.) | | | Běh žen 5 km, Oberstdorf | Vítězka: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Bansko | Vítěz: M. Faivre (FRA) (kon.) | | | Sjezd žen, Val di Fassa | Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Bansko | Vítěz: F. Zubčič (CRO) (kon.) |
Jan Pajtáš - Andrej Šimkulič | Šimkulič (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Štefan Mészáros | Krištůfek (kon.) |
Václav Sivák - Bailey Sugden | Sivák (kon.) | | | Vladimír Lengál - Michael Krčmář | Krčmář (kon.) |
Milan Paleš - Carsten Ringler | Paleš (kon.) | | | Marco Novák - Marc Dass Rey | Dass Rey (kon.) |
Andreas Čehovský - Teo Mikelić | Mikelić (kon.) | | | Klára Strnadová - Viktorie Bulínová | Strnadová (kon.) |
Melvin Mané - Patrik Križan | Mané (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Michael Krčmář | Krčmář (kon.) |
Milan Paleš - Andrej Šimkulič | Paleš (kon.) | | | Matěj Kozubovský - Sebastián Fapšo | Fapšo (kon.) |
Tomáš Hron - Strahinja Mitrić | Mitrić (kon.) | | | Vladimír Moravčík - Igor Daniš | Moravčík (kon.) |
Michael Krčmář - Milan Paleš | Paleš (kon.) |
konec
SP - sjezd žen, Val di Fassa
Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI)
Petr Sumbal
Průběžné pořadí závodu (30/50)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:25,53 min
2. Corinne Suterová (SUI) +0,32 s
3. Kira Weidleová (GER) +0,68
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,76
5. Laura Pirovanová (ITA) +0,79
5. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,79
7. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
8. Jasmine Fluryová (SUI) +0,82
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,94
10. Elena Curtoniová (ITA) +1,01
11. Tamara Tipplerová (AUT) +1,14
12. Petra Vlhová (SVK) +1,29
13. Nadia Delagová (ITA) +1,31
14. Isabella Wrightová (USA) +1,34
15. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,35
16. Stephanie Venierová (AUT) +1,48
17. Joana Hählenová (SUI) +1,50
18. Priska Nuferová (SUI) +1,86
19. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,96
20. Ilka Štuhecová (SLO) +2,02
21. Christine Scheyerová (AUT) +2,08
22. Jasmina Suterová (SUI) +2,09
23. Federica Brignoneová (ITA) +2,16
24. Marta Bassinová (ITA) +2,32
25. Francesca Marsagliaová (ITA) +2,37
26. Sabrina Maierová (AUT) +2,46
27. Ariane Rädlerová (AUT) +2,59
28. Noemie Kollyová (SUI) +2,73
29. Julija Pleškovová (RUS) +2,91
30. Roberta Melesiová (ITA) +3,01
Startovní listina
1. Elena Curtoniová (ITA)
2. Jasmine Fluryová (SUI)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Corinne Suterová (SUI)
6. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Nadia Delagová (ITA)
9. Kira Weidleová (GER)
10. Federica Brignoneová (ITA)
11. Tamara Tipplerová (AUT)
12. Priska Nuferová (SUI)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Stephanie Venierová (AUT)
15. Laura Pirovanová (ITA)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Petra Vlhová (SVK)
20. Marta Bassinová (ITA)
21. Isabella Wrightová (USA)
22. Tiffany Gauthierová (FRA)
23. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
24. Ariane Rädlerová (AUT)
25. Joana Hählenová (SUI)
26. Francesca Marsagliaová (ITA)
27. Christine Scheyerová (AUT)
28. Jasmina Suterová (SUI)
29. Julija Pleškovová (RUS)
30. Sabrina Maierová (AUT)
31. Laurenne Rossová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Rahel Koppová (SUI)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Rosina Schneebergerová (AUT)
36. Laura Gaucheová (FRA)
37. Noemie Kollyová (SUI)
38. Katja Grossmannová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Federica Sosiová (ITA)
41. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
42. Esther Paslierová (FRA)
43. Camille Ceruttiová (FRA)
44. Ania Monica Caillová (ROU)
45. Teresa Runggaldierová (ITA)
46. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
47. Roberta Melesiová (ITA)
48. Franziska Gritschová (AUT)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Tifany Rouxová (FRA)
Pořadí Světového poháru (23/33)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1 047 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 1 018
3. Michelle Gisinová (SUI) 836
4. Marta Bassinová (ITA) 743
5. Sofia Goggiaová (ITA) 740
...
10. Ester Ledecká (CZE) 453
52. Martina Dubovská (CZE) 85
Pořadí SP ve sjezdu (6/8)
1. Sofia Goggiaová (ITA) 480 bodů
2. Corinne Suterová (SUI) 330
2. Breezy Johnsonová (USA) 330
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 283
5. Ester Ledecká (CZE) 206
...
11. Petra Vlhová (SVK) 142
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:25,53 min
2. Corinne Suterová (SUI) +0,32 s
3. Kira Weidleová (GER) +0,68
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,76
5. Laura Pirovanová (ITA) +0,79
5. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,79
7. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
8. Jasmine Fluryová (SUI) +0,82
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,94
10. Elena Curtoniová (ITA) +1,01
11. Tamara Tipplerová (AUT) +1,14
12. Petra Vlhová (SVK) +1,29
13. Nadia Delagová (ITA) +1,31
14. Isabella Wrightová (USA) +1,34
15. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,35
16. Stephanie Venierová (AUT) +1,48
17. Joana Hählenová (SUI) +1,50
18. Priska Nuferová (SUI) +1,86
19. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,96
20. Ilka Štuhecová (SLO) +2,02
21. Christine Scheyerová (AUT) +2,08
22. Jasmina Suterová (SUI) +2,09
23. Federica Brignoneová (ITA) +2,16
24. Marta Bassinová (ITA) +2,32
25. Francesca Marsagliaová (ITA) +2,37
26. Sabrina Maierová (AUT) +2,46
27. Ariane Rädlerová (AUT) +2,59
28. Noemie Kollyová (SUI) +2,73
29. Julija Pleškovová (RUS) +2,91
30. Roberta Melesiová (ITA) +3,01
Startovní listina
1. Elena Curtoniová (ITA)
2. Jasmine Fluryová (SUI)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Corinne Suterová (SUI)
6. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Nadia Delagová (ITA)
9. Kira Weidleová (GER)
10. Federica Brignoneová (ITA)
11. Tamara Tipplerová (AUT)
12. Priska Nuferová (SUI)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Stephanie Venierová (AUT)
15. Laura Pirovanová (ITA)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Petra Vlhová (SVK)
20. Marta Bassinová (ITA)
21. Isabella Wrightová (USA)
22. Tiffany Gauthierová (FRA)
23. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
24. Ariane Rädlerová (AUT)
25. Joana Hählenová (SUI)
26. Francesca Marsagliaová (ITA)
27. Christine Scheyerová (AUT)
28. Jasmina Suterová (SUI)
29. Julija Pleškovová (RUS)
30. Sabrina Maierová (AUT)
31. Laurenne Rossová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Rahel Koppová (SUI)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Rosina Schneebergerová (AUT)
36. Laura Gaucheová (FRA)
37. Noemie Kollyová (SUI)
38. Katja Grossmannová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Federica Sosiová (ITA)
41. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
42. Esther Paslierová (FRA)
43. Camille Ceruttiová (FRA)
44. Ania Monica Caillová (ROU)
45. Teresa Runggaldierová (ITA)
46. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
47. Roberta Melesiová (ITA)
48. Franziska Gritschová (AUT)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Tifany Rouxová (FRA)
Pořadí Světového poháru (23/33)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1 047 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 1 018
3. Michelle Gisinová (SUI) 836
4. Marta Bassinová (ITA) 743
5. Sofia Goggiaová (ITA) 740
...
10. Ester Ledecká (CZE) 453
52. Martina Dubovská (CZE) 85
Pořadí SP ve sjezdu (6/8)
1. Sofia Goggiaová (ITA) 480 bodů
2. Corinne Suterová (SUI) 330
2. Breezy Johnsonová (USA) 330
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 283
5. Ester Ledecká (CZE) 206
...
11. Petra Vlhová (SVK) 142
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:25,53 min
2. Corinne Suterová (SUI) +0,32 s
3. Kira Weidleová (GER) +0,68
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,76
5. Laura Pirovanová (ITA) +0,79
5. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,79
7. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
8. Jasmine Fluryová (SUI) +0,82
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,94
10. Elena Curtoniová (ITA) +1,01
11. Tamara Tipplerová (AUT) +1,14
12. Petra Vlhová (SVK) +1,29
13. Nadia Delagová (ITA) +1,31
14. Isabella Wrightová (USA) +1,34
15. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,35
16. Stephanie Venierová (AUT) +1,48
17. Joana Hählenová (SUI) +1,50
18. Priska Nuferová (SUI) +1,86
19. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,96
20. Ilka Štuhecová (SLO) +2,02
21. Christine Scheyerová (AUT) +2,08
22. Jasmina Suterová (SUI) +2,09
23. Federica Brignoneová (ITA) +2,16
24. Marta Bassinová (ITA) +2,32
25. Francesca Marsagliaová (ITA) +2,37
26. Sabrina Maierová (AUT) +2,46
27. Ariane Rädlerová (AUT) +2,59
28. Noemie Kollyová (SUI) +2,73
29. Julija Pleškovová (RUS) +2,91
30. Roberta Melesiová (ITA) +3,01