Boston – Buffalo 5:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:4 (kon.)
Carolina – Detroit 3:1 (kon.) | Tampa – Dallas 3:0 (kon.) | Washington – Pittsburgh 4:5 (po pr.)
Toronto – Vancouver 4:1 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:5 (po pr.) | Chicago – Florida 3:4 (po pr.)
Edmonton – Calgary 1:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Dallas Stars
Pátek 30.04.2021, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Dnešní utkání sledovalo 4200 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji klidný zbytek noci! (03:38:11)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:20 (14:6, 2:12, 12:2)
    Zblokované střely – 16:8
    Vyhraná vhazování – 18:29
    Trestné minuty – 4:2
    Hity – 33:30

Hokejisté Tampy poráží Dallas 3:0 a připisují si čtvrté vítězství v řadě! Skóre duelu otevřel v 15. minutě Ondřej Palát, který vystihl rozehrávku soupeře a následnou šanci proměnil střelou pod vyrážečku. Ve druhé třetině se hosté výrazně zlepšili a měli více ze hry. Vyrovnat ovšem nedokázali. V závěrečné dvacetiminutovce zase Bolts přidali na aktivitě a ve 49. minutě přišel asi zlomový moment duelu. Ve vlastním oslabení byl totiž faulován Blake Coleman, který následně proměnil nařízené trestné střílení. Skóre utkání pak zpečetil střelou do opuštěné svatyně soupeře Brayden Point.

59:54
    Puk je v obranné třetině hostí, Andrej Vasilevskij oslaví páté čisté konto v sezóně.

59:15
    Běží už poslední minuta tohoto utkání.
    58:39 Brayden POINT - 3:0

58:39
    Tampa právě vstřelila branku!
    Máme zřejmě hotovo! Ve vlastním obranném pásmu sebral puk BRAYDEN POINT, který s ním zamířil dopředu, přejel červenou čáru a ze střední třetiny hřiště trefil opuštěnou klec soupeře. Asistence: Andrej Vasilevskij.

58:17
    Hosté se zatím nedokáží dostat do útočného pásma. Čas pro Dallas rychle utíká.

57:43
    Blake Coleman minul ze středního pásma prázdnou branku soupeře!

57:03
    Hosté už hrají bez brankáře!

56:03
    Mohlo být hotovo! Patrick Maroon ujel na levém křídle a posílal puk před branku na osamoceného Mathieua Josepha. Tomu však vypíchl kotouč brankářskou hokejkou Oettinger!

55:20
    Oettinger nyní musel dávat pozor po střele Victora Hedmana ze středního pásma.

54:41
    Naopak se teď hraje v útočném pásmu Bolts. Ránu Ryana McDonagha pokryl Oettinger, poté minul od modré branku Michail Sergačjov.

54:20
    Dallasu stále rychleji ubíhá čas. Tampa zatím soupeře k ničemu nepouští.

53:23
    Vypadalo to, že Anthony Cirelli byl ve středním pásmu držen protihráčem. Rozhodčí to ale nechali být.